AP عکس: یونان بزرگ declutter در نبرد خط ساحلی

سلمینا یونان — یونان بزرگداشت یکی از بزرگترین نبردهای دریایی در تاریخ باستان در این سال در سالامیس, پنجه به شکل جزیره هایی که در سرزمین اصلی در نزدیکی آتن.

از آن جایی که این مهاجم فارسی نیروی دریایی شکست سنگین رنج می برد 2500 سال پیش خود را در عروق بزرگ به درستی قادر به مانور در باریک seaways.

                                                                                                                                                                                                                       

Salamis در حال حاضر شناخته شده به عنوان سلمینا تبدیل به یک تمدید حومه پایتخت یقه آبی بازنشستگی و خانه در تابستان ،

آن را هنوز هم به نظر می رسد بیش از یک ناوگان غرق شده و بخشی از غرق کشتی.

به شدت زنگ زده کشتی های باری و tugboats ضرب و شتم بادبانی و ماهیگیری trawlers پراکنده و رها شده بین سلمینا و یونان بزرگترین شهرک صنعتی با پالایشگاه های نفت کشتی سازی و عظیم چینی متعلق به بندر کانتینری.

با اصلی بزرگداشت حوادث فقط ماه دور یونان است که در یک مسابقه به declutter خط ساحلی و در حال حاضر نجات ده ها تن از کشتی های که کشیده به ساحل قطع کردن و حمل و نقل به scrapyards در یونان مرکزی.

‘œThis یک سایت تاریخی و آن را در شکل وحشتناک,’� گفت: Christos Maridakis یک ناهنجار-صحبت بازنشسته زیردریایی افسر از Salamis بنیاد بین المللی خصوصی-بودجه سازمان کمک به بزرگداشت حوادث.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPeople کار اینجا پر از شور و شوق به انجام کار در زمان کوتاه ما. این یک نبرد’� او گفت: ایستاده در نزدیکی دو بیل در سلمینا خط ساحلی با غلطک تا حدی غوطه ور شده است.

ماشین آلات مورد استفاده برای بلند کردن تکه های فلزی بر روی زمین برش به قطعات کوچکتر.

‘œSo دور ما کشیده اید تا 36 عروق 50 ما قرارداد برای’� گفت: Giorgos Kallaitzidis, یک, ضایعات فلزی, پیمانکار که در عمل چهار محور مناطق در این جزیره است. ‘œWe جدا کردن مواد از مخازن خشکی عمدتا چوب و فلز و سپس آن را لود کردن به کامیون.’�

Salamis مربوط به حوادث شامل چندین موزه و نمایشگاه و این موضوع از 10 یورو-سکه یادبود توسط بانک مرکزی یونان. حوادث اجرا خواهد شد از طریق 2021 زمانی که یونان نیز برگزاری جشن دویست ساله برای جشن سالگرد یونانی انقلاب و جنگ استقلال از حکومت عثمانی.

در 480 سال قبل از میلاد نبرد سالامیس, دیده می شود, بسیاری از مورخان به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ است که اجازه یونان باستان به شکوفا. این یک نظر کاملا به اشتراک گذاشته شده توسط Maridakis که هنوز هم او را می پوشد قدیمی نیروی دریایی زیردریایی کلاه برای محافظت از خود را از خورشید است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis است 2,500 هفتم تولد نه فقط برای ما بلکه برای اروپا و تمدن غرب’� او گفت:. ‘œAfter آنچه در اینجا اتفاق افتاده ما که دموکراسی و تئاتر و فلسفه است. اگر ما تا به حال غالب در سالامیس, راه زندگی ما احتمالا می تواند متفاوت باشد – کمتر رایگان.’�

___

دنبال Thanassis Stavrakis در http://www.twitter.com/TStavrak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net