AP-NORC نظرسنجی: اضطراب غرفه تا بایدن تهمت رای دهندگان ملتهب

واشنگتن — Murtice Sherek است نه هیجان زده در مورد جو بایدن.

مینه سوتا دموکرات 79 ساله پرستار بازنشسته, ترجیح نامزد دیگری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. او همچنین نگرانی در مورد بایدن سن 77. اما نگران چهار سال دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او می گوید: او مایل به رفتن به هر طول به اطمینان حاصل شود بایدن برنده این سقوط.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI واقعا لعنت به آنچه که من باید انجام دهید. اگر من مجبور به حمل نشانه هایی در خیابان, اگر من مجبور به حمل دوستان قدیمی من به پای صندوق های رای من آن را انجام دهد,’� Sherek گفت. ‘œThis فقط نمی تواند. مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد بیمار.’�

تقریبا سه ماه قبل از روز انتخابات, یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که بایدن حامیان کمتر مشتاق تر از مغلوب ساختن پیشی جستن – هر دو مورد مبارزات انتخاباتی خود را و در مورد نامزد خود – اگر چه دموکرات ها ائتلاف ممکن است به همان اندازه انگیزه اضطراب.

هنوز این نظرسنجی نشان می دهد آمریکا در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن در پوشیدن ماسک در تعادل محدودیت برای جلوگیری از این ویروس با تلاش برای کمک به اقتصاد و به طور کامل بازگشایی مدارس. و رای دهندگان به بایدن نمرات بالاتر در بسیاری از صفات مثبت که به درخواست رهبری در عصر coronavirus از جمله صداقت و توانایی و مراقبت از آمریکایی ها.

Sherek ارزیابی از نامزدهای برجسته متنوع انگیزه اساسی به اصطلاح شور و شوق شکاف است که نگرانی در میان بایدن متحدان که نگران کسری بودجه می تواند به تضعیف نامزدی خود را پس از رای گیری آغاز می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که بهره در انتخابات ریاست جمهوری بالا است در سراسر هیئت مدیره فقط 31 درصد از بایدن حامیان می گویند که آنها هیجان زده هستیم و در مقایسه با 42 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. بایدن ائتلاف است که توسط سوخت بیشتر احساسات منفی: 72 درصد از بایدن حامیان اما 52 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند که آنها احساس اضطراب در مورد 2020 مبارزات انتخاباتی. همان اختلاف وجود دارد برای نا امیدی با انتخابات 65 درصد بایدن حامیان و 45 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنیا کومار, 18 سال اخیر دبیرستان فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا میسوری قول داد به رای بایدن این سقوط اما اذعان بسیاری از دوستان جوان که در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن احساس نمی بسیار شور و شوق برای معاون سابق رئیس جمهور. بسیاری از حتی ثبت نام, او گفت:.

‘œFor اکثر مردم من می دانم که واقعا فقط نمی خواهم تهمت,’� کومار گفت: “تصدیق کرد که او با انگیزه بیشتر با اضطراب در مورد تهمت را گشتند از هیجان واقعی در مورد خود را دموکراتیک رقیب. ‘œIf بایدن برنده نیست که خواهد خورد.’�

بایدن تیم تا حد زیادی رد این ایده از یک شور و شوق شکاف. آن را می گوید که با مغلوب ساختن پیشی جستن سطح حمایت از کاهش سهم بیشتری از انرژی هواداران است که پشت در کاهش استخر. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن کار تصویب در نظرسنجی جدید نشسته در 38% در محدوده باریک که متحمل شده در طول ریاست جمهوری خود اما از نسبی اوج در اوایل این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

فقط 32 درصد از رای دهندگان تصویب از راه تهمت است دست زدن به همه گیر یک نقطه کم است که به دنبال کاهش مداوم از آغاز بحران است. در حالی که تهمت حامیان تقریبا به اتفاق آرا تایید عملکرد خود را به طور کلی 2 در 10 رد از پاسخ او به این بیماری همه گیر.

استیسی Rogus, 43, خواه از گلندیل, آریزونا, که با این نسخهها کار در صنعت پزشکی بستری برخی از نگرانی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. او می گوید: رئيس جمهور است و خودشیفتگی نیست عمل به عنوان ‘œpresidential’� به عنوان او می خواهم و فکر نمی کند که قبل از او صحبت می کند. اما Rogus مصمم است به او رای برای بار دوم به دلیل سیاست های اقتصادی و حمایت از آمریکا و مکزیک مرز دیوار.

او همچنین مظنون است که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی هستند اغراق تهدید بیماری همه گیر کوروناویروس به صدمه زدن به خود گشتند. او در می یابد زمان شیوع ‘œa کمی عجیب و غریب.’�

‘œHe را ندارد, ویروس,’� Rogus گفت. ‘œIf هر چیزی شاید حزب دموکرات ایجاد شده آن را فقط به او نگاه بد.’� (دفتر مدیر اطلاعات ملی بدل شده این ویروس انسان ساخته شده و اشاره کرد که اجماع علمی نیز هست.)

این نظرسنجی همچنین نشان داد که رای دهندگان به طور کلی ترجیح می دهند بایدن شخصیت و ارزش ها. حدود 6 در 10 ثبت نام رای دهندگان می گویند که ارزش مانند ‘œcares در مورد افرادی مانند شما’� ‘œhonest’� و ‘œstrong رهبر’� نمی توصیف تهمت هست. مقایسه تقریبا همان اکثریت می گویند که این ویژگی ها را توصیف بایدن حداقل تا حدودی هست.

و با در نظر گرفتن اینکه آیا این دو به ‘œcapable’� – یک سوال است که به احتمال زیاد نشان دهنده رای دهندگان views هر مرد حدت ذهنی و توانایی حکومت – کمتر گویند که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن حداقل تا حدودی خوب 43% در مقابل 56 درصد. مغلوب ساختن پیشی جستن که 74 و متحدان خود را ساخته اند که حملات علیه بایدن سن و توانایی های شناختی یک محور پیام خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک مزیت در ایستاده تا برای آنچه که او معتقد است. هفتاد درصد فکر می کنم این توصیف تهمت حداقل تا حدودی به خوبی از جمله 54% که فکر می کنم آن را توصیف او بسیار خوب است. شصت و سه درصد فکر می کنم ایستاده تا برای اعتقادات خود توصیف بایدن حداقل تا حدودی هست اما فقط 36 درصد فکر می کنم آن را توصیف او بسیار خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بسیار قوی تر از خود را مثبت توصیف از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن حامیان هستند از نامزد خود. برای مثال اکثریت گسترده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران فکر می کنم “می ایستد تا برای آنچه که او معتقد است” (87%), ‘œstrong رهبر’� (75%) و ‘œcapable’� (76%) توصیف رئیس جمهور بسیار خوب است. کمتر بایدن هواداران فکر می کنم “œstanding تا برای آنچه که او معتقد است’� (63%), ‘œstrong رهبر’� (50%) و “قادر” (56%) توصیف بایدن بسیار خوبی است.

برای بایدن قابل توجهی سن شکاف در درون خود ائتلاف درایوهای ولرم رتبه بندی. مسن بایدن حامیان بسیار بیشتر از کسانی که کمتر از 45 به گفتن چنین صفات توصیف بایدن بسیار خوبی است.

Terrance Berinato یک 72 ساله حزب دموکرات از جلو, Royal, ویرجینیا, که گفت که او قطعا رای بایدن و توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ” œthe بدترین رئیس جمهور ما تا به حال،’� او اذعان کرد که تهمت حامیان ممکن است بیشتر هیجان زده در مورد نامزد خود را, اما او آن را پیش بینی نمی ماده با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی حمایت از کاهش است.

‘œI مطمئن هستم که تهمت حامیان 30% یا 40% از افرادی که به دنبال او را به جهنم می برند,’� Berinato گفت.

___

مردم گزارش از نیویورک است.

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,057 بزرگسالان از جمله 922 رای دهندگان ثبت نام انجام شد ژوئیه 16-20 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.3 درصد است.

___

آنلاین:

AP-NORC مرکز: http://www.apnorc.org/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر