AP وجود دارد: Chang, 17, غلبه بر گرفتگی Lendl در پاریس

یادداشت سردبیر – هر باز فرانسوی ویژگی های مسابقات است که به یاد ماندنی برای یک دلیل و یا دیگر. وجود دارد بزند. Comebacks. چشمگیر لحظات. تاریخی و دستاوردهای. AP است که انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی به تعویق افتاد مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یکی از به یاد ماندنی باز گشت در Roland Garros آمد و در دور چهارم در سال 1989 زمانی که مایکل چانگ غلبه گرفتگی عضلات پا و دو مجموعه کسری به ضرب و شتم بالا-کشت Ivan Lendl. چانگ را به عنوان برنده در سن 17 سالگی و هنوز هم دارای رکورد جوانترین مرد قهرمان در عمده. داستان زیر منتشر شد ژوئن 5, 1989.

___

                                                                                                                                                                                                                       

توسط اندرو WARSHAW

AP ورزشی نویسنده

پاریس — هنگامی که پاهای خود را گره تا بدن خود را خشک و به او هشدار داد برای اتلاف وقت مایکل چانگ شجاع تجمع به باقی می ماند در مسابقات قهرمانی تنیس باز فرانسوی به نظر می رسید باعث از دست داده.

سپس 17 ساله از کالیفرنیا رفت و تنها گزینه باقی مانده به امتحان کنید و ضرب و شتم جهان, برتر, بازیکن, Ivan Lendl.

او رفت و برای Lendl ذهن.

‘œI تا به حال سعی کنید چیزی,’� چانگ گفت. ‘œI تلاش خود را به شکستن غلظت.’�

ضربه, طولانی, حلقه توپ آمیخته با فوق العاده برندگان چانگ مبارزه را به عنوان سخت به عنوان او می تواند به نگه داشتن Lendl حدس زدن.

در یک مرحله او حتی خدمت فراروی – و برنده نقطه زمانی که یک سر در گم Lendl volleyed گسترده است.

‘œI بود فقط در ظاهر در خدمت هیچ وجه من می توانم’� چانگ گفت. ‘œI فکر می کنم فراروی خدمت شوکه او را کمی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

سپس در مسابقه نقطه چانگ سعی کردم یکی دیگر از تاکتیک حرکت به سرویس خط به اشتباه Lendl.

چانگ گفت که ‘œjust به او فکر می کنم. من فقط ایستاده بود و به زحمت خود را تمرکز.’�

این طرح مشغول به کار دوباره. Lendl دو گسله و چانگ با 4-6, 4-6, 6-3, 6-3, 6-3, پیروزی, تا به حال تولید شده شگفت انگیز و ناراحت.

‘œWhen من شروع به گرفتگی عضلات, من می دانستم که دیگر نقاط رفت و سخت تر از آن خواهد بود برای من به برنده’� چانگ گفت: پس از روز دوشنبه 4 ساعت, 38 دقیقه, پیروزی قرار داده است که او را به یک چهارم نهایی.

‘œIf من قرار دادن هر گونه فشار بر روی هر عضله من خواهد گرفتگی عضلات فورا. من همه چیز من می تواند به نفع خود به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است. زمانی که من تا به حال شانس من برای آن رفت.’�

تا به حال گرفتگی رخ داده است در اوایل چانگ احتمالا از دست داده اند. اما زمانی که درد شروع شد و او در حال حاضر Lendl لرزاند داشتن جنگیدند از دو مجموعه کسری بودجه را مشروط به مطابقت.

                                                                                                                                                                                                                       

Lendl بود که هشدار داد برای رفتار unsportsmanlike در این مجموعه برای اولین بار و جریمه یک نقطه برای استدلال در دوره چهارم به طور ناگهانی در بر داشت خود را در مواجهه با یک بیمار حریف و جمعیت بود که ریشه شدید برای توسری خور.

چانگ مربی سابق اسپانیا جام دیویس بازیکن خوزه هیگورس گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک بازی مانند آن.

‘œI شده ام در تنیس چند سال و این باور نکردنی ترین بازی من تا به حال دیدم,’� هیگورس گفت. ‘œMike نشان داد او به این مسائل از یک قهرمان. او یک بازیکن بسیار هوشمند. آن را به یاد ماندنی بود.’�

چانگ که تا به حال مورد ضرب و شتم Lendl خود را تنها قبلی جلسه – سه-مجموعه نمایشگاه در آتلانتا ماه گذشته – جوانترین بازیکن تا به حال برای رسیدن به این مردان یک چهارم نهایی در فرانسه باز است.

او گفت که او برای اولین بار احساس گرفتگی در اواخر ست سوم اما که درد نمی تشدید تا زمانی که نهایی مجموعه.

به سختی قادر به خدمت چانگ به Lendl نرم و نیمه دادگاه توپ به بازگشت و شکسته شد دو بار در فینال تنظیم شده است. اما در Lendl را در خدمت او به پایان رسید امتیاز به عنوان سریع به عنوان او می تواند عمدتا با پشت دست ضربه زدن برندگان پایین خط و شکست Lendl چهار بار.

بین نقاط چانگ مصرف آب تا آنجا که او می تواند در طول مجاز 15 ثانیه و پیاده در اطراف پایه تلاش برای جلوگیری از عضلات خود را از محکم کردن.

در تغییرات او در آنجا ماند در پای خود را از ترس به نشستن برای ترس از کشش به طور کامل و قراردادی.

در بازی سوم از پنجمین مجموعه چانگ شد و هشدار داد برای اتلاف وقت. که در آن نقطه او گفت که او آماده بود تا به تا.

‘œI شد تعجب من بود قادر به نگه دارید تا زمانی’� چانگ گفت. ‘œWhen من هشدار داده هر دو ران من بودند گرفتگی. من فکر کردم من می تواند دیگر بروید اما من گفت: نماز من و گرفتگی های رفت دور یک کمی. من سعی کردم برای حفظ آرامش و وحشت نیست.’�

در پایان او در بازگشت خود را در مخلوطی از خستگی و نشاط مادر خود را از غرفه.

در لحظه ای از شکوه و چانگ بود بیشتر هیجان زده در مورد پرستاری بدن خود را از خود قابل توجه است. او در کنار نقش unseeded رونالد Agenor هائیتی.

‘œIt نیست غرق در عین حال,’� او گفت:. ‘œI هستم فقط تفکر در حال حاضر در مورد دوره نقاهت بعد از گرفتگی. من فقط می خواهید برای رفتن به خواب.�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de