تورنتو — Giannis Antetokounmpo و Milwaukee Bucks در زمان پایین تورنتو دور پاک کردن برخی از خاطرات بد از دردناک سفر شمال مرز در سال گذشته برگشتی.

Antetokounmpo تا به حال 19 امتیاز و 19 ریباند Khris منچستر به ثمر رساند 22 امتیاز و ضرب و شتم دیگران رپتورز 108-97 سه شنبه شب در یک رقابت بین تیم های برتر در کنفرانس شرق.

                                                                                                                                                                                                                       

Eric Bledsoe به ثمر رساند 17 امتیاز و بروک لوپز به حال 15 عنوان NBA-پیشرو دلار برنده چهارم خود را مستقیم و 18 از 20. میلواکی (50-8) بازی دوم بازی از یک بازگشت به عقب پس از پیروزی در وقت اضافه در واشنگتن دوشنبه.

پشت با 12 امتیاز در اواخر سه ماهه دوم با دلار بسیج به ضرب و شتم رپتورز در اولین بازی خود در تورنتو پس از از دست دادن بازی 6 از نهایی کنفرانس شرق در ماه مه گذشته تکمیل ناامید کننده سقوط پس از پیروزی در دو بازی از این سری در خانه.

‘œYou همیشه به یاد داشته باشید آخرین باری که شما بازی اینجا احساسات شما تا به حال,’� Antetokounmpo گفت. ‘œIt بود قطعا در ذهن من است.’�

Antetokounmpo به پایان رسید با هشت کمک به دقت از دست رفته یک سه گانه ، حاکم NBA MVP گفت: بازی روز سه شنبه تا به حال حذفی احساس به آن.

‘œYou انتظار می رود که’� Antetokounmpo گفت.

دیگران ضرب و شتم رپتورز 115-105 زمانی که تیم در ملاقات میلواکی در Nov. 2. آنها هر یک از دیگر دوباره در بازی متوالی در مارس 1 و 3.

                                                                                                                                                                                                                       

پاسکال Siakam به ثمر رساند 22 امتیاز و فرد VanVleet تا به حال 14 به عنوان دفاع از قهرمان NBA رپتورز را از دست داده و برای بار دوم در 19 بازی. تورنتو بود مورد ضرب و شتم در خانه برای اولین بار پس Jan. 12 برابر سن آنتونیو, ending a nine-بازی را اجرا کنید.

آن را یک شب برای رپتورز استارت Serge Ibaka و کایل لوری. Ibaka ساخته شده 2 15 عکس و لوری شات 2 12. Ibaka رفت 1 به 10 از 3 نقطه محدوده در حالی که لوری شد 1 7.

‘œTonight آن را فقط رفتن نیست در’� رپتورز مربی نیک پرستار گفت:. ‘œSerga تا به حال مانند 21 مستقیم بازی های بزرگ. شما قصد داشته که یک بار در در حالی که امشب نبود شب خود را.’�

لوری ترنس دیویس و کریس بوچر همه را به ثمر رساند و 10 امتیاز برای رپتورز.

تورنتو ازمایش کرده 84-71 به آغاز چهارمین اما دیویس به ثمر رساند با پنج امتیاز به عنوان رپتورز بسته فاصله با 7-0 جهش بیش از 90 ثانیه از سه ماهه پایانی.

                                                                                                                                                                                                                       

VanVleet چهار نقطه بازی با 2:23 چپ قطع آن به 101-94 و رپتورز مجبور سرقت در میلواکی بعدی در اختیار داشتن اما VanVleet از دست رفته 3. Antetokounmpo آمار 3 در انتهای دیگر بازگرداندن دو رقمی استفاده.

تورنتو شد تا 51-39 آن بزرگترین سرب از بازی پس از OG Anunoby dunked بیش از Antetokounmpo با 2:58 به در دوم. میلواکی بسته سه ماهه با یک 11-1 جهش برش کسری به 52-50 در حاصل کار دو تیم.

‘œObviously پایان سه ماهه دوم واقعا بزرگ برای ما’� Budenholzer گفت. ‘œWe نمی شد داشتن بسیار خوب نیم.’�

پس از از دست رفته 10 از 11 تلاش از 3 نقطه در محدوده دوم, دیگران, آمار سه در یک ردیف از فاصله در طول پایانی خود را افزایش. تمام پنج Antetokounmpo را امتیاز در سه ماهه آمد در آن کشش.

منچستر ساخته شده فقط یکی از پنج عکس در نیمه اول اما رفت 3 3 سوم به ثمر رساند و نه امتیاز به عنوان دیگران outscored رپتورز 34-19 به یک 84-71 منجر به چهارم.

نکته-INS

دیگران: میلواکی است 8-0 در بازی دوم از یک بازگشت به عقب. ‘” C بروک لوپز بازگشت به صف شروع پس از نشستن از روز دوشنبه اضافه کاری از پیروزی در واشنگتن به دلیل درد پشت. ‘” دلار در صدر 100 امتیاز برای 82 بازی متوالی موفق به نمره حداقل 110 برای اولین بار در 19 بازی خوراکی طولانی ترین جمله خط در لیگ این فصل است.

رپتورز: C Marc Gasol (چپ همسترینگ) از دست رفته خود را 11th مستقیم بازی در حالی که G نورمن پاول (شکسته انگشت دست چپ) از دست رفته خود نهم. پاول تنظیم شده بود را دوباره مورد بررسی قرار هفته آینده پرستار گفت: “” F پاتریک McCaw شنبه برای سومین مستقیم بازی به دلیل آنفولانزا مانند علائم اما می تواند بازگشت جمعه برابر شارلوت پرستار گفت:. ‘” تورنتو ساخته شده 17 گردش منجر به 19 امتیاز برای دیگران.

هیئت مدیره مرد

Antetokounmpo تا به حال یک فصل-بالا 20 ریباند در برابر فیلادلفیا در فوریه. 6. کار خود را بالا 21 است.

T برای دو

پس از لوپز به نام برای ویژگی های ناپاک در دوم لوری بود ایستاده در خط در حال انتظار برای شلیک پرتاب آزاد زمانی که پرستار بود به نام برای, فنی, پاک کردن لوری تلاش.

فاصله

تورنتو تنظیم یک حق رای دادن رکورد با 52 3-نقطه تلاش است.

‘œLet می گویند 40 از آنها احتمالا مناسب و معقول,’� پرستار گفت:.

رپتورز ساخته شده 18 عکس از فراتر از arc. Siakam چراغ راه رفتن 5 9.

بعدی

دیگران: میزبان اکلاهما سیتی در روز جمعه.

رپتورز: میزبان شارلوت در روز جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de