AP منبع: Andre Iguodala گرفتن معامله به Miami Heat

میامی — یک فرد آشنا با این مذاکرات می گوید: Andre Iguodala رهبری به میامی پس از حرارت و ممفیس گریزلیز توافق چهارشنبه شب خود را مدتها در انتظار تجارت است.

به عنوان بخشی از این معامله Iguodala توافق برای دو سال, فرمت, با, دوم, از آن سال یک تیم گزینه با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تجارت هنوز نهایی نشده است.

                                                                                                                                                                                                                       

این فرد همچنین گفت میامی و ممفیس هنوز هم در حال کار کردن کامل چه از نظر حرارت دادن در معامله است و یک سوم تیم هنوز هم ممکن است درگیر شود.

برگزاری گزینه تیم برای 2021-22 یک جزء حیاتی برای میامی که در نظر دارد به فضا برای حداکثر دو قرارداد در تابستان سال 2021 و روشن برای تمام تیم ها در روزهای اخیر و حتی در تابستان گذشته – که آن را نمی خواهد سازش این برنامه.

Iguodala بود, 2015 NBA Finals MVP برای گلدن استیت و معامله شد به ممفیس در تابستان گذشته. او را برای گریزلیز پس از او و تیم توافق کردند که بهتر خواهد بود اگر او فرستاده شد در جاهای دیگر. از آن زمان چند ماه اما میامی شد که مقصد.

گرما رفت و به تجارت مهلت اولویت محیط دفاعی کمک ساخته شده است که Iguodala کامل و مناسب است. آن را بلافاصله روشن نیست که او را به پیوستن به گرما که شروع شد پنج بازی سفر در لس آنجلس در مقابل کلیپرز در روز چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

گرما مربی Erik Spoelstra کاهش یافته است به بحث در مورد معامله هنگام صحبت با خبرنگاران در لس آنجلس.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر