ویمبلدون انگلستان — زمانی که فکر می کند یکی از ویمبلدون فکر می کند یکی از اعضای خانواده سلطنتی – مرتب کردن بر اساس است که نشسته است در رویال باکس و دست کردن غنائم و مرتب کردن بر اساس است که بدست آورده حق را بپذیرد که قهرمانی سخت افزار.

وجود خواهد داشت هیچ تنیس خانواده سلطنتی و یا قهرمانان تنیس در تمام انگلستان باشگاه در سال 2020 ، وجود دارد هیچ مسابقات در همه.

                                                                                                                                                                                                                       

دو هفته چمن-دادگاه گرند اسلم مسابقات قرار بود در نوسان از چیزهایی که در حال حاضر اما لغو شد و برای اولین بار در سال 75 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چه بهتر از زمان را به یک نگاه را از طریق عکس AP از گذشته و به یاد آوردن برخی از کسانی که به حکم دادگاه مرکز در طول دهه?

مردمی مانند راجر فدرر که هشت تک آهنگ عناوین این مسابقات رکورد برای یک مرد, یک, بیش از پیت سمپراس و یا Martina Navratilova که فدرر یکی بهتر و دارای کلی علامت نه مجرد غنائم.

یا خواهران ویلیامز ونوس و سرنا را ساخته اند که چسبیده در اطراف برای دو هفته یک سنت خانوادگی: یکی یا دیگری – یا هر دو – در زنان مجرد نهایی در 16 از 20 سال گذشته است. آنها اختصاص ده عنوان تک که در طول هفت برای سرنا (که همچنین به نفر دوم هر یک از دو سال گذشته) و پنج برای ونوس همراه با شش در دو برابر به عنوان یک جفت.

رفتن به یک کمی بیشتر برای پیدا کردن دیگر ملکه ها و پادشاهان دادگاه از استفی گراف و کریس اورت به بوریس بکر و جان McEnroe.

و پس از آن وجود دارد قهرمانان از مدتها پیش مانند Billie Jean King که ادعا کرد یک رکورد 20 پیروزی در همه در همه انگلستان باشگاه: شش, تک آهنگ, از 10 در زنان دو برابر چهار در مخلوط دو برابر. از او می خواهم در ویمبلدون به عنوان یک رقیب و یا تماشاگر در هر سال بیش از نیم قرن … تا به حال.

                                                                                                                                                                                                                       

یا میله حوضچه که برنده ویمبلدون چهار بار از جمله به عنوان بخشی از درست گراند اسلم در سال 1962 و 1969.

___

بیشتر AP تنیس: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net