سیاتل-یک گمرک و حفاظت مرزی یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتدپرس تایید می کند که شرکت های اتوبوس مانند تازی نمی باید اجازه می دهد تا ماموران مرزبانی در هیئت مدیره برای انجام چک های معمول برای مهاجران غیر قانونی است که بر خلاف شرکت اصرار که آن را هیچ چاره ای اما برای انجام این کار.

تازی این کشور بزرگترین اتوبوس حامل مواجه شده است و فشار از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مهاجر فعالان حقوق و واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن برای جلوگیری اجازه می دهد نوردد در اتوبوس در 100 مایل (160 کیلومتر) از مرز بین المللی یا خط ساحلی است.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها می گویند این عمل تهدید آمیز و تبعیض آمیز است و تبدیل شدن به شایع تر تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. گشت مرزی بازداشت ضبط شده توسط سایر مسافران را موجب انتقاد و تازی چهره یک طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا ادعا که آن را نقض قوانین حمایت از مصرف کننده با تسهیل کنند.

برخی دیگر از شرکت های اتوبوس از جمله جفرسون خطوط که در عمل در 14 متحده و MTRWestern که در عمل در شمال غربی اقیانوس آرام ساخته اند روشن است که آنها نمی رضایت عوامل سوار شدن به اتوبوس.

این یادداشت به دست آمده توسط AP به تاریخ Jan. 28 خطاب به همه رئیس عوامل گشت و امضا شده توسط رئیس گشت مرزی کارلا کشيش فقط قبل از او بازنشسته شد. آن را تایید موقعیت حقوقی که تازی منتقدان گرفته اند: که قانون اساسی متمم چهارم قانون اساسی مانع از عوامل از سوار شدن به اتوبوس و بازجویی مسافران بدون حکم و یا رضایت از شرکت.

‘œWhen حمل و نقل چک رخ می دهد در یک اتوبوس در غیر بازرسی مکان های عامل باید نشان دهد که او و یا او به دست اورد دسترسی به اتوبوس با رضایت صاحب شرکت و یا یکی از کارمندان این شرکت,’� این یادداشت متحده است. یک عامل اقدامات در حالی که در اتوبوس “آیا نمی شود یک فرد معقول و منطقی به این باور است که او و یا او قادر به خاتمه برخورد با عامل.’�

                                                                                                                                                                                                                       

گشت مرزی پاکستان که قبلا گفته عوامل آیا به دنبال رضایت راننده اتوبوس قبل از سوار شدن و بازجویی مسافران است. لایحه Kingsford عملیات افسر گشت مرزی را در اسپوکن, واشنگتن, بخش گفت: قبل از این یادداشت او تا به حال هرگز دیده می شود که سیاست در نوشتن.

در پاسخ به انتقاد بیش از دو سال گذشته تازی گفته است که آن را پشتیبانی نمی کند و یا ‘œconsent’� به اتوبوس جستجوهای اما این قانون فدرال در سمت چپ آن را انتخاب. این شرکت گفت: مهاجرت نوردد را برای تاخیر از دست رفته اتوبوس و مشتریان ناراضی.

تازی شرکت مادر FirstGroup PLC گفت: در تابستان گذشته: ‘œWe مورد نیاز توسط قانون فدرال مطابق با درخواست از ماموران فدرال. به پیشنهاد ما قانونی انتخاب موضوع است tendentious و نادرست است.’�

پس از هشدار به این یادداشت توسط AP تازی گفت که آن قدردانی گشت مرزی ‘œclarifying’� در سیاست است. آن را تکرار کرد که آن را نشانی از رضایت به جستجوهای اما حاضر به گفتن نیست که آیا این امر منع عوامل از شبانه روزی آن اتوبوس.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe بودند غافل از USBP را یادداشت تبیین شیوه های خود را در مورد حمل و نقل و اتوبوس بررسی عملیات’� این شرکت اعلام کرد. ‘œWe خوشحالیم که وجود دارد به نظر می رسد بیشتر در زمینه مورد این شیوه به ما اعلام کردند ما نمی رضایت به این جستجوها و حفظ آن موقعیت است.”

در این بیانیه گفت: این امر در ادامه به درخواست ارشاد از مرز گشت. “هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که ما به مسافران و رانندگان احساس امن و مطمئن در هنگام سواری با ما و ما همچنان به آن اولویت ما است.’�

طرفداران گفت: این یادداشت می تواند آنها را اهرم اضافی.

‘œThis قرار می دهد فشار بر تازی,’� گفت: Matt Adams, حقوقی, مدیر, غرب حقوق مهاجران پروژه. ‘œAre شما رفتن به ایستادن و حفظ مشتریان خود را و یا شما می رویم به همکاری با دولت و به نوبه خود بیش از مسافران خود را به گشت مرزی?’�

ACLU فصل در 10 متحده – کالیفرنیا, Washington, ورمونت, New York, New Hampshire, میشیگان, فلوریدا, مین, تگزاس و آریزونا – نوشت: به تازی در سال 2018 به بیان نگرانی خود را با مسافران در حال کشیده شدن اتوبوس و دستگیر شد. در چند مورد از آنها گفت: به نظر می رسد مسافران شده بود تنها و سوال بر اساس داشتن پوست تیره و یا خارجی لهجه.

گشت مرزی را انکار می کند که گفت: همه مسافران را مورد سوال.

‘œGreyhound باید موضع شرکت – صدور یک بیانیه عمومی اضافه کردن علامت به اتوبوس ها و ایستگاه های قطار و توانمند سازی کارکنان ، – آن را کاملا روشن است که این شرکت به عنوان یک کل نیست رضایت به این جستجوها’� گفت: Andrea Flores, معاون مدیر سیاست در ACLU برابری را بدست آورد.

گشت مرزی می گوید, اتوبوس, چک یک راه مهم برای پیدا کردن مستند نشده مهاجران قاچاق انسان یا قاچاق مواد مخدر. این یادداشت گفت: عوامل هنوز هم می تواند مشاهده مسافران شبانه روزی و خروج اتوبوس ها و سوال آنها را در خارج از اتوبوس.

واشنگتن دولت دموکراتیک دادستان کل اتحاد تهدید به اقدام قانونی کرد و گفت که تازی رضایت به گشت مرزی باعث تاخیر سفر به عنوان به خوبی به عنوان زنگ و سردرگمی برای کاربران در پتانسیل تخلف از دولت و حمایت از مصرف کننده قانون است. او خواسته تازی در سال گذشته به مراحل مختلفی از جمله ارسال تابلوچسبها در آن اتوبوس آگاه گشت مرزی است که در آن نه رضایت به جستجوهای اما این شرکت تا کنون کاهش یافته است به انجام این کار.

دیگر شرکت های اتوبوس تماس با دفتر دادستان کل قرار داده شده اند برچسب بر روی درب را اشاره کرد که این شرکت رضایت نیست به جستجوها و یا داده اند درایور پلاکارد به دست به ماموران توضیح امتناع.

‘œThis یادداشت است که مطابق با آنچه در دفتر من شده است گفت: در تمام طول به تازی,” فرگوسن در بیانیه ای گفت. “متاسفانه تازی در ادامه برای نشان دادن بی تفاوتی به حقوق قانونی از مشتریان آن است. اگر تازی حاضر به رسمیت شناختن خود به تعهدات قانونی پس از آن ما خواهد بود مجبور به اقدام است.’�

زیر و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, گمرک و حفاظت مرزی در اواخر سال 2011 شروع به کاهش در به اصطلاح ” œtransportation چک,’� به ویژه در آمریکا و کانادا مرز میان انتقاد که آن را به مبلغ دهها. این سازمان گفت: ماموران به دور از اتوبوس و ایستگاه های قطار به طور کامل مگر اینکه آنها تا به حال ‘œactionable هوش’� در مورد کسی که به تازگی وارد کشور غیر قانونی است. آن نیز گفت: این عملیات تا به حال پاک می شود با گشت مرزی دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت قدرت به رئیس عوامل در هر بخش گشت مرزی برای تایید عملیات و آنها شده اند در انتظار این آژانس می گوید.

آژانس به ویژه در مواجهه انتقاد برای انجام چک در اتوبوس دور از مرز. در اسپوکن, کمتر از 100 مایل (160 کیلومتر) از کشور کانادا, دستگیری, در شهرستان, اتوبوس, انبار رز از 35 سال 2017 به 84 در سال گذشته با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط دانشگاه واشنگتن مرکز حقوق بشر است. مسیرهای اتوبوس وجود دارد اجرا شرق و غرب و آیا عبور از مرز.

در میان افراد دستگیر شده در اسپوکن سال گذشته پورتلند, اورگان, کمدین Mohanad Elshieky که حذف شد از یک تازی اتوبوس به عنوان او به خانه بازگشت و از یک عملکرد. Elshieky یک شهروند لیبی بود که پناهندگی در ایالات متحده گفت که او بازداشت شده بود به مدت 20 دقیقه حتی اگر او تا به حال دو اشکال شناسایی نشان می دهد که او در این کشور قانونی است.

Elshieky وکلای گفت: آنها پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال جمعه به صورت نادرست بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im