Angelenos رفتن به پای صندوق های رای برای اولین بار در سوپر شنبه

لس آنجلس (CBSLA) — این فوق العاده روز سه شنبه و کالیفرنیا را برای اولین بار در وزن که باید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

رای گیری شده و در دست انجام در نورواک از ساعت 8 صبح روز شنبه که در آن L. A. شهرستان ثبت/ضبط برای اولین بار راه اندازی 24 ساعته مرکز رای گیری. این بزرگترین شش 24 ساعته مراکز رای گیری در سراسر شهرستان.

اوایل-مرکز رای دهی شده اند باز در سراسر شهرستان از روز شنبه.

رای دهندگان دیگر باید برای رفتن به یک خاص حوزه. برگه های رای می تواند بازیگران را در هر محل رای گیری در لس آنجلس.

پانچ آراء جایگزین شده اند الکترونیک لمس صفحه نمایش و نظرسنجی کارگران خواهد بود در دست برای کمک به رای دهندگان حرکت آراء.

بیش از 100 ، 000 رای دهندگان در حال حاضر رأی گیری از طریق پست, اما در آن زمان پیت Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری.

“اگر شما رفت و به یک مرکز رای و یا اگر شما در حال حاضر از طریق پست برگشت رای خود را توسط پست الکترونیکی انتخابات وجود ندارد, انجام-بیش روند. شما یک شانس برای رای دادن در انتخابات” لا شهرستان ثبت Dean لوگان گفت. “اگر شما یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری و اگر شما نگه داشتن آن نیست رای دادند و در عین حال پس از آن شما هنوز هم می توانید رفتن به یک مرکز رای و بازیگران خود را رای.”

نظر سنجی در باز 7 صبح و در 8 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>