AP منبع: Seahawks اضافه کردن به خط حمله با Warmack

رنتون بشویید. — Seattle Seahawks همچنان به ذخایر linemen توهین آمیز در رایگان آژانس موافقت خود را با نظر اول سابق طفیلی شانس Warmack روز یکشنبه با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که توافق شده بود اعلام شده توسط این تیم است. Pro Football Talk اولین گزارش رسیدگی کند.

                                                                                                                                                                                                                       

Warmack بازی کرده است و پس از 2018 زمانی که او به نظر می رسد در نه بازی برای فیلادلفیا. او نشسته در فصل گذشته به گزارش سالم پس از یک سری از صدمات.

Warmack, 28, بخشی از 2013 پیش نویس کلاس و در نظر گرفته شد بهترین کشور offensive lineman که سال آینده از Alabama. او پیش نویس 10th کلی توسط تنسی و شروع 46 48 ممکن است در بازی اول خود سه فصل برای تیتان است.

اما Warmack دچار آسیب دست در اوایل سال 2016 فصل و در بازی فقط دو بازی. تیتان تصمیم به انتخاب کنید تا خود را در سال پنجم و گزینه Warmack در نهایت امضا شده با عقاب گذراندن دو فصل با فیلادلفیا.

Warmack می پیوندد سیاتل لیست در حال رشد از linemen توهین آمیز یا در حال حاضر تحت قرارداد و یا به دست آورد در طول روزهای اولیه رایگان آژانس. Seahawks باید 14 linemen توهین آمیز یا تحت قرارداد و یا نیاز به توافق نظر برای فصل آینده. که شامل اضافات از Warmack, B. J., Finney, Cedric Ogbuehi و براندون پوسته این هفته است.

                                                                                                                                                                                                                       

پوسته و فینی به نظر می رسد به احتمال زیاد به طور بالقوه گام به شروع نقش در حق مقابله و چپ گارد بود در حالی که Warmack و Ogbuehi به نظر می رسد عمق شده است.

در حالی که خط حمله بوده است تمرکز سنگین برای سیاتل تا کنون در رایگان آژانس, اولویت باقی می ماند تلاش برای حفظ دفاعی پایان Jadeveon Clowney. اما پرداختن به عمق نیاز در خط حمله باید اجازه می دهد سیاتل آزادی در نگاه به مناطق مانند ثانویه عبور عجله و مهارت مواضع در جرم زمانی که این پیش نویس می آید در اطراف ماه آینده.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de