فرشتگان پارچ کنیا میدلتون توضیح می دهد که چرا او زانو زد: ‘نژاد پرستی چیزی است که من Dealth با تمام زندگی من’

لس آنجلس (CBSLA/AP) – لس آنجلس فرشتگان پارچ Keynan میدلتون در زمان به رسانه های اجتماعی شنبه به توضیح دهد که چرا او در زمان یک زانو طول روز دوشنبه نمایشگاه بازی برابر San Diego Padres.

“نژاد پرستی چیزی است که من در برخورد با من کل زندگی” منچستر نوشت: در Instagram. “به عنوان یک مرد سیاه پوست در این کشور آن است که تعهد من به می خواهید بهتر در آینده برای نسل های آینده.”

Keynan میدلتون از فرشتگان زمین در طول یک intrasquad داد و بیداد فرشته در ورزشگاه آناهایم در 8 جولای سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

27 ساله منچستر در زمان زانو و گره راست خود را مشت بالای سر خود در هنگام پخش سرود ملی قبل از فرشتگان 1-0 پیروزی بر سن Diego Padres دوشنبه شب در پتکو پارک.

فرشتگان مدیر جو Maddon گفت میدلتون گفته او در پیش او می خواست به زانو زدن و این تیم شد “کاملا حمایت” از این تصمیم.

“من بسیار افتخار می کنم که او ایستاده بود تا برای خود اعتقادات امشب. من واقعا هستم” Maddon گفت. “این آسان نیست برای انجام این کار یک مرد جوان مثل خودش که تنها یک نفر در اینجا انجام آن است.”

منچستر توضیح داد که او بوده است شرکت در جورج فلوید تظاهرات و ذکر امثال جکی رابینسون و مارتین لوتر کینگ جونیور برای الهام بخش او و دیگران است.

“در طول چند ماه گذشته من در جامعه شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز و داشتن مشکل مکالمات مورد نیاز برای تغییر,” او نوشت. “قبل از پیشگامان مانند جکی رابینسون یک مرد سیاه و سفید ندارد صدا در بازی بیس بال. بنیاد گذاشته و فداکاری های ساخته شده توسط جکی و دیگران دلیلی است که من این پلت فرم من.

“من نمی خواهد اجازه می دهد که به هدر برود. زانو برای من یکی از راه من می توانید با استفاده از پلت فرم من برای تغییر در یک راه مسالمت آمیز. من بیشترین احترام را برای تمام مردان و زنان شجاع که در خدمت این کشور است. همه ما باید این عدالت بی عدالتی به طور جدی. تا زمانی که همه چیز شروع به تغییر در این کشور برادران و خواهران لازم نیست که به ترس زندگی من خواهد بود با استفاده از پلت فرم برای اجرای تغییر دهید.

“مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار گفت:” یک فرد آغاز شده است زندگی می کنند تا زمانی که او می تواند به افزایش فوق باریک محدوده خود را فردگرا نگرانی به نگرانی های گسترده تر از تمام بشریت است.’ هر چند من در تلاش برای یک صدا برای وحدت است.”

San Francisco Giants مدیر گیب Kapler و چند تن از بازیکنان خود را نیز به زانو در طول سرود ملی قبل از خود را 6-2 نمایشگاه پیروزی مقابل اوکلند دو و میدانی دوشنبه.

“من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته شده توسط پلیس و من به آنها گفتم من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده و همچنین” Kapler گفت. “بنابراین من به آنها گفتم که من می خواستم به استفاده از پلت فرم برای نشان دادن نارضایتی من با روشی که ما به کار گرفته نژادپرستی در کشور ما است. من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما و من می خواستم آنها را به می دانم که آنها را به تصمیم گیری خود را و ما را احترام و حمایت از کسانی که تصمیم گیری. من می خواستم آنها را به احساس امنیت در صحبت کردن.”

منچستر شد پیش نویس توسط فرشتگان در دور سوم از سال 2013 پیش نویس از خط کالج در یوجین اورگان. او ساخته شده خود را در لیگ برتر در اولین سال 2017. او یک 6-1 رکورد با نه موجب صرفه جویی در و 3.23 دوران در سال 91 حضور در امداد. او از دست رفته بسیاری از 2018 و 2019 فصل پس از تحت تامی جان عمل جراحی است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de