AP وجود دارد: سرنا ضربان ونوس برای 1 ویمبلدون عنوان

یادداشت سردبیر – تاریخ تنیس است پر از رقابت فوق العاده و بسیاری یاد شده به دلیل ترکیب هیرو در فینال ویمبلدون. آسوشیتد پرس است و انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی که لغو چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یکی از به یاد ماندنی سر-به-سر رقابت یک رقابت خواهر و برادر: سرنا ویلیامز در مقابل ونوس ویلیامز. خود را نه در جلسات گرند اسلم نهایی, چهار آمد در ویمبلدون. داستان زیر را در مورد خود را به عنوان اولین بازی وجود دارد فرستاده شد 6 جولای 2002.

___

                                                                                                                                                                                                                       

توسط هوارد FENDRICH

AP تنیس نویسنده

ویمبلدون انگلستان — در مراسم جایزه زیر یکی از اولین-خانواده نهایی در ویمبلدون در 118 سال ونوس ویلیامز تکیه به خواهر کوچکتر سرنا و زمزمه.

‘œYou باید به curtsy,’� زهره گفت. ‘œDid شما می دانید که ؟ �

این تنها باری بود که شنبه بود که هر گونه نیاز به مربی سرنا – در حال حاضر شماره 1 در جهان و خانه خود را.

در دو طرفه صفحه نمایش قدرتمند shotmaking که برجسته تر از ستارگان سکته مغزی از عنوان خود در مسابقات در ایالات متحده باز و باز فرانسوی همراه سرنا برنده دومین مستقیم گرند اسلم عنوان ضرب و شتم توسط دو زمان دفاع قهرمان زهره 7-6 (4), 6-3 در تمام انگلستان ،

‘œMy پدر همیشه می گفت که یک روز ما می خواهم به بازی در فینال ویمبلدون در فینال ایالات متحده باز است. فقط آنهایی که بزرگ’� سرنا گفت. ‘œAnd در اینجا ما بودند, 10, 15 سال بعد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

قبلی مسابقات هشت تمایل به بیشتر بدون زرق و برق از فیلمهای. اما هر ویلیامز بود و در بالای او در بازی شنبه به خصوص در اولین مجموعه. با دوئل grunts از پایه آنها با هدف, برای خطوط و ضربه آنها را.

ممکن است تمام زمان کلاسیک اما این بازی کاملا چشمگیر است.

و در حال حاضر وجود دارد شکی نیست که سرنا شماره 1 که او را برای اولین بار در روز دوشنبه رتبه بندی جدید. او نمی رها کردن یک مجموعه در ویمبلدون موفق به کسب یک تور-بهترین 19 مستقیم مسابقات و 36-3 در سال 2002 با پنج عنوان.

به علاوه او را مورد ضرب و شتم خواهر او سه بار در یک ردیف به جلو و در عرض 5-4 در خود نرم افزار حرفه.

‘œIt را سرگرم کننده از دست دادن مهم نیست که شما به از دست دادن. مهم نیست’� گفت: ونوس 0-3 مقابل سرنا در سال 2002 و 41-3 در برابر هر کس دیگری. ‘œIt چیزی است که من قصد دارم برای دریافت استفاده می شود و یا سعی کنید برای تنظیم به این دلیل که من یکی را برای از دست دادن اغلب.’�

در 20 سرنا 15 سال جوانتر.

‘œI فقط می خواستم ویمبلدون,’� او گفت: پس از متوقف کردن خواهر او 20 مسابقه برنده خط در تمام انگلستان ، “من می خواستم برای تبدیل شدن به یک عضو از خیلی اعتبار سابقه بسیار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می خواهید به بخشی از تاریخ است.’�

او به خوبی در راه خود را با سه عنوان عمده – او اسیر خانواده برای اولین بار در سال 1999 در ایالات متحده باز است. یک ویلیامز برنده هفت گذشته 12 مسابقات گراند اسلم.

دو ساعت پس از تک نهایی آنها بازگشت به مرکز دادگاه رسیده نهایی دونفره ضرب و شتم توسط آنا کورنیکوا و Chanda روبین 6-7 (3), 6-0, 6-3.

آن را بعید است که هر زن دیگر از دیگر ویلیامز – را دنبال برخی از عکس های ضربه خود را مجرد matchup شنبه.

‘œIt واقعا سرگرم کننده بود,’� سرنا گفت. ‘œWe واقعا خدمت و بازگشت. زهره در حال اجرا بود توپ. من در حال اجرا بود بسیاری از توپ ، آن را یک بازی خوب را تماشا کنید.’�

آمد آن را به دو کلید آمار. سرنا به حال بیشتر برندگان 20-14 و زهره تا به حال بیشتر از دو گسل 6-2.

آخرین آمد در نقطه شکست در هشتمین بازی از مجموعه دوم در خدمت که fluttered بیش از خالص در 67 mph و فرود 6 اینچ گسترده. کاملا از شخصیت برای چهار زمان اصلی قهرمان ونوس که به طور منظم در صدر 100 مایل در ساعت بود اما درد شانه راست. او آن را کشیده و طی دگرگونی و بعد از بازی.

‘œI متوجه آن است. قطعا’� سرنا گفت. ‘œIf من رقیب من قصد دارم به آن را متوجه. متاسفانه, آن را مانند یک جنگ وجود دارد. اگر وجود دارد یک ضعف کسی را برای رفتن به حمله بود.’�

در یکشنبه, No. 1 Lleyton Hewitt روبرو خواهد شد No. 28 David Nalbandian برای مردان عنوان شده است. Nalbandian پخش برای اولین بار برای رسیدن به فینال در ویمبلدون اولین در دوران باز. او پیشرفته توسط تکمیل کردن باران و تاریکی-به تاخیر افتاد 7-6 (2), 6-4, 1-6, 2-6, 6-2 نیمه نهایی پیروزی بر Xavier Malisse.

همه ویلیامز نهایی شد و برای اولین بار بین خواهر و برادر در ویمبلدون پس از اولین نسخه در سال 1884 زمانی که مود و لیلیان واتسون عینک کلاه و لباس بلند.

اقامت گرند اسلم عناوین چیز جدید به ونوس و سرنا.

ملاقات آنها در ایالات متحده باز نهایی در سپتامبر گذشته (زهره برنده با وجود تنها هفت برندگان) و در فرانسه به فینال در ماه گذشته (ترکیب برای 101 هیچکدام از اشتباهات در سرنا پیروزی).

در حالی که اجتناب از تماس با چشم قبل و در طول روز مسابقه هر دو بودند و نه نمایشی پس از آن نقطه محوری.

با سرنا جلوتر 4-3 در tiebreaker او ضربه سیلی خالص نوار و رفت. زهره رو به توپ و پاسخ با یک قطره شات که سرنا شلاق برای یک چوگان از پشت سر گذراندن برنده پایین خط.

سرنا پمپ مشت او; زهره raked چمن با او سر و صدا.

سرنا به پایان رسید مجموعه ای از سه نقطه به بعد با 100 مایل در ساعت آس که فر مانند دم از س

مجموعه دوم کمتر دیدنی و جذاب و تقریبا بیش در ششمین بازی وقتی که ونوس دو گسله به سرنا یک نقطه شکست و سپس قرار دادن یک فورهند به خالص آن را 4-2.

سرنا واگذار بازی بعدی با چهار خطا (او بالغ بر 25, زهره 22) اما او به شکست 5-3 و خدمت کردن در این مسابقه است.

هنگامی که آن به پایان رسید در یک مشبک بازگشت سرنا کاهش یافته راکت توسط پایه و رفت به شبکه که در آن زهره بخور بازو در اطراف شانه او. زهره نشستم اجازه سرنا خیس خوردن در انظار و ایستاده اند.

شرکت سرنا ماکت زهره گلاب ظرف – که نام برنده ورق – نشستن در نزدیکی زهره’ دو. و دیگر خود را پنج گرند اسلم تک جوایز.

‘œAt حداقل من می دانم که گاهی اوقات,’� زهره گفت: “œI می توانید نگاهی به جایزه.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net