چرا که او در مورد به عنوان متواضع و بی ادعا به عنوان تلويزيونى دریافت Denver7 را prynce یکی نیست به کلاغ در مورد دستاوردهای او. اما او بی سر و صدا تبدیل شدن به یک مسیر بالا شهر نماد با توجه به یکی از طولانی ترین اجرا می شود در یک ایستگاه در بازار تاریخچه: 35 سال و شمارش. علاوه بر این او را به عنوان رهبری لنگر برای خروجی اصلی هفته خبری از سال 1999 دو دهه به علاوه روی لئامت دادن است که باعث می شود او در حال حاضر محلی عنوان دارنده در آن دسته ،

با اینحال بسیاری از اطلاعات آنلاین در مورد Trujillo است hilariously نادرست است. برای مثال سایت های مختلف لیست سال تولد به عنوان سال 1976 فقط هشت سال قبل از او استخدام در پخش رسما شناخته شده به عنوان KMGH — و در حالی که او در آغاز روزنامه نگاری در اوایل او قطعا به اندازه کافی به درایو.

در زیر مکالمه, Trujillo می رود به جزئیات بیشتر در مورد زندگی خود را از همیشه قبل از. در طول راه او بحث او در سال های شکل گیری خود غیر منتظره ورود به دنیای تلویزیون فرصتی است که ثابت شما می توانید به خانه بروید و دوباره این مسیر است که به رهبری او را به او زمان نقش عنصر او را می بیند به عنوان کلید به طول عمر حرفه ای یک چالش سلامت که در معرض خطر حرفه ای خود را و همچنان به این روز متوسط را خطرناک تنوع ضبط و شخصی او داستان عشق, که, مناسب, کافی, آغاز شده در ایستگاه.

در اینجا داستان او.

Westword: به من بگو در مورد پس زمینه خود را.

Prynce: من متولد سانتافه. من تا به حال برخی از پدر و مادر جوان که متوجه شدم اوایل که وجود دارد نه زیادی اتفاق می افتد در سانتافه بنابراین ما از نقل مکان به کالیفرنیا برای من ابتدایی-سال مدرسه و سپس با انتقال به لیتلتون من ششم-کلاس سال است. من رفتم به شرق ابتدایی در Littleton, اقلیدس دبیرستان و لیتلتون دبیرستان. پس از آن من به آنچه پس از مسا کالج [در گرند جانکشن] برای یک سال به پایان رسید و در مس تخته سنگ.

من رفتم به مسا کالج, بیش از حد. من از سال 1979 تا 1983. هنگامی که شما وجود دارد ؟

من فکر می کنم آن را در سال 1980. برادر من نیز وجود دارد. او یک بازیکن بیس بال, و این که چگونه او استخدام شد برای رفتن به مسا. او دو سال از من بزرگتر هستم; من هم یک خواهر و من جوانترین از سه. من رفته بود به دیدار او چند بار گفت: “این که یک مدرسه خوب. بیایید سعی کنید مسا.”

هنگامی که شما برای اولین بار در روزنامه نگاری علاقه مند?

من فکر می کنم بیشتر از هر چیزی من همیشه خواننده بنابراین من همیشه علاقه مند به کلمه نوشته شده است. کسانی که همیشه به من قوت: ادبیات کلاس های کلاس های زبان انگلیسی, هر چیزی که مربوط به نوشتن به طور کلی. اولین کار در لیتلتون مستقل. من در مدرسه یا دبیرستان بود و من مرتب کردن بر اساس از رفتن fer. من چیزی نمی مرتبط با کار در روزنامه اما من خیلی مجذوب تماشای یک شهر کوچک روزنامه گرد هم می آیند. زمانی که من در کالج بود در CU, مادر من مشغول به کار در زبان اسپانیایی ایستگاه رادیویی KBNO و من استفاده می شود به انجام برخی از کار پاره وقت وجود دارد — نه در هوا بلکه در پشت صحنه پاسخ دادن به تلفن های همراه و کمک کردن. من مطالعه روزنامه نگاری در مس بولدر ، من خودم اعلام یک کسب و کار مهم است اما هنگامی که من شروع به گرفتن کلاس های روزنامه نگاری من خودم مایل بیشتر.

چگونه شما علاقه مند به پخش?

من نه تا به حال فکر در مورد پخش که در آن نقطه. اگر شما واقعا فکر می کنم در مورد کسانی که در سال های اوایل 1980s واقعا وجود دارد تعداد بسیار کمی از زنان در تلویزیون, اخبار و مس در بولدر وجود ندارد تلویزیون اخبار مدرسه. آنها فقط نمی باید هر چیزی برای پخش روزنامه نگاری. آن را به طور انحصاری برای چاپ و روابط عمومی است. بنابراین من به معنای واقعی کلمه سقوط کرد و به من اولین کار تلویزیونی. وجود دارد مقدار زیادی از کار یادگیری است.

چه اتفاقی افتاده است ؟

من در وسط سال آخر من در مکعب تخته سنگ و یک دوست از یک دوست به من گفت که در مورد یک فرصت شغلی به عنوان یک گوینده خبر در اسکاتسبلاف نبراسکا. آن را نه در همه چیزی بود که به ذهن من. من فکر درخواست برای هر شغل که در آن نقطه. اما من برای این کار و آنها را به نام من بلافاصله. پس مادر من و من سوار به اسکاتسبلاف. من فکر کردم من آن را امتحان کنید و ببینید چگونه کار می کند و من سقوط در عشق با کسب و کار.

راستی من رفتم و مدرکم را در مس پنج سال پیش. برو علاقمندان!

اکثر ایستگاه های تلویزیونی نیاز به متقاضیان ارائه یک ویدیو از کار خود را. با توجه به این که شما نمی هر گونه پخش, پس زمینه, آیا شما به سنگ فرش چیزی با هم ؟

من کاملا به حال به سنگ فرش چیزی با هم. من واقعا نمی باید هر چیزی را به صحبت می کنند. کسی که من می دانستم که در این صنعت کمک قرار دادن یک نوار با هم. من به معنای واقعی کلمه بازنویسی برخی از داستان که من تا به حال دیده می شود و قرار دادن یک رزومه همراه و ارسال آن را خاموش.

نگه داشتن در ذهن است که در کسب و کار من اسکاتسبلاف یک استارت بازار است. که در آن نقطه در زمان آنها احتمالا انتظار زیادی از یک رزومه حلقه. من فکر می کنم آنها فقط می خواستم مطمئن شوید من نگاه خوب در تلویزیون است که من می تواند صحبت می کنند به خوبی به اندازه کافی است که من می توانم نوشتن یک جمله.

آیا شما احساس طبیعی در دوربین درست میشه ؟

من فکر می کنم آن را گرفته است من حدود سی سال به احساس طبیعی [می خندد]. به عنوان من به شما توضیح داده بودم که یک خواننده است. در نتیجه من بیشتر از یک ناظر و شنونده به جای کسی که صریح. من فکر می کنم که جایی که من پیدا کردم من تو رفتگی در دیوار در روزنامه نگاری. کار ما این است که واقعا به ناظران و شنوندگان را در اطلاعات پس از آن قادر به قرار دادن یک داستان با هم. که واقعا چگونه من همیشه اداره می شود.

Anne Trujillo circa 1984, as seen in her first publicity photo for Denver7.

Prynce حدود سال 1984 به عنوان دیده می شود در تبلیغات عکس برای Denver7.

حسن نیت ارائه میدهد از prynce

چگونه در مورد جنبه های فنی از ظاهر شدن در دوربین ؟ این بود که چیز دیگری شما تا به حال به یاد بگیرند که در کار ؟

کاملا. این چیزی است که همه ما باید به کار بر روی. شما می توانید هر کسی در مقابل یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و شما می توانید بگویید که آنها در حال خواندن. اما اگر شما یک کار روزنامه نگار و شما گردد و آن را می دانم و شما نه فقط خواندن یک داستان است. شما به معنای واقعی کلمه توضیح حقایق است که شما خودتان را تایید کرد و یا می دانم درست باشد. آن را می شود بیشتر از یک واقعیت گفتن کار به جای “در اینجا من قصد دارم برای گفتن یک داستان به شما.” این چیزی است که همه ما باید به کار بر روی و آن را بخش مهمی از کار ما.

شما نمی خواهید به فریب هر کسی که در مورد یک داستان — و شما واقعا باید برای انتخاب کلمات مناسب و رله اطلاعات صحیح در راه حق از نظر ارائه, به خصوص در حال حاضر. من فکر می کنم ما شغل سخت تر از همیشه و بیشتر خواستار از همیشه چرا که ما بسیاری از رسانه های که در آن ما در حال حاضر اطلاعات — و نه فقط در هوا. با پخش آنلاين چنین بخش مهمی از صنعت ما در حال حاضر ما در حال کار به طور مداوم به ارائه محتوای عالی برای تمامی سیستم عامل ها — به Roku و تلویزیون اپل. و من فکر می کنم ما شده است به یک رهبر در این کشور و نه فقط در کلرادو برای ایجاد این محتوا است. مردم نه فقط نشستن در اطراف در پنج ساعت انتظار برای اخبار به تلویزیون دیگر. آنها در حال گرفتن اخبار از هر پلت فرم ممکن است.

در اسکاتسبلاف شد شما یک خبرنگار به عنوان به خوبی به عنوان یک لنگر?

من کاملا همه چیز. وجود دارد به معنای واقعی کلمه دو نفر از ما در بخش اخبار. من تا به حال به بیرون رفتن و شلیک داستان در طول روز — من خبرنگار و عکاس. پس از آن ما می خواهم قرار دادن داستان در شب زمانی که من لنگر خبر در پنج و ده. من co-لنگر به کار گرفته آب و هوا وظایف و من به کار گرفته شده ورزشی وظایف و اگر یکی از ما تا به حال یک روز یک دیگر را مجبور به انجام همه چیز را. که یک داستان مشترک در صنعت ما. هنگامی که شما شروع شما باید برای انجام هر کار و پیدا کردن آنچه شما نقاط قوت و ضعف آنها و سپس در حالت ایده آل, شما حرکت می کند به یک بازار بزرگتر و استفاده از مهارت های خود را.

من نمی دانم کسی در اسکاتسبلاف بنابراین من احساس فشار از مردم من می دانستم که از دیدن من در تلویزیون برای اولین بار زمانی که من خیلی سبز و بی تجربه. و آنها بسیار مردم دوست داشتنی و بسیار آمرزنده که من را غلط تلفظ کردن نام کسی یا کسی را در خیابان. آنها به نوعی در آن شهرهای کوچک چرا که آنها استفاده می شود به افرادی که در داخل و خارج از شهر و می دانم که آنها در حال رفتن به ماندن بسیار طولانی است. و من پوشش هر چیزی و همه چیز.

چه مدت شما در اسکاتسبلاف?

من در آنجا به مدت شش ماه و سپس من به اوماها (روباز انتخابی). من اواسط روز لنگر بنابراین من هم یک لنگر/خبرنگار وجود دارد. من می خواهم تولید و لنگر اواسط روز خبر و سپس بیرون رفتن و انجام یک داستان برای شب خبر.

اوماها روباز انتخابی است بسیار بزرگتر از راند. که قرار دادن فشار اضافی بر شما, به خصوص از آنجایی که شما تنها تا به حال شش ماه از تجربه در آن نقطه ؟

آن را بسیار فروتنی کسب و کار و من همیشه می دانستم که من تا به حال تا حد زیادی به یادگیری. همیشه وجود دارد فشار در کسب و کار ما به همه چیز راست به داستان راست است. نه تنها من کار سخت به عنوان یک رقیب در بازار است. من فقط می دانستم که من هنوز هم تا به حال خیلی به کار شخصی و حرفه ای. پس از آن یک محیط عالی بود. این یک بزرگتر newsroom, بنابراین من قادر به کار با افرادی که تجربه بیشتری از من — عکاسان که می تواند شلیک به خوبی و به من کمک سادگی یک داستان اخبار. تمام اطراف آن بسیار بهتر محیط حرفه ای است.

که در آن شما رفتن از وجود دارد ؟

توقف بعدی من بود KMGH. من همیشه می خواستم به خانه می آیند و من هنوز خوشحال به خانه در KMGH.

A vintage shot of Anne Trujillo interviewing former President Jimmy Carter.

یک شات از prynce مصاحبه رئیس جمهور سابق جیمی کارتر.

حسن نیت ارائه میدهد از prynce

این بود که در سال 1984?

آن سال 1984 بود و من کلی-انتساب گزارشگر. در آن زمان تلویزیون بود رفتن را از طریق یک دگردیسی پس به صحبت می کنند. آنها استخدام و [Denver7 خبرنگار] لنس هرناندز و من استخدام شده بودند در عرض یک هفته از یکدیگر و او و من هنوز هم با هم کار کنند در اینجا. من خیلی خوشحالم که این فرصت را به بازگشت به خانه. من بابا و مامان مشغول به کار در اینجا — پدر من پس از در گذشت — و من در اینجا, بنابراین من می خواستم به بازگشت به جامعه می دانستم و دوست داشتم.

در چه نقطه را به شما انتقال به مهار?

من اجازه داده شد برای پر کردن به عنوان یک صبح-نمایش لنگر احتمالا در حدود دو سال کار به عنوان یک خبرنگار. من همیشه درخواست برای انجام بنابراین داشتن فرصتی برای پر کردن لنگر عالی بود. من همیشه احساس می کردم که داشتن دو شغل بودن یک خبرنگار و یک لنگر, بهترین از هر دو جهان آنجا که شما قادر به بیرون رفتن و صحبت کردن با مردم است. مانند در حال حاضر شما می توانید رانندگی در اطراف و ببینید که در آن همه ساخت و ساز اتفاق می افتد که در آن همه تحولات در حال رفتن به دیدن چیزهایی دست اول. من فکر می کنم این است ایده آل هنگامی که شما را وادار به انجام هر دو شغل. بنابراین من آغاز شده به عنوان یک کل-انتساب گزارشگر اما من در نهایت صبح-نمایش لنگر و پس از آن نیز یک آخر هفته لنگر قبل از من شد شب-اخبار لنگر در سال 1999.

که بیش از بیست سال شما کار کرده ام با بسیاری از شرکت مجریان. شما حتی می توانید به یاد داشته باشید همه شما لنگر انداخته ،

البته. من co-لنگر با میچ Jelniker با موبایل Bjorkman با مایک Landess و در حال حاضر البته با شانون اگدن. من با بسیاری از واقعا قوی و روزنامه نگاران.

شما تا به حال طولانی ترین مستمر اجرا به عنوان یک لنگر از هر کسی در حال حاضر در هوا در عمده دنور ایستگاه — حتی از طریق یک تغییر مالکیت [McGraw-Hill, که نام آنها اشاره شده است در KMGH تماس نامه به فروش می رسد خروجی به E. W. Scripps در سال 2011]. چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما قادر به چوب در اطراف خانه ،

من فکر می کنم اولین و مهمترین است که مردم به تماشای من رشد در Denver7. چون من در منطقه مترو دنور, من در حال حاضر می دانستم که بسیاری از مردم در اینجا و به عنوان یک روزنامه نگار و گزارشگر من ملاقات بسیاری از بیشتر. من زمان زیادی را صرف گوش دادن و رعایت و من باور دارم که در طول زمان مردم به من اعتماد. من فکر می کنم وجود یک عامل اعتماد که به من اجازه داد به یک نقش در Denver7 این همه سال.

بسیاری از مردم از دست داده اند اعتماد در رسانه ها. چگونه می توانم شما احساس می کنید شما قادر به نگه داشتن از آن ؟

من فکر می کنم که صحبت می کند به 360 گزارش ما در حال حاضر انجام. مردم انتظار بیشتری از اخبار محلی. آنها انتظار دارند که ما قصد داریم به ارائه حقیقت است. این چیزی است که من همیشه تلاش برای — و ما نمی خواهیم به sugarcoat هر چیزی.

من همیشه کار من به عنوان قرار دادن اطلاعات وجود دارد تقریبا در یک مهمانی شام که در آن شما با قرار دادن یک بشقاب از غذایی که مردم می توانند برای خود را انتخاب کنید که چگونه احساس می کنند باید در مورد چیزی به جای من گفتن آنها چگونه احساس می کنید در مورد یک موضوع یا یک فرد. این فقط در مورد دو طرف دیگر که در آن شما فقط صحبت کردن با یک متخصص در این زمینه است. وجود بیش از دو طرف به هر داستان و زیادی وجود دارد که در جهان ما. اخبار محلی تغییر کرده است و مردم خیلی بیشتر درگیر. آنها می خواهند به شنیدن بیشتر و آنها می خواهم به می دانم که شما در حال گفتن حقیقت است.

در سال گذشته ما موفق به کسب یک Edward R. Murrow جایزه برای ما گزارش — بهترین ایستگاه های تلویزیونی محلی در کل کشور است. و بود که به دلیل در بخشی به ما 360, گزارش, اما همچنین به دلیل رهبری [مدیر کل] دین لیتلتون و [مدیر اخبار] هالی Gauntt. آنها در میان باهوش ترین مردم من همیشه با کار در صنعت و آنها انجام یک کار بزرگ از مردم درخواست آنچه که آنها می خواهند از تلویزیون های محلی.

Anne Trujillo with husband Mike Kalush and children Michael and Kira.

Prynce با شوهرش مایک کالوش و فرزندان مایکل و Kira.

حسن نیت ارائه میدهد از prynce

شما چه فکر می کنم مردم می خواهند از محلی تلویزیون ؟

آنها می خواهند حقایق است. من فکر می کنم آن را سخت تر از همیشه به نوبه خود در تلویزیون و می دانم که گفتن حقیقت در حال حاضر از آنجا که بسیاری از رسانه ها ادعا می کنند که به ارائه اخبار است. و اگر شما یک ایستگاه تلویزیون محلی فشار است و حتی بیشتر شدید. ما در اینجا زندگی می کنند و ما می بینیم این بیننده است. ما می بینیم مردمی در فروشگاه مواد غذایی و یا بهمن بازی و یا در کنگره. ما آنها را ببینید و به آنها نگاه در چشم و پس از آن وقت بر ما قادر به ارائه اطلاعات واقعی.

هنگامی که شما به دست آورده ایم اعتماد بینندگان که یک چیز با ارزش. و هنگامی که از آنها سوال ما پس از ما چیزی گفت یا گزارش چیزی است که آنها فکر نمی کنم که درست است من پاسخ دهند. من جواب تماس ها و ایمیل ها و صحبت آن را از طریق. من فکر می کنم مردم احترام است که ما بحث آن را از طریق.

شما نیز بسیار صادقانه در مورد تجربه از دست دادن مو. [در سال 2012, Trujillo اعلام کرد که او دست و پنجه نرم کردن با آلوپسی آره آتا یک بیماری پوستی خود ایمنی.] آن را یک تصمیم دشوار به بحث در مورد که عموم?

من حدس می زنم من فقط می گویند که همه به نوعی از موضوع پزشکی آنها مقابله با روزانه یا پرداخته اند. شما هرگز نمی دانید چه کسی در حال رفتن را از طریق در هر روز داده شده و من فکر می کنم که تجربه واقعا به من کمک کرد برای تبدیل شدن به بیشتر مهربان و دلسوز فرد است. در همان زمان, من فکر می کنم بسیاری از بینندگان می تواند مربوط به برخورد با یک مسئله پزشکی است اما هنوز هم حمل بر. ما هنوز هم برای زندگی ما هنوز به آنچه که ما نیاز به انجام به لذت بردن از زندگی. این تنها چیزی است که من برای مقابله با, و زندگی می رود.

در شادتر توجه داشته باشید شما ملاقات شوهر خود [مایک کالوش] در ایستگاه.

من. روز اول من در این کار به من واگذار شد و به دنبال در اطراف یکی دیگر از خدمه و در آن زمان آن بود که مایک و هری اسمیت که در حال حاضر با این نسخهها کار برای NBC. آنها با هم کار می کرد و من ضربه آن را با هر دو آنها است. هری در آن زمان بود دوستیابی Andrea جویس که بعد ازدواج کردم و او نیز مشغول به کار است. و در هیچ زمان و در همه مایک و من آشنایی. من می خواهم به می گویند او در تعقیب من در اطراف اتاق خبر, و او به شما بگویم که دقیقا مخالف [می خندد]. اما پس از او و من شروع آشنایی ما می خواهم به اویختن با هری و آندریا تمام وقت — و ما هنوز هم دوستان با آنها را به این روز است. و مایک و من دو فوق العاده رشد فرزندان مایکل و Kira.

فراتر از ارائه اخبار مردم در کسب و کار خود و همچنین برای مقابله با رسانه های اجتماعی. چه رویکرد خود را به آن ؟

من فکر می کنم این یک چیز بسیار شخصی به دلیل برخی از مردم می تواند رسیدگی بیش از دیگران — و من آموخته ام که کمتر بهتر است در بسیاری از موارد. شما گاهی اوقات باید خواستار به می خواهید برای اولین بار به صدای جیر جیر چیزی, و من یاد گرفته ام که همه ما باید آنقدر فهیم بیشتر در مورد که در آن اطلاعات از آینده است. من عاشق توانایی برقراری ارتباط با مردم در Twitter و Facebook و در عین حال من کشیده و دور از آن کمی به خاطر من فکر می کنم آن را سخت برای بسیاری از ما را به کشف کردن که منابع منابع مشروع. من می خواهم به نگاهی به یک زن و شوهر از منابع را برای اولین بار قبل از من به اشتراک گذاری اطلاعات.

برخی از مجریان محلی مانند Gary Shapiro در 9News اند از جمله تجارب منفی با عضو شورای نظارت مدت در رسانه های اجتماعی که آنها به طور کامل تغییر آنها چگونه از آن استفاده کنید. آیا شما در برخورد با هر چیزی شبیه به آن ؟

صادقانه بگویم که آن نوع از مردم زحمت من. من می دانم که وجود دارد عضو شورای نظارت مدت در خارج وجود دارد, و وجود دارد برخی من را انتخاب کنید به چشم پوشی است. من فکر می کنم آن را فقط به خاطر اینکه من چاشنی. من تا به حال برخی از تجربه در طول سال به من آموخته ام از — و من توسعه یافته بسیار ضخیم پوست. من اصلا دعوت مکالمات که عضو شورای نظارت مدت پرش اما اگر من آنها را نادیده گرفت.

Anne Trujillo with her current on-air partner, Shannon Ogden.

Prynce با زمان در هوا شریک شانون اگدن.

حسن نیت ارائه میدهد از prynce

شما قبلا ذکر است که بسیاری از مردم را درمان نمی کند, اخبار شب به وقت مشاهده دیگر — و منتقدان استدلال می کنند که محلی پخش اخبار در حال تبدیل شدن به کمتر مرتبط است. آیا شما احساس می کنید که ؟ و یا آیا شما فکر می کنم آنها تاثیر تا آنجا که آنها همیشه انجام داد ؟

من فکر می کنم آن را فقط به عنوان زیاد تاثیر اما در راه های مختلف. من فکر می کنم که بیشتر از همیشه مردم تکیه بر اخبار محلی به آنها یک دیدگاه در داستان آنها نمی خواهد هر جای دیگر. شما می توانید به تماشای سی ان ان یا فاکس نیوز در تمام طول روز, اما شما هنوز هم واقعا نمی خواهد درک آنچه اتفاق می افتد در کلرادو — و این چیزی است که ما انجام بهترین. من فکر می کنم آن را هنوز هم بسیار هیجان انگیز زمان در تلویزیون اخبار کسب و کار از آنجا که ما در حال تجربه رشد در جریان سمت و آن را دور.

من فکر می کنم مردم هنوز هم ارزو اطلاعات در مورد جامعه خود. چگونه ما تحویل که تغییر کرده است اما اشتها است که هنوز هم وجود دارد و آن را قوی تر از همیشه. من معتقدم که ما در حال رفتن بالا و فراتر از آن برای دیدار با این تقاضا است. ما کار کرده ام واقعا سخت برای شکستن از طریق به ارائه چند پلت فرم فرصت به طوری که زمانی که مردم می خواهند اخبار آنها می توانید آن را هنگامی که آن را مناسب برای آنها نیست که ما به آنها بگویید که.

در سال های اخیر Denver7 نشده است در میان رتبه بندی رهبران محلی. می کند که تا کنون نگرانی شما ؟ و یا شما فقط تمرکز بر انجام کار خود را ؟

این چیزی است که من نگران است. دوباره, من می دانم که ما در حال رله محتوا در سیستم عامل های مختلف به طوری که آن را نه فقط در مورد این خبر دیگر هیچ. آن را در مورد تمام سیستم عامل است. و از روی صدق و صفا رأی قدیمی که سیستم بیشتر و بیشتر میشه چرا که مردم متوجه آن نمی اندازه واقعی از آنچه در یک ایستگاه تلویزیون محلی می تواند انجام دهد. اما من لنگر پنج شش و ده بعد از ظهر خبری و, و من آنها را به طور جدی به عنوان من تا کنون داشته است. این مهم برای بسیاری از بینندگان ما. آنها هنوز هم تعداد ما به طوری که کاملا مهم است.

من هم باید از این فرصت برای انجام بارگیری در این هفته نشان می دهد به نام سیاست Unplugged [آن را پخش یکشنبه در 4 بعد از ظهر] و این است که خروجی های بزرگ برای من است. آن را به من یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن صدای که اصلا اغلب شنیده می شود. ما واقعا در تلاش برای تنوع — و نه فقط تنوع قومی, اما تنوع در سن و نمایندگی از همه کلرادو — که در پخش. آن را واقعا سرگرم کننده برای من و واقعا مولد برای جامعه بیش از حد. مردم می دانند در صورتی که یک پروژه آنها در حال کار بر روی ما صحبت در مورد آن در سیاست امتیوی. وجود دارد هیچ چیز به ما نمی خواهد صحبت در مورد.

صادقانه بگویم من هرگز مشغول به کار سخت تر در این صنعت در بخش چون من کار بر روی یک زن و شوهر از تخته. من کار با دنور بورس تحصیلی بنیاد کمک می کند که دنور دانش آموزان دبیرستان اعمال می شود برای پیدا کردن کمک هزینه تحصیلی است. بسیاری از آنها برای اولین بار در خانواده خود را به رفتن به کالج. و من هم در خدمت در هیئت مدیره وجود دارد با مراقبت فراهم می کند که متفکر کمک به خانواده ها با فرزندان است که در بحران پزشکی. من عاشق این دو سازمان و مردم پشت سر آنها.

من هم در مشورتی مشاور به تخته سنگ مس در آن روزنامه نگاری بخش و من بخشی از کلرادو گروه برای انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی. من همیشه تحت فشار قرار دادند برای تنوع در اتاق خبر. اخبار ادارات انجام نداده اند یک کار بسیار خوب در سراسر کشور انعکاس مخاطبان خود را, بنابراین من فکر می کنم که کمک کرد. من از مدیران می دانند که من متعهد به ساخت این newsroom که قوی تر و دقیق محل.

گام بعدی برای شما ؟ که در آن شما می خواهید در آینده ؟

حق در اینجا. من در اینجا برای بیش از 35 سال است. این است که زندگی حرفه ای من و این خانه من است. این جایی است که من می خواهم به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im