فرشتگان’ ماهی قزل آلا را تایید می کند او به بازی در این سال با نوزاد در راه

آناهایم, کالیفرنیا. — مایک ماهی قزل آلا است که اعتماد به نفس کافی در بیس بال قوانین ایمنی به ماندن در این زمینه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماهی قزل آلا تصمیم گرفته است برای بازی با لس آنجلس فرشتگان در کوتاه فصل بیس بال, اگر چه او در سال متوقف خواهد شد در چند هفته از تولد اولین فرزند خود. سه بار MVP آل تایید تصمیم خود را روز شنبه قبل از فرشتگان نهایی نمایشگاه بازی برابر San Diego Padres در فرشته ورزشگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

ماهی قزل آلا با بیان عدم قطعیت در این ماه در مورد ایمنی این منحصر به فرد لیگ, کمپین گفت که او نمی خواهد خود را در معرض خطر در حال رشد سلامت خانواده شرکت کنند. پس از سه هفته از تجربه با مقررات در محل قرار داده و توسط فرشتگان و لیگ اصلی بیس بال قزل آلا است با احتیاط خوش بینانه در مورد بیس بال توانایی برگزاری یک فصل با خیال راحت.

‘œI دارم بازی,’� ماهی قزل آلا گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. ‘œIt قطعا بزرگ بوده است تا کنون.’�

ماهی قزل آلا را در صف هنگامی که فرشتگان باز فصل جمعه در اوکلند, اما او نمی خواهد پیوست توسط آنتونی رندن. فرشتگان جدید $245 میلیون سوم baseman را از دست باز روز و شاید چند بازی با یک مایل آسیب عضلانی, مدیر جو Maddon گفت: شنبه شب.

دو هفته پیش ماهی قزل آلا هنوز ‘œup در هوا’� در مورد اینکه آیا برای بازی در همه این فصل است. او شده است با تشویق کم تعداد آزمون مثبت در اطراف بیس بال همراه با همکار خود بازیکنان تمایل به پیروی از مقررات ایمنی.

‘œGuys شده اند احترام دیگران,’� ماهی قزل آلا گفت:. ‘œEverybody است در نظر گرفتن مسئولیت برای پوشیدن یک ماسک و فراموش اجتماعی فاصله و فقط امن باشد و ما شاهد این هستیم که. نتایج وجود دارد. فقط به آن را انتخاب کنید و بر روی آن باقی بماند زمانی که ما در جاده ها است. … ما در حال رفتن به شهرهای مختلف که آن را واقعا بد است در حال حاضر. آن را به سختی می شود. همانطور که در حال حاضر همه چیز عالی است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اگر چه او شما را به صبر کمی طولانی تر به فرم خود بسیار پیش بینی اواز یا موسیقی دو نفری با رندن ماهی قزل آلا تصمیم به ارتکاب به فصل افزایش برای فرشتگان است. آنها امیدوارند ادعا فقط برای دوم حذفی اسکله و اولین postseason پیروزی در طول باور نکردنی حرفه ای ماهی قزل آلا که در 29 Aug. 7.

ماهی قزل آلا نمی خواهد در صف هر روز با این حال او نمی داند چه وقت او را صرف دور شدن از این تیم پس از همسرش, جسیکا, تولد پسر خود را.

جسیکا ماهی قزل آلا است که با توجه Aug. 3 و فکر قریب الوقوع بودن به وضوح می دهد پروانه ها بیشتر به فرشتگان مشت زن از فقط در مورد هر چیزی که او می تواند در یک بازی بیس بال, الماس.

‘œRealizing من با داشتن یک کودک در چند هفته آن را حقیقی,’� ماهی قزل آلا گفت:. ‘œWhen من برای اولین بار شروع به دوستیابی جس (در مدرسه) ما صحبت در مورد داشتن بچه ها و در حال حاضر از آن اتفاق می افتد. ما بسیار خوش شانس و خوش شانس. من نمی توانم صبر کنید برای یک پدر. من حتی نمی تواند توصیف احساسات از آن در حال حاضر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

مایک و حتی برداشت از یک نام برای خود پسر, اما آنها نمی گفتن هر کسی و در عین حال بسیار به مادران آنها بهت و حیرت.

ماهی قزل آلا نشده یک طرح ساخته شده با مدیر کل بیلی Eppler برای عدم وجود خود را از فرشتگان است اما او قصد دارد برای انجام این کار به زودی.

‘œThey خواهید بود تست هر روز’� ماهی قزل آلا گفت:. ‘œI مطمئن هستم که در مورد قرنطینه اما بدیهی است که من به وجود داشته باشد برای نوزاد یکی از اولین من.’�

ماهی قزل آلا رفت 0 2 با strikeout چهارشنبه شب برابر سن دیگو. فرشتگان’ خانه بازکن است روز شنبه در مقابل سیاتل.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de