AP-NORC نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها حمایت پلیس تظاهرات

نیویورک — پیش از Juneteenth تعطیلات آخر هفته تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس یک اکثریت آمریکایی ها می گویند که تصویب تظاهرات اخیر در سراسر کشور است. بسیاری از فکر می کنم آنها را تغییر مثبت است.

و با وجود این تیتر-ساخت standoffs بین اجرای قانون و معترضان در شهرهای سراسر کشور نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات همچنین نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم مأموران اجرای قانون باید به طور کلی در پاسخ به اعتراضات مناسب است. تا حدودی کمتر می گویند که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد.

                                                                                                                                                                                                                       

این یافته ها به دنبال هفته از تظاهرات و ناآرامی در پاسخ به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که شفاعت هوا در مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. یک تغییر چشمگیر در افکار عمومی در مسابقه و پلیس دنبال کرده است و با بیشتر آمریکایی ها امروز بیش از پنج سال پیش خواستار خشونت پلیس یک مشکل بسیار جدی است که نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید.

لایحه Ardren یک 75 ساله بازنشسته ساکن افرا گراو, مینه سوتا, حومه شهر, مینیاپولیس گفت: او از تظاهرات. او را مقصر می داند معترضان و اجرای قانون به طور مساوی برای, چرا برخی از فلوید تظاهرات تبدیل به زشت درگیری که زخم خورده با غارت و آتش سوزی.

‘œPeople در نهایت بانک مرکزی از آنجا که این آخرین حادثه’� گفت Ardren با اشاره به Floyd مرگ ‘œand گسترش آن در سراسر کشور است.’�

جدید AP-NORC می یابد نظرسنجی 54 درصد از آمریکایی ها می گویند که تصویب این اعتراضات در حالی که 32 درصد رد. یکی دیگر از 14 درصد می گویند آنها را نگه دارید نه نظر.

بیشتر آمریکایی ها فکر می کنم اعتراضات را بیشتر کشور را تغییر دهید برای بهتر را در مورد تغییر منفی 44 درصد به 21 درصد در حالی که یک سوم می گویند این تظاهرات را ندارد خیلی تفاوت است.

                                                                                                                                                                                                                       

یک آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن از شناخته شده بازداشت طریق ژوئن 4 یافت می شود که بیش از 10000 نفر دستگیر شده بودند در تظاهرات در آمریکا که بسیاری از آنها به مبارزه طلبیده سراسر شهر بود حکومت و برخی از روز سفارشات به پراکنده. این تعداد رشد صدها نفر هر روز به عنوان اعتراض کردند قریب به اتفاق نشان می دهد که از نیروی محلی افسران پلیس ایالتی و اعضای گارد ملی. لس آنجلس تا به حال بیش از یک چهارم از کشور, دستگیری با توجه به AP را شمارش و پس از نیویورک و شیکاگو و فیلادلفیا.

یکی از بزرگترین کشور تظاهرات صورت گرفت در فیلادلفیا در ژوئن 6, زمانی که ده ها هزار نفر از مردم ملاقات کرد, در نزدیکی موزه هنر فیلادلفیا و راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق مرکز شهرستان. Kipp گیلمور-Clough ساکن شهر و کاردانی پاستور در تپه شاه بلوط ایالات کلیسا پیوست که روز اعتراض و گفت که نوع پاسخ به سوء استفاده پلیس شد ‘œlong سر رسیده.’�

‘œI شده ایم نسبتا heartened با ادامه حضور در خیابان ها به دلیل نژادپرستی نظاممند است که تولید این اعتراضات است دیرینه و عمیق جاسازی شده’� گفت Gillmore-Clough که در میان کسانی که بر این باورند که اعتراضات تاثیر مثبت. ‘œMy امید است که این تداوم منجر به نتایج تغییرات قوانین تغییرات از موسسات و تغییرات در الگوهای ما که نرمال سفید برتری.”

هفت درصد از آمریکایی ها می گویند آنها به شرکت در یک تظاهرات در چند هفته گذشته. در حالی که آمریکایی های سیاه و سفید به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به می گویند پس از سفید آمریکایی این نظرسنجی در حدود نیمی از کسانی که به گفته آنها اعتراض کردند ، تظاهرات اشاره شده است که قابل ملاحظه ای متنوع در مقایسه با کسانی که به عنوان وابسته و سیاه زندگی مهم جنبش پدید آمده است که نزدیک به هفت سال پیش.

                                                                                                                                                                                                                       

حدود 8 در 10 سیاه آمریکایی ها می گویند آنها تایید شد. حدود نیمی از سفید آمریکایی را تایید کند در حالی که حدود یک سوم رد.

به طور کلی آمریکایی ها تا حدودی بیشتر احتمال دارد به می گویند که تظاهرات مسالمت آمیز است از خشونت 27 درصد در مقابل 22% اما یکی دیگر از 51 درصد فکر می کنم وجود دارد شده است ترکیبی از هر دو. سفید آمریکایی ها بیشتر از آمریکایی های سیاه و سفید برای تماس با تظاهرات خشونت آمیز از 20 درصد به 7 درصد هر چند 54 درصد از سفید آمریکایی ها می گویند شده است وجود دارد یک مخلوط.

Gillmore-Clough گفت: او نا امید شده بود با اجرای قانون استفاده از نیروی بیش از حد در تظاهرات. در برابر افسران پلیس در سراسر این کشور گرفتار شده بودند در تصویری یکسره نوسانی باتوم و شلیک گلوله های لاستیکی استقرار گاز اشک آور و اسپری فلفل – حتی تنه زدن مردم به زمین. ماموران در بسیاری از مکان های دیگر پیوست معترضان از جمله برخی از نمادین زانو زدن در کنار تظاهر کنندگان.

اکثریت آمریکایی ها 55 درصد می گویند اجرای قانون در واکنش به تظاهرات اخیر مناسب در حالی که کمتر از 44 درصد می گویند آنها با استفاده از نیروی بیش از حد. و 54 درصد می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به ناآرامی های اخیر – او پیشنهاد ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها که در آن مقامات محلی تلاش برای سرکوب ناآرامی قبل از بعد حمایت از این ایده ساخته شده از همه چیز بدتر است.

فقط 12 درصد می گویند تهمت ساخته شده همه چیز بهتر در حالی که 33 درصد می گویند پاسخ او تا به حال هیچ تاثیر است.

آن Oredeko یک نظارت دادستان در عدالت نژادی واحد حقوقی جامعه از نیویورک یکی از بزرگترین کشور مدافع عمومی سازمان گفت: اداره پلیس نیویورک در پاسخ به تظاهرات مسالمت آمیز تضعیف حقوق مدنی. بازداشت دسته جمعی نیز تهدید بهداشت عمومی در طول coronavirus همه گیر ساخت این ایده که هر کسی معتقد است که اجرای قانون پاسخ مناسب بود نگران او گفت:.

‘œThere چیزی عمیقا ورشکسته در مورد عدم توانایی ما برای دیدن ارزش زندگی سراسر رنگ و قومیت’� Oredeko گفت. ‘œThere چیزی از دست رفته در این کشور است. اگر شما را در درک این نکته که معترضان در حال ساخت و گفت که وجود دارد این است که یک بی اعتمادی عمیق از پلیس و نیاز به اصلاحات سیستمیک پاسخ شما نباید به ضرب و جرح آنها.”

در حالی که 7 در 10 سیاه آمریکایی ها گفت: مأموران اجرای قانون در پاسخ به این اعتراضات با نیروی بیش از حد در مورد به عنوان نیمی از آمریکایی ها گفت که. تقریبا 6 در 10 سفید آمریکایی ها گفت: مأموران اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات مناسب است.

سرنوشت Merrell, a 20-year-old, سیاه, کالج دانشجویی از Unadilla گرجستان گفت: او نه شرکت در تظاهرات از ترس او می تواند آسیب توسط پلیس و یا دیگر شدند.

‘œWe اما ما اصلا مهم برای افراد خاص,’� او گفت:.

___

Fingerhut گزارش از واشنگتن است.

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,310 بزرگسالان انجام شد ژوئن 11-15 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 3.7 درصد است.

___

آنلاین:

AP-NORC مرکز: http://www.apnorc.org/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de