در میان ویروس کسانی که در هند بزرگترین زاغه کمک به یک دیگر

کهیما هند — وجود دارد هیچ رازی در بسته بندی خطوط Dharavi هند بزرگترین زاغه. هر کس می داند که هنگامی که یک الکلی, شوهر, خشونت آمیز, هنگامی که کودکان در حال بدحجابی و یا زمانی که خانواده خود را در تلویزیون تبدیل شده تا بیش از حد بلند.

پس خبری که کسی که در بیمارستان بستری شده بود با کروناویروس جدید پرورشی از طریق 1 مایل مربع (2.5 کیلومتر مربع) است که خانه ای برای حدود یک میلیون نفر از بمبئی فقیرترین ساکنان.

                                                                                                                                                                                                                       

متولد و تربیت در Dharavi, Kunal Kanase تماشا مقامات نادیده گرفتن حوادث روزمره مانند سرشار فاضلاب و خشونت خانگی. او می دانست که بهتر است برای کمک صبر کنید.

31 ساله دانش آموز و فعال جامعه hounded دولت کمک به تلاش برای رسیدن به مقامات قرنطینه همسایه ، قادر به دریافت از طریق او توییتی در پلیس بمبئی که به سرعت آمد به خانواده مرد را به یک مرکز قرنطینه.

‘œI با استفاده از آموزش دو فرزند و احساس خوب برای خانواده از آنها نسبتا امن تر در حال حاضر’� او گفت: از کوچک آپارتمان دو اتاق او سهام خود را با پدر و مادر و برادر کوچکتر.

Kanase است که در میان بسیاری از قهرمانان گمنام کار برای محافظت از برخی از هند آسیب پذیر ترین مردم از نابسامانی های coronavirus و اقتصادی ویرانگر در سراسر کشور مستند که سمت چپ میلیون ها قادر به تغذیه خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که یک زن که از زندگی فقط دو خانه – کمتر از 10 فوت (3 متر) به دور از Kanase بیمار شد با COVID-19 او یک بار دیگر سعی کردم به اطلاع مقامات. او ناموفق بود و هیچ کس تا کنون آمد به آزمون و یا منزوی کردن شش تن دیگر از اعضای زن خانواده است.

Kanase خواهد به عنوان دیده بان سلامت کارگران درهم برای جلوگیری از شیوع استیلای تا به ضد عفونی کثیف خطوط و پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بر shantytown برای نظارت جنبش مردم.

Dharavi تا به حال بیش از 1800 تایید COVID-19 موارد و در میان بمبئی را بیشتر تحت تاثیر قرار جیب.

این caseload در شهر شناخته شده برای بالیوود و کشور مهم ترین بورس در ایستاده بود بیش از 41,000 در روز پنج شنبه و ضعف این بودجه سیستم بهداشت و درمان.

بمبئی و در جای دیگر در ایالت ماهاراشترا در مرکز هند حساب برای بزرگترین سهم از این کشور بیش از 210,000 تایید عفونت که بیش از 104,000 بهبود یافته اند. هند ثبت کرده است حدود 6000 مرگ و میر.

                                                                                                                                                                                                                       

میزان عفونت و از دست دادن زندگی شده است نسبتا کوچک در مقایسه با ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و دیگر سخت-آمار کشور است. اما اپیدیولوژی می گویند هند هنوز هفته دور از اوج coronavirus انتقال است.

Dharavi شناخته شده است به جهان به عنوان تنظیم از سال 2008 برنده جایزه اسکار فیلم ” œSlumdog میلیونر است.” مجموعه بین مشغول ریل قطار و به شدت آلوده مٹھی رودخانه که جدا زاغه از بمبئی مدرن و آسمان خراش ها در محله پیچ و خم کوچک کوچه های هر یک از نمرات را از مردم بسیاری از زندگی در قلع حاجت. خانواده یا گروه از کارگران مهاجر اغلب توده ای به یک اتاق. به سختی و هر کسی دارای یک حمام خصوصی.

بدون اعتماد در حال اجرا آب نگران کننده ترین نگرانی بهداشت است. محله قادر به جلوگیری از دیگر حوادث این هفته بود که آن را در امان آسیب از یک گردباد است که شهر رسید.

Kiran Dighavkar یک بمبئی رسمی است که نظارت پزشکی کارگران و داوطلبان در Dharavi گفت: کارکنان خود را متمرکز شده است در تمیز کردن محله 500 توالت مجتمع. هر بازدید حداقل 1000 نفر در روز است.

‘œThese مردم را مجبور به بیرون آمدن دو بار در یک روز برای غذا و به استفاده از توالت. بنابراین شما می توانید تصور کنید که چقدر دشوار است برای عمل اجتماعی فاصله,’� Dighavkar گفت.

Kanase و تیم خود را در Dharavi خاطرات یک گروه از رهبران جوان که به بهبود شرایط در زاغه کار کرده اند برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر توزیع کیسه های برنج و آرد و پخت و پز روغن و قند و شکر – به اندازه کافی برای تغذیه یک خانواده برای دو هفته. اما آنها فاقد منابع برای ارائه برای هر کس و اغلب باید فیلتر کردن نیازمندان از نیازمندترین افراد.

هر روز زاغه فقیرترین – اغلب کارگران مهاجر در اصل از جاهای دیگر در کشور از خط خیابان اصلی در حال انتظار برای مواد غذایی جزوات از Dharavi خاطرات و داوطلبان دیگر گروه ها و سازمان های دولتی.

هند فقیر – در Dharavi و بقیه از هند به دنیا آمد به فشار از سراسر کشور مستند که در نهایت شروع به سهولت در این هفته است. بسیاری از کارگران مهاجر فرار شهرستانها برای خود بومی روستا را در حومه شهر به جای خطر گرسنگی گاهی اوقات راه رفتن برای صدها مایل (کیلومتر).

برای Kanase این بیماری همه گیر برجسته است چگونه حتی در سختی این محکم گره جامعه با هم می آیند برای کمک به هر یک از دیگر.

‘œI زنده در Dharavi و من افتخار می کنم از آن’� او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de