AP sources: NFL لغو Hall of Fame, بازی, تاخیر القایی

NFL را لغو کرده است این سالن از شهرت بازی سنتی را که در پیش فصل است و به تأخیر انداختن 2020 القای مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دو نفر با دانش مستقیم از این تصمیم گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه.

مردم به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تصمیم گیری نشده است اعلام کرد هر چند یک اطلاعیه است که انتظار می رود بعد از پنج شنبه. ESPN گزارش اولين سالن از شهرت بازی لغو شود.

                                                                                                                                                                                                                       

اوت. 6 نمایشگاه بین بازی دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز است که برای اولین بار در زمینه رویداد لیگ را لغو کرده است در طول بیماری همه گیر. لیگ قادر به انجام رایگان آژانس های پیش نویس و چندین صاحبان جلسات از راه دور و آن را به تازگی شروع بازگشایی تیم تاسیسات که بسته شدند در اواخر ماه مارس البته به صورت محدود.

ده نفر برنامه ریزی شده بود مندرج در کانتون اوهایو در سالن Aug. 8; سالن افزایش کلاس از 20 سال جاری در مراسم بزرگداشت NFL را centennial. هیچ تاریخ تنظیم شده است که هر القایی رخ خواهد داد و مردم گفت.

سابق NFL کمیسر پل Tagliabue NFL فیلم بنیانگذاران استیو Sabol سابق New York Giants اجرایی جورج جوان سابق مربیان جیمی جانسون و لایحه Cowher و بازیکنان سابق Troy Polamalu, استیو, Hutchinson, Edgerrin جیمز و اسحاق و استیو بروس آتواتر بود به القاء در ماه اوت است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de