مدرسه دیگری بسته به عنوان SA برخورد با محدودیت های جدید

سرو کالج بسته شده است درهای خود را پس از یک عضو هیات پسر آزمایش مثبت به کوروناویروس.

خصوصی دریافت به سال 12 دانشگاه در نرتهگت است بسته به مدت دو هفته از دوشنبه منتهی به تعطیلات مدرسه.

اصل پیتر تامسون تایید بسته شدن آمد و بعد از یک عضو هیات پسر آزمایش مثبت به کروناویروس پس از بازگشت به استرالیا از یک سفر خارج از کشور.

به کارمند نیست که در تماس با دانش آموزان است.

آقای تامسون گفت: این مدرسه بسته شده بود به عنوان یک “اقدام احتیاطی”.

“ما نیاز به بستن اما ما احساس کردیم که حتی اگر آن را یک عضو خانواده ما باید مراقب باشید و حفاظت از کارکنان و دانش آموزان و مدرسه به مدت دو هفته منتهی به تعطیلات ما شکستن” آقای تامسون گفت.

مدرسه شد دوباره باز پس از تعطیلات مدرسه اگر هیچ تغییری در دولت بخشنامه.

آموزش آنلاین ادامه خواهد داد در این میان است.

– Caleb باند

Cedar College at Northgate has closed as a precaution after a staff member’s son tested positive to coronavirus.
media_cameraسرو کالج در نرتهگت بسته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یک عضو هیات پسر آزمایش مثبت به کوروناویروس.

SA ضربه سختی محدودیت های جدید

برتر استیون مارشال اعلام کرده است “ما نیاز به نگه داشتن پا کردن” در COVID-19 جامعه محدودیت اما نگاه کنید در “تعادل” در سطح دولت در سخت ملی جدید کابینه مشاوره.

نخست وزیر اسکات موریسون و دولت و قلمرو رهبران در روز یکشنبه توافق کردند که برای بیشتر سفت شدن حکومت در اطراف محیط داخلی و فضای باز مجامع عمومی از 10 تا دو.

از آن خواهد شد به فرد متحده و سرزمین های آن است که آیا به شدت اجرا توسط پلیس.

صحبت کردن در ABC Radio امروز صبح آقای مارشال گفت که او نمی خواهید برای قرار دادن هر گونه محدودیت در محل هایی که پایدار نیست و یا قابل اجرا بود و “احساس راحت” که در آن با SA قرار گرفت.

South Australian Premier Steven Marshall with SA Health chief public health officer Nicola Spurrier. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraجنوب استرالیا برتر استیون مارشال با SA بهداشت ارشد بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

“ما بسیار خوشحال با واکنش دیده ایم بیش از گذشته یا دو هفته. مردم آن را به طور جدی. ما باید به یک توازن در اینجا در کشور ما و نگاهی به پیامدهای با انزوای بیشتر و قفل کردن مردم برای دوره های طولانی از زمان. آن را باید پایدار است که آنچه ما به دنبال در” او گفت:.

با این حال آقای مارشال نمی خواست رضایت خود را با SA واکنش به محدودیت به معنای “رفتن نرم”.

“ما خوشحالیم که با جایی که ما در حال حاضر اما نمی خواهید برای دیدن هر گونه آرامش ندارند. اما قبل از ما رفتن به سطح بعدی ما نیاز به دریافت مناسب توصیه های بهداشتی ما فقط این ملی کابینه مشاوره در اواخر بعد از ظهر روز گذشته.

“من قوی مشاوره به افرادی است که به دنبال مشاوره قرار داده ملی کابینه است.”

در نقطه جریمه 1000 دلار که در محل برای گردهمایی بیش از 10 خواهد بود در نظر گرفته شده توسط دولت برای محدودیت های جدید بر روی بیش از دو تجمع مردم در داخل خانه یا خارج از منزل پس از مشورت با رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier و کمیسر پلیس اعطای Stevens آقای مارشال گفت. این مشاوره شامل جمع آوری در زمین بازی.

“(بستن زمین بازی) خواهد بود بسیار سخت در پدر و مادر. این بسیار سنگین و محدودیت های آنها را به آرامی. اما (زمین بازی) در حال حاضر در معرض خطر منطقه,” او گفت:.

در این مرحله آقای مارشال گفت هیچ حرکت را تعطیل سواحل در سا و با توجه به رفتار جنوب استرالیا بیش از داغ آخر هفته.

“ما بسیار خوشحال بودند در آخر هفته. ما نمی گوییم به مردم آنها را نمی توانید به گشت و گذار, پیاده روی در ساحل و یا در نظر گرفتن سگ برای پیاده روی در اطراف پارک. ما می خواهیم برای دیدن افراد درگیر در ورزش است. ما در حال تلاش برای جلوگیری از گروه های زیادی از مردم با تجمع در یک جای نا امن است. کاملا رک و پوست کنده نمی بینیم که بیش از آخر هفته.”

آقای مارشال نظرات آمده به عنوان مدارس در Barossa دره نزدیک از امروز و ساکنان خواست برای پایان دادن به همه قابل اجتناب سفر به شدت تمبر از یک ویروس خوشه.

دولت ثبت پایین ترین تعداد coronavirus موارد در بیش از یک هفته گذشته ، SA بهداشت گفت: فقط 12 مورد جدید گزارش شده بود در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل تا 299.

این موارد جدید طیف وسیعی از 20 سال به یک فرد 70 ساله. چهار مورد از این تعداد شناسایی شده اند به عنوان جامعه محلی انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>