AP منبع: صورتحساب به زمین WR Diggs در تجارت با وایکینگ ها

بوفالو n. y. — Stefon Diggs است که رهبری به Buffalo Bills در ترشح تجارت در نظر گرفته شده برای افزایش کارفرمایی جاش آلن توسعه است.

بوفالو تنظیم شده است برای به دست آوردن بزرگ-بازی بازی های گیرنده و هفتم-دور پیش نویس انتخاب از مینه سوتا وایکینگ ها در ازای چهار پیش نویس میدارد یک فرد با دانش مستقیم از این حرکت را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز دوشنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

صورتحساب توافق کردند تا خود را در دور اول انتخاب این سال (22nd کلی) و سه تراکم به زمین یک سال پنجم بازیکنی است که در صدر 1,000 متری دریافت در هر یک از دو فصل گذشته فرد گفت. فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تجارت نمی تواند تکمیل شود تا شروع لیگ جدید سال چهارشنبه.

معامله شد به گزارش FoxSports.com.

وایکینگ ها نیز بوفالو را پنجم و ششم دور پیش نویس میدارد در این سال یک چهارم-دور انتخاب در سال آینده پیش نویس است.

در Diggs لوایح ارائه آلن با تاسیس wideout در یک جرم است که به پایان رسید 24th در NFL در متری به دست آورد در فصل گذشته و 26 متری در گذشت. آلن وارد فصل سوم خود را هنوز هم در تلاش برای رسیدگی به سوال در مورد دقت خود را که به دنبال پس از انتخاب شدن در دور اول از سال 2018 پیش نویس است.

هر چند آلن امیدوار کننده نشان داد نشانه هایی از بهبود در پیشرو صورتحساب به یک 10-6 ضبط و دوم حذفی اسکله در سه سال او فصل گذشته رفت و 271 از 461 برای 3,089 متری عبور به پایان 32nd در NFL با 58.8 درصد تکمیل.

                                                                                                                                                                                                                       

Diggs’ ورود می آید یک سال پس از قبض به روز رسانی خود را به گروهی از گیرنده با امضای کول بیسلی و جان براون در آژانس رایگان. قهوه ای led این تیم با 72 جلب برای 1,060 متری تبدیل شدن به بوفالو اولین گیرنده به بالا از 1000 متری از سامی واتکینز در سال 2015.

به طور کلی Diggs 365 جلب برای 4,623 متری و 30 touchdowns در 70 بازی های حرفه ای. شش touchdowns دریافت آخرین سال قرار داده اند او را با قهوه ای و Beasley برای این تیم منجر شود.

این حرکت یک بمب دارای قدرت تخریبی برای صورتحساب مدیر کل براندون اندازه خوب است که اجتناب شود ساخت بزرگ پاشیده در رایگان آژانس و یا وقتی که می آید به دستیابی به مشخصات بالا بازیکنان از طریق تجارت طی قبلی خود سه فصل در کار است.

Beane شروع این offseason چرخی کردن انتظارات و گفت: “من فکر نمی کنم ما یک بازیکن دور” که به طور خاص در مورد تیم باید برای به دست آوردن یکی دیگر از تاسیس گیرنده.

                                                                                                                                                                                                                       

Beane آیا استرس یک نقطه در NFL را rookie ترکیب در ایندیاناپولیس ماه گذشته با گفتن یک چیز لوایح نیاز به بهبود پس از به ثمر رساند. بوفالو 23rd در NFL در نقاط به ثمر رساند و به 20 یا بیشتر فقط هفت بار.

Diggs, 26 تا چهار سال و حدود 47.5 میلیون باقی مانده در قرارداد فعلی خود را از یک فرمت به ارزش بیش از $73 میلیون که او امضا شده با مینه سوتا در سال 2018 است.

فصل گذشته Diggs تا به حال حرفه ای-بالا 1,130 متری دریافت و با چهار نفر از شش touchdowns پوشش 40-به علاوه متری. که بزرگ-بازی بازی تعداد گره خورده است برای دوم بیشتر در لیگ و متوسط خود را از 17.9 متری در دریافت رتبه چهارم در NFL در میان بازیکنان با یک مقدماتی میزان جلب.

Diggs یکی از پارازیت به مینه سوتا توانایی برای پیدا کردن ارزش در پیش نویس است. او یک پنجم دور انتخاب در سال 2015 از مریلند که سهام سقوط کرد و به دلیل مصدومیت و نگرش نگرانی.

او بیشتر ماند از مشکل با وایکینگ ها, ساخت بزرگترین نام برای خود در پلی آف پس از 2017 فصل گذشته خود را-بازی بازی زمین نشستن کامل هواپیما بگیر به ضرب و شتم نیواورلئان در آنچه شناخته شده به عنوان ‘œMinneapolis معجزه است.’�

به شدت رقابتی مانند بسیاری از هم سن و سالان خود در موقعیت خود را در سراسر بازی Diggs بیش از یک بار دیده می شود می تواند طوفان در اطراف حاشیه پس از شکست اختیار با جرم. به عنوان گیرنده گسترده ای آدم Thielen و در حال اجرا پشت Dalvin طبخ نیز رونق گرفت به عنوان رفتن به بازیکنان و وایکینگها مربی مایک زیمر ثابت قدم باقی مانده در تمایل خود را به یک قوی مداوم در حال اجرا بازی تنها وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای Diggs به گرفتن دست خود را بر روی توپ.

پس از یک dispiriting شکست در شیکاگو در سال 2019 که در سمت چپ وایکینگ ها در 2-2, Diggs قلم دو روز از فعالیت های تیم از نا امیدی و جلب بیش از $200,000 در جریمه. پس از بازگشت او تولید برخی از بهترین اجراهای خود را حرفه ای و کمک به وایکینگ ها بازگشت به پلی آف و پیروزی در نیواورلئان در وحشی-کارت دور.

این offseason هر چند خود را ثابت جریان مرموز توییتهایی پیشنهاد تمام شد آرام در گوشه ای خود را. پیشتر در روز دوشنبه چند ساعت قبل از اخبار تجارت شکست Diggs توییتی آن œtime برای یک آغاز جدید است.’�

زیمر و مدیر کل ریک Spielman هر دو عنوان امکان Diggs تجارت در NFL ترکیب ماه گذشته.

“هیچ دلیلی وجود دارد – شایعات و یا هر آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد – به پیش بینی که Stefon Diggs نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ” Spielman گفت.

___

AP طرفدار فوتبال نویسنده Dave کمپبل در مینیاپولیس کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im