AP منبع: Browns گرت بسته شدن در تمدید قرارداد

CLEVELAND — کلیولند براونز در حال بسته شدن در تمدید قرارداد با ستاره دفاعی پایان Myles گرت یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

گرت شماره 1 به طور کلی در سال 2017 انتخاب و یکی از NFL لبه بالا rushers و این تیم می تواند معامله کامل در روز بعد و یا پس گفت: این فرد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت مذاکرات.

                                                                                                                                                                                                                       

NFL شبکه گزارش داد این فرمت می تواند برای پنج سال و 125 میلیون دلار را گرت لیگ بالاترین پرداخت بازیکن دفاعی. که قهوه ای شده اند و بحث در مورد فرمت با گرت و نمایندگان خود را برای ماه می باشد.

که قهوه ای شده اند و مشتاق به قفل کردن گرت به یک قرارداد بلند مدت. تیم views او را به عنوان یکی از حق رای دادن را سنگ بنای بازیکنان که تنها شروع به رسیدن به پتانسیل خود را.

گرت ثبت کرده است 30 1/2 حرفه ای کیسه در 37 بازی برای کلیولند. او تا به حال 10 کیسه در 10 بازی فصل گذشته بود و در راه خود را به ساخت یکی دیگر از نرم افزار کاسه زمانی که او به حالت تعلیق توسط لیگ برای شش نهایی بازی پس از او کشیده استیلرز کارفرمایی ماسون رودلف کلاه و او را در سر زده با آن است.

این Browns احساس این حادثه بود از شخصیت گرت, که گفت که او در واکنش خشونت چون رودلف تا به حال با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de