آناهایم مقامات پرده جدید فرشته ورزشگاه سایت برنامه

آناهایم (CBSLA) — آناهایم مقامات سهشنبه منتشر شد برنامه ریزی برای یک پروژه توسعه مجدد در اطراف فرشته ورزشگاه که اضافه کردن آپارتمان و آپارتمان, فروشگاه, رستوران و دو هتل.

این پیشنهاد شامل 5,175 آپارتمان و آپارتمان 2.7 میلیون فوت مربع از فضای اداری 1.1 میلیون فوت مربع از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و هتل ها. (اعتبار: City of Anaheim)

این طرح با الهام از پروژه های مشابه در شیکاگو byrne, سن دیگو پتکو پارک رنجرز تگزاس ” جهان زندگی زمینه در آرلینگتون تگزاس.

“برای بیش از حد طولانی سرنوشت بیس بال در آناهایم شد نامشخص” آناهایم شهردار هری Sidhu گفت: در بیانیه ای به توییتر. “در حال حاضر وجود دارد یک مسیر روشن رو به جلو با این پیشنهاد برای محله ها و پارک ها و فضاهای باز خرید ناهار خوری و سرگرمی همه ساخته شده در اطراف بیس بال.”

مایک Lyster, آناهایم سخنگو گفت مقامات شهرستان خواهد “صرف چند هفته آینده بررسی این طرح و همکاری با نمایندگان از SRB مدیریت برای نهایی کردن توافق نامه باقی مانده برای فروش ورزشگاه site.”

“ما انتظار داریم برنامه نهایی و توافق نامه آمده است قبل از اینکه ما (شورای شهر) در اواخر تابستان و یا اوایل پاییز با مقدار زیادی از زمان برای یادگیری بیشتر در مورد آنها را قبل از این که” او گفت:.

پیشنهاد جدید یا redeveloped ورزشگاه 153 هکتار شامل 5,175 آپارتمان و آپارتمان 2.7 میلیون فوت مربع از فضای اداری 1.1 میلیون فوت مربع از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و هتل ها.

توسعه پیشنهاد همچنین شامل 5 هکتار پارک و اضافی 5 هکتار از پارک جامعه فضا و 12,500 فضاهای پارکینگ واقع در سازه ها در خیابان ها و زیر زمین است.(اعتبار: City Of Anaheim)

توسعه را نیز شامل 5 هکتار پارک و اضافی 5 هکتار از پارک جامعه فضا و 12,500 فضاهای پارکینگ واقع در سازه ها در خیابان ها و زیر زمین است.

این طرح خواستار فرشته ورزشگاه به مرمت و یا یک جدید 45,500-صندلی ورزشگاه ساخته شود برای لس آنجلس فرشتگان بر روی زمین در کنار 57 آزادراه و سانتا آنا رودخانه.

جلسات عمومی در این طرح انتظار می رود که برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر یا اکتبر.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de