آشپزخانه در فضای باز باعث می شود باز کردن آسان در طول رستوران مستند

دعوت از مهمانان به یک نام تجاری جدید اتاق ناهار خوری و نوار است که از خارج از این سوال در حال حاضر با اجتماعی فاصله و یک ایالت ممنوعیت گردهمایی در رستوران. اما دو نفر از کامیون مواد غذایی اپراتورها را یک مشکل نمی لگد زدن جدید خود را eatery, پادشاه بال به دلیل منحصر به فرد راه اندازی بود که بخشی از طرح اصلی.

ادی Renshaw و اوان پیرس در زمان بیش از سابق خشک پاک کننده ها در 7741 غرب 44 خیابان در ویت ریدج حدود یک سال پیش با برنامه ریزی برای ساخت یک آشپزخانه جدید و باز کردن رستوران و taproom عمومی در ماه ژوئن یا ژوئیه سال گذشته است. اما مشکل از اضافه کردن یک آشپزخانه به ساختمان قدیمی ثابت به مراتب گرانتر از آنچه که این دو تا به حال در اصل پیش بینی شده به طوری که آنها رفت و بازگشت به تخته رسم.

یک طرح جدید به زودی ظهور به جای یک ظرف حمل و نقل در بزرگ پاسیو, از جلو و ساخت یک کامیون مواد غذایی-آشپزخانه سبک در داخل آن است. Renshaw و پیرس بال کبابی سرخ شده نیست بنابراین یک نیمه آزاد راه حل به نظر می رسید مانند یک جا و آن را تبدیل به یک مزیت اضافه شده است. با کروناویروس اپیدمی نگه داشتن مردمی خارج از رستوران ها تا مارس 11 (که ویت ریدج به تصویب رسید و پس از حکم اولیه توسط شهر دنور) داشتن یک پیاده روی پنجره در یک پاسیو در فضای باز تبدیل به یک راه بسیار خوبی برای خدمت به یک مشتری در یک زمان در حالی که حفظ فاصله امن و تمیز تسهیلات. به علاوه می گوید پیرس دو ذخیره شده در مورد $50,000 بیش از ساختمان آشپزخانه داخل.

The King of Wings has a shipping container kitchen, which will soon be clad in wood siding.گسترش

پادشاه بال دارای یک ظرف حمل و نقل که به زودی چادری در چوب جانبداری.

علامت Antonation

پیرس و Renshaw نگه داشته کامیون مواد غذایی خود را در حال اجرا تا زمانی که در ماه اکتبر گذشته و پس از آن پارک شده آن را برای زمستان در حالی که آنها مشغول به کار در رستوران, و فروش خودرو فقط چند هفته پیش. در آشپزخانه جدید خود را که بزرگ تر از استاندارد کامیون مواد غذایی و به طور کامل پلمپ و مجهز به گاز برای یک کوره و یک BTU حلقه آتش است که نگه داشتن یک گلدان سس. Renshaw می گوید آنها را در مورد ده های مختلف بال سس; بوربن بوفالو توسط فن های مورد علاقه.

پادشاه بال نیز در خدمت ساندویچ مرغ و کاری ادامه داده اند و بوفالو گل کلم و با حکم جدید که از فرماندار Jared پلیس اجازه می دهد رستوران ها به فروش مشروب به آنها اضافه جریان درآمد تا زمانی که آنها می توانید برای باز کردن رستوران ،

Renshaw می گوید که این ایده در تمام طول این بود که بزرگ داخل سالن/فضای باز نقطه جمع آوری برای همسایه ها می آیند و لذت بردن از ورزش های تلویزیونی و بزرگ کلرادو آب و هوا با آبجو و بال. شرایط دشوار باعث شده او و پیرس به بداهه نوازی, اما به لطف تفکر خلاق و تمایل به انطباق با آنها در حال آماده کردن خود برای بزرگ جدید takeout گزینه برای Wheat Ridge ساکنان. جداول پیک نیک در پاسیو خواهد بود محدودیت تا زمانی که ممکن است 11 تا مانع از تجمع بیش از ده نفر اما بال سفر خوبی را برای مشتریان به غذا خوردن در خانه.

پادشاه بال انتظار برای باز کردن در اوایل ماه آوریل پس از آن بازرسی نهایی و از خود Renshaw و پیرس خواهد بود wingin’ آن را در پاسیو تا زمانی که دولت به بازده بیش از حد ظاهر عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de