آناهایم آتش به خانه برگشت پس از چهار ماه نبرد با Coronavirus 1 آتش نشان همچنان در ICU


آناهایم (CBSLA) — آناهایم آتش شد و در نهایت از بیمارستان در روز شنبه پس از یک نبرد طولانی با کوروناویروس.

سروان. یوسف Aldecoa یک آناهایم آتش نشان شد چرخ از UCI مرکز پزشکی در شنبه 27 ژوئن پس از یک ماه نبرد با کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد: CBS2/KCAL9)

سروان. یوسف Aldecoa یکی از هفت آناهایم آتش نشانان که تست مثبت و در میان دو که تا به حال گرفته شده به واحد مراقبت های ویژه برای عوارض.

“امروز فقط یک روز از شادی خالص” گفت: سروان ، راب Lester رئیس آناهایم آتش نشانان در ارتباط است.

Aldecoa یک 19-سال کهنه آتش مبارزه با کروناویروس برای یک ماه و یک هفته او در آنجا ماند در ICU.

“این یکی از اسرار این بیماری زمانی است که از آن بازدید شما, به نظر می رسد به شما ضربه بسیار سخت برای گاهی اوقات بدون هیچ دلیل. آنها می توانند در پیدا کردن و بازیابی دشوار است” گفت: آناهایم آتش نشانی سخنگوی شین Carringer.

Aldecoa خانواده گفت: او بوده آنها را تشویق به ماندن بگیرید امن و اقدامات احتیاطی را به طوری که آنها نمی باید به مبارزه برای زندگی خود را مانند او تا به حال به بیش از چند هفته گذشته است.

“او را نگه می دارد گفت: آن را بارها و بارها به آن را به طور جدی. او آن را در زمان به طور جدی و در زمان او احتیاطی و هنوز هم آن را به طوری… شما فقط نمی دانند که چگونه آن را به شما تاثیر می گذارد گفت:” او Aldecoa خواهر زاده ونسا.

سروان. دیوید بیکر است, تنها راه باقی مانده آناهایم آتش نشان است که در بیمارستان بستری است و او در حال حاضر در ICU. در آغاز زندگی حرفه ای او بیکر برجسته بود در سال 1993 پوستر میکی ماوس به دنبال در یک آتش نشان.

نارنجی شهرستان گزارش شده 540 جدید کروناویروس موارد به روز و جدید, مرگ و میر. در مجموع 12,462 موارد و 323 مرگ و میر ثبت شده در O. C.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>