یکی دیگر از 1.9 M آمریکایی فایل بیکاری

برخی از 1.9 میلیون آمریکایی برای اعمال کمک بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 30 در حالی که یکی دیگر از 623,000 برای اعمال ویژه بیکاری کمک برنامه برای خود اشتغالی وزارت کار ایالات متحده گزارش داد پنج شنبه. اعداد نشان می دهد که زیان کار از coronavirus ممکن است کاهش به عنوان کسب و کار سراسر کشور در ادامه به بازگشایی شده است.

برنامه های کاربردی برای کمک های کاهش بوده است برای دو ماه گذشته نشان می دهد بدترین coronavirusمربوط به کاهش کار به احتمال زیاد به تصویب رسید.

جداگانه بررسی از حقوق و دستمزد پردازنده ADP منتشر شد در این هفته نیز نشان داد که زیان کار می کند. کسب و کار خصوصی از دست 2.8 میلیون شغل در ماه مه — در حالی که این تعداد هنوز هم نگران کننده آن است که کمتر از یک سوم از این کار ضرر و زیان مارس.

با وجود این نشانه ای از بهبود نرخ بیکاری در سراسر آمریکا باقی می ماند در طول تاریخ در سطوح بالا. از اواسط ماه مارس حدود 44 میلیون نفر از کارگران را برای اعمال بیکاری کمک اگر چه برخی از آنها از آنجا بوده است rehired. نزدیک به 30 میلیون نفر از دریافت کمک از طریق دولت فدرال و بیکاری برنامه به عنوان از آوریل 16, اخیر داده ها در دسترس است. که یک قطره از حدود یک میلیون از هفته گذشته است.

“وضعیت ممکن است بهبود می شود اما تنها کمی” نیک پناهگاه مدیر تحقیقات اقتصادی در واقع استخدام آزمایشگاه در بیانیه ای گفت.

چگونه coronavirus همه گیر خواهد شد و شکل دادن به آینده از کارگران جوان

و در حالی که برخی از کسب و کار بازگشایی بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری باقی مانده در دو رقمی از طریق انتخابات نوامبر و به 2021.

“پروتکل های جدید مربوط به ویروس مهار خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به محدود کردن فعالیت و اخراج هر چند آنها ممکن است همچنان به متوسط باقی خواهد ماند بالا در کوتاه مدت گفت:” Rubeela فاروقی فرکانس بالا اقتصاد در یک تحقیق داشته باشید.

روز جمعه دولت است و انتظار می رود که به گزارش اقتصاد از دست داد 8 میلیون شغل در ماه مه بالای 20 میلیون از دست رفته در ماه آوریل است.

با گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر