Anti-ماسک معترضان مختل جمع اتحادیه ایمان و رهبران کسب و کار خواستار بازگشت از ماسک دستور

سانتا آنا (CBSLA) — یک گروه بیش از 100 anti-ماسک معترضان مختل جمع و اخبار کنفرانس قرار داده شده توسط نرم افزار-ماسک حامیان خارج از اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه در سانتا آنا سه شنبه.

Orange County کار فدراسیون چتر گروه به نمایندگی از حدود 90 محلی اتحادیه های کارگری اتحاد پیوست مذهبی و رهبران کسب و کار با هم تماس اجباری برای پوشیدن ماسک صورت بهداشت عمومی جهت است که بود ضعیف بود و به یک “قوی توصیه” پس از استعفای دکتر Nichole سریع.

دکتر سریع ناگهان استعفا از پست خود به عنوان اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر دوشنبه گذشته پس تهدیدات اعتراض در مقابل خانه اش و مقاومت از دو اورنج کانتی سرپرستان پس از او ساخته شده با پوشیدن ماسک صورت در یک دستور.

“ما به کار روزمره برای کمک به کسانی که به ما نیاز دارند اما برگشت جهانی ماسک سیاست قرار می دهد کارکنان بهداشتی درمانی در معرض خطر” کانی Montesano گفت.

مقامات بهداشت عمومی و CDC توصیه می شود با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یکی از بهترین راه ها برای کاهش سرعت انتقال COVID-19 بین مردم به خصوص در مناطق که در آن اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ.

برخی از ضد ماسک تظاهر کنندگان هستند همان افرادی که در زمان میکروفون در هیئت مدیره جلسه هفته گذشته خواستار ماسک جهت برداشته شود.

سانتا آنا پلیس در صحنه در نزدیکی صحنه باقی ماند و صلح آمیز است.

پوشش صورت هنوز هم لازم در آماده سازی مواد غذایی, فروش, کسب و کار, داروخانه ها و سایر تنظیمات که در آن کارگران ارتباط برقرار کردن با مردم است.

هفته گذشته بود اورنج کانتی مرگبارترین پس از همه گیر شروع با 36 مرگ و میر از 6 ژوئن تا جمعه و دیگری 11 مرگ و میر شنبه و یکشنبه.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de