آنتونی دیویس نمرات 37 منجر لیکرز گذشته Sixers 120-107

لس آنجلس — آنتونی دیویس به ثمر رساند 18 از 37 امتیاز در طول یک فوق العاده سه ماهه دوم افزایش و لس آنجلس لیکرز برگزار کردن آسیب-تخلیه Philadelphia 76ers 120-107 در سه شنبه شب.

LeBron James به حال 22 امتیاز 14 کمک و هفت ریباند برای لیکرز که نقل مکان کرد و به 47-13 با نهمین پیروزی در 10 بازی. دیویس آمار چهار 3-اشاره گرها در حالی که رفتن 13 از 19 از میدان و گرفتن 13 ریباند.

                                                                                                                                                                                                                       

لیکرز مورد نیاز هر بیت از تمام ستاره درخشش به نگه کردن یک جامد تلاش توسط undermanned Sixers که بازی بدون مصدوم استارت Joel Embiid بن سیمونز و جاش ریچاردسون.

گلن رابینسون III همسان خود را بالا حرفه ای با 25 امتیاز و توبیاس هریس تا به حال 18 برای Sixers که از دست داده اند نه متوالی جاده های پس Jan. 20.

فیلادلفیا از دست داده و دو بار در مرکز استیپلز به شروع آن چهار بازی کالیفرنیا سفر جاده ای با وجود این تلاش مداوم در برابر نیروگاه لیکرز.

فیلادلفیا نقش بازیکنان و پشتیبان گیری خاموش کردم برای شروع چشمگیر مصرف اولیه 13-نقطه منجر شود. این زمانی است که دیویس در زمان کنترل به عنوان بخشی از یک 42-10 اجرا شده توسط لیکرز در 10 دقیقه پوشا حاصل کار دو تیم.

با Davis هدف قرار دادن سه 3-اشاره گر ساخت هفت از سه ماهه دوم سال عکس, و حتی پرتاب متقاطع دریبل در Al Horford در طول راه لیکرز ساخته شده 17 از 19 عکس طول موثر خط.

                                                                                                                                                                                                                       

دوایت هاوارد به حال 11 امتیاز بدون از دست رفته یک شات در خط و یا در این زمینه برای لیکرز.

تیم تقسیم فصل خود سری. این 76ers ضرب و شتم لیکرز 108-91 در Jan. 25 در حالی که جیمز گذشت کوبه برایانت برای مقام سوم در NBA حرفه ای به ثمر رساند لیست. برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر صبح روز بعد چند ساعت پس از تبریک جیمز در موفقیت.

نکته-INS

76ers: ریچاردسون در NBA تصادم پروتکل پس از برخورد با هم تیمی الک Burks در روز یکشنبه دست به کلیپرز. … Embiid از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با یک رگ به رگ شانه چپ. … سیمونز از دست رفته خود را پنجم مستقیم بازی با یک کمر آسیب است.

لیکرز: Alex کاروسو از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با درد همسترینگ. آسیب به LA همه کاره پشتیبان گارد نیست تصور می شود جدی است. … لس آنجلس پخش آن بعد از شش بازی در استیپلز سنتر با ‘œroad’� بازی مقابل کلیپرز در روز یکشنبه. … دیویس بازی با وجود درد زانو راست.

بعدی

76ers: بازدید از ساکرامنتو کینگز در پنج شنبه شب.

لیکرز: میزبان میلواکی دیگران در شب جمعه در مرحله نهایی مسابقات کنفرانس رهبران.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>