اندرسون را فراهم می کند به روز رسانی در IHSA بهار ورزش

در یک ایمیل یکشنبه به عضو مدیران مدارس و مربیان ایلینوی دبیرستان انجمن, مدیر اجرایی, Craig Anderson ادامه داد: به استرس خود را به امید بهار ورزش های نجومی در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما امیدواریم که در این زمان است که برای یک دولت سری و crowning قهرمانان اما همه این است که مایع به عنوان ما می دانیم که او گفت:” در مصاحبه با هرالد روزانه.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان هرالد روزانه ورزشی نویسنده Kevin Schmit گزارش مارس 19, از طریق مصاحبه با اندرسون را با WMIX رادیو در مانت ورنون ممکن است فصل می تواند گسترش عمیق تر به تابستان است.

31 مارس تا به حال شده است از تاریخ برنامه ریزی شده برای بهار, ورزش برای از سرگیری اما در 20 مارس فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر موظف ابتدایی و دبیرستان و بسته شدن از طریق حداقل 7 آوریل. مدارس عمومی شیکاگو هستند را رد کرد و تا مارس 20.

پرسید که چگونه دیر است خیلی دیر شده برای از سرگیری ورزشی فصل اندرسون گفت: “من احساس می کنم اگر ما بسیار دور را ممکن است — که زمانی که در مدارس ما در حال حاضر شروع به احتمالا قادر به سازماندهی و تمرین (برای رفتن) به رقابت — من فکر می کنم که ما به احتمال زیاد حرکت فراتر از این پتانسیل برای تکمیل تمام از دولت ما سری مسابقات قهرمانی, اما احتمالا می تواند باز کردن و گسترش فرصت ها برای تیم به سازماندهی و حداقل رقابت در برخی از فرمت این که آیا آن یک تغییر برنامه کنفرانس به قهرمانی کنفرانس یا ارشد شب این جور چیزها.

“به نظر شخصی من فکر می کنم در برخی از نقطه — و من قصد ندارم بگویم ممکن است 1 یا تعیین یک روز خاص در ماه مه — اگر ما بیش از حد به پس از آن ممکن است جدول زمانی واقعا محدود ما. به نظر من ما می خواهیم به ارائه تمام بهار ما قهرمانی و نمی توان مورد نیاز را انتخاب کنید و را انتخاب کنید یک چند بهار قهرمانی است که ما ممکن است انجام در حالی که دیگران به ما نمی,” او گفت:.

یک چیز وجود دارد که محسوس است.

“این خیلی بی سابقه و من فکر می کنم همه آگاه هستند که” اندرسون گفت. “وجود دارد یک نقشه برای ما این نوع از راهنماهای ما در این شرایط ما واقعا در تلاش برای به طور کامل آگاه از نگرانی های ایمنی است که ما باید در سطح جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de