یکی دیگر از 1.5 متر آمریکایی ها درخواست بیکاری

یکی دیگر از 1.5 میلیون آمریکایی برای اعمال بیکاری کمک به هفته گذشته اندکی افت از ادعاهای هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. اضافی 760,000 مردم زمینه برای کمک های فدرال برای خود اشتغالی کارگران است.

تعدادی از کارگران از دریافت مزایای بیکاری از طریق تمام برنامه های دولت باقی مانده در 29 میلیون همانطور که از پایان ماه مه.

این ارقام نشان می دهد که افزایش بیکاری گسترده همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان برخی از بخش های اقتصاد به نظر می رسد در حال بهبود است.

“همانطور که ما دور خودمان بیشتر از لحاظ تاریخی بالا مدعیان دیده می شود در این بهار ده ها میلیون نفر که بیکار باقی می ماند به طور فزاینده ای مهم سیگنال بازار کار ضعف” دانیل Zhao, اقتصاددان ارشد در Glassdoor گفت: در یک توجه داشته باشید.

“مسطح در ادامه ادعا می کند نشان می دهد که وجود ندارد به اندازه کافی استخدام برای غلبه بر این در ادامه اخراج.”

کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته و نرخ بیکاری کاهش یافته و از 14.7 درصد به 13.3 درصد. علاوه بر این خریداران خود را افزایش خرید های خرده فروشی در ماه مه retracing برخی از ضبط-تنظیم فرو قبلی دو ماه.

“در امروز به تدریج بازگشایی coronavirus اقتصاد استخدام (یا rehires) در حال حاضر پیشی زیان کار است اما ما هنوز هم از دیدن تعداد زیادی از مردم از دست دادن شغل” هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی گفت: در یک پست وبلاگ.

بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که اقتصاد می تواند مبارزه برای حفظ آن دستاوردهای اخیر به خصوص در میان نشانه هایی از افزایش coronavirus عفونت در بسیاری از نقاط کشور است.

“آن بوده است چند ماه پس از ایالات متحده بازگشایی شد و bounceback در فعالیت های است که قطعا چشم خوش آمدید. انتظار این را ادامه خواهد داد هر چند که ممکن است در یک منطقه سرعت به عنوان موج دوم/گسترش موج اول ترس را به بازی می آیند” گفت: Jennifer Lee, اقتصاددان ارشد با BMO Capital Markets گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

با گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de