تجزیه و تحلیل: پشت, سلامت, ثبات یک کلید به NFL موفقیت

ستاد 49ers و اولیاء کلاغ. همه نیروگاهی در فصل گذشته. همه در موقعیت عالی می شود تا دوباره اگر NFL در واقع می شود به بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هر کسی که معتقد است تداوم نیست یک بخش ضروری از طرفدار فوتبال موفقیت نیاز به بررسی مجدد است که فلسفه است.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان تیم NFL در نهایت هم پس از یک offseason مجازی, خوب, همه چیز, فهرست اسامی شامل ثبات و مربیگری کارکنان باقی مانده دست نخورده ارائه خواهد شد یک مزیت بزرگ است.

هیچ کس crowning هر یک از این چهار تیم قهرمان سوپر باول فقط رتبهدهی نشده است. اما می تواند وجود داشته باشد هیچ استدلال که تداوم فهرست و کارکنان در کانزاس سیتی, سان فرانسیسکو, نیواورلئان و بالتیمور – همه برندگان بخش با ترکیب رکورد 52-12 – آنها را می دهد یک لبه به عنوان سال 2020 برنامه هر زمان که آن را نورد می شود.

‘œWe هستید قطعا آماده به آمار زمین در حال اجرا’� کلاغ دفاعی هماهنگ کننده همین “Wink” مارتیندیل گفت: در offseason.

‘œJohn (ما) انجام داده است یک کار بزرگ با این برنامه و ما انجام می دهند همه چیز را از خانه و جلسات تغییر نکرده. ما صحبت روز دیگر به عنوان یک دفاعی کارکنان و اگر شما فقط در زمان رونوشت از OTAs سال گذشته و پس از آن ما زوم جلسات این سال شما نمی تواند بگوید تفاوت. از آنجا که ما ساخته ایم زوم جلسات یک رویداد است که ما بچه نمی خواهید به از دست آنها گرفت و چیزی دور از آنها.’�

مسئله اصلی برای بسیاری از تیم ها در حال رفتن به چیزی گرفته شده است به دور از آنها. این پرستان منهای تام بردی در صدر لیست اما انگلستان نیز از دست داده و برخی دیگر از بازیکنان کلیدی به خصوص در دفاع (Kyle ون Noy, جیمی کالینز) و placekicker Stephen Gostkowski.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی دیگر از کهنه کارفرمایی با یک رشته طولانی از شروع فیلیپ رودخانه رفتگان این شارژر به عنوان Melvin Gordon, Brandon مبان توماس دیویس و Michael Schofield.

مقدار زیادی از تیم های دیگر داشته اند فهرستی از تحولات و کسانی که به امید تاثیر فوری از خود rookie کلاس به جای آن ممکن است دوباره ارزیابی چقدر آنها می خواهند به بستگی به این بچه ها.

بله بالا به طور کلی پیش نویس انتخاب جو نقب زدن شروع خواهد شد در سینسیناتی اما رفتن به NFL بدترین تیم با هیچ فرصتی را واقعا به تعلیم قبل از بازی واقعی تبدیل شده است یک نقطه ضعف بزرگ.

و چقدر تداوم می توانید این اظهارات را به عنوان آنها تغییر صفحه اصلی شهرستانها ورزشگاه تمرین تسهیلات و در برخی از راه های شیوه زندگی در حال حرکت به لاس وگاس ؟

                                                                                                                                                                                                                       

به سادگی قرار دادن استعداد ممکن است عامل تصمیم گیری برای NFL franchises در این فصل است. بهداشت و درمان به طور طبیعی خواهد بود که اولین عامل تعیین کننده در سراسر هیئت مدیره – و شده است وجود دارد هرگز چیزی بیشتر غیر قابل پیش بینی برای فوتبال حرفه ای بازیکنان نسبت به مقابله با کروناویروس.

باید یک تیم بود خوش شانس را به نگه داشتن کلید آن نوازندگان در زمین – انتظار همه به سالم باقی می ماند احتمالا واهی در امتداد خطوط از چه مردمی در انگلستان انجام شد قبل از بردی تصمیم گرفتند به پیچ به تمپا – که هنوز هم لزوما به اندازه کافی اگر آنها را به خوبی با هم کار نیست.

این براونز Bucs کاردینالز صورتحساب و Broncos نظر می رسد که به طور قابل توجهی بهبود یافته خود را فهرست اسامی. و در عین حال مهم آن تازه واردان می تواند نیاز اضافی طولانی تنظیمات این فصل است.

مطمئن DeAndre هاپکینز احتمالا بهترین offseason کسب شده توسط هر تیم مشغول به کار جدید خود را با کارفرمایی آریزونا را Kyler موری در این تابستان.

همه به خوبی و خوب فوتبال-دانا است. که چیزی شبیه به آنچه در این چند ساله تمام نرم افزار گیرنده و 2019 توهین آمیز Rookie از سال موری روبرو خواهد شد زمانی که آنها باز در برابر ریچارد شرمن و 49ers که دفاع مشهد در راه به NFC عنوان سال گذشته است.

می تواند D-هاپ و Kyler باید با استفاده از یک پیش فصل مسابقه و یا دو به کار kinks? قطعا در یک سال نرمال و محیط زیست است. در حال حاضر, حذف کسانی که در نمایشگاه بازی بود یک نمایشگاه عاقلانه,, احتیاط, مهم نیست چقدر مخل به آماده سازی و انسجام آن است.

بیشتر به چالش کشیدن از تمام مکان های که در آن مربیگری تغییرات ساخته شد. مایک مک کارتی است که یک سوپر باول برنده ران ریورا شده است به بازی به عنوان یک سر مربی است. آنها دو نفر از مردان در شغل خود در 2000s.

در عین حال مک کارتی در دالاس و ریورا در واشنگتن به عنوان بسیاری از ارتقاء به عنوان آنها ممکن است در حد معمول سال می تواند به مرور برخی از roiling آب تلاش برای دریافت از سیستم های خود را در محل.

حتی بیشتر دلهره آور هستند چه Kevin Stefanski در کلیولند مت Rhule در کارولینای و جو قاضی با غول های صورت. هیچ کدام بوده است سر مربی در NFL و همه آنها پیوستن به باشگاه های که underachievements شده اند خود را کارت به تازگی.

‘œYou استفاده می شود قادر به 60 روز برای دریافت کار انجام می شود و همه در لیگ ما احتمالا باید بیشتر مانند 30 روز, بنابراین من واقعا با تمرکز بر به حداکثر رساندن زمان و زمان ملاقات و مهم ترین چیزهایی است که ما نیاز به انجام زمانی که ما به عقب بر گردیم با هم,’� مک کارتی گفت:. ‘œHaving ناشناخته وجود دارد باعث کار بیشتر در تهیه سمت.’�

و بسیار کمتر از تداوم.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net