AP منبع: 49ers به کایل Shanahan جدید معامله از طریق 2025

سان فرانسیسکو 49ers پاداش مربی Kyle Shanahan با شش سال قرارداد پنج شنبه پس از او در زمان این تیم به سوپر باول در فصل سوم خود را در راس.

یک فرد آشنا با این معامله گفت: Niners به جای سه سال باقی مانده در Shanahan اصلی شش سال قرارداد امضا شده در سال 2017 به نگه داشتن او تحت قرارداد از طریق 2025. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که معامله نشده است را اعلام کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

ESPN اولین گزارش در فرمت جدید.

The 49ers برنده فقط 10 بازی در Shanahan اول دو فصل در سن فرانسیسکو قبل از دستیابی به موفقیت در سال 2019. این Niners رفت 13-3 در فصل به طور منظم برای به دست آوردن دانه بالا در NFC برگشتی و سپس به حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول در هفت سال است. آنها منفجر 10 نقطه سرب در سه ماهه چهارم برابر کانزاس سیتی در این بازی و از دست 31-20.

اما 40 ساله Shanahan آورده مورد نیاز ثبات به Niners که رفت و از طریق سه مربیان در سه فصل قبل از ورود خود را. او و مدیر کل جان لینچ را به خوبی با هم کار و بازرسی و نگهداری فهرستی به یکی از NFL عمیق ترین.

Shanahan پسر دو بار قهرمان سوپر باول مربی مایک Shanahan نیز به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین بازی-تماس گیرنده در لیگ. سان فرانسیسکو رتبه دوم را در NFL فصل گذشته به ثمر رساند و در چهارم کل جرم.

Shanahan نیز صریح این offseason مورد نیاز برای مقابله با نژادپرستی در این کشور است و به نام برای اقلیت های بیشتر استخدام در NFL مربیگری کارکنان و دفاتر.

                                                                                                                                                                                                                       

این Niners باید یکی از NFL متنوع ترین کارکنان با حدود نیمی از دستیاران بودن یا اقلیت یا یک زن. دفاعی هماهنگ رابرت صالح عرب-آمریکایی ویژه تیم هماهنگ کننده ریچارد هایتاور سیاه است و این تیم یکی از اولین به استخدام تمام وقت دستیار زن در کتی Sowers.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de