دادگاه تجدید نظر لغو حکم پنج سال زندان در فولرتون جرم و جنایت نفرت مورد ساخت متهم واجد شرایط برای 38 سال به حبس ابد

سانتا آنا (CBSLA) — یک میشن ویجو مرد پنج سال از دولت حکم زندان برای یک جرم و جنایت نفرت است لغو شده است نگرانی از دادستان و اورنج کانتی دادستان منطقه که جمله خیلی کوتاه بود با توجه به خشونت گذشته است.

تایسون تئودور میفیلد اعتراف به یک جنایت نفرت پس از تهدید یک زن سیاه و سفید و با استفاده از نژادپرست نظر نسبت به او در فولرتون اتوبوس در سپتامبر سال 2018 است.

یک پانل از قضات در کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر یافت که دادگاه “سوء اختیار خود در او ارائه (Mayfield) کاهش می یابد جمله” پس از میفیلد را جرم خود را پذیرفت.

پانل اعلام کرد که میفیلد است “گسترده کیفری که شامل چند اعمال خشونت علیه اقلیت نژادی.”

با توجه به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه, Mayfield با نزدیک شدن یک مرد فیلیپینی و ترک تبار در سپتامبر 2017 در یک پارکینگ به قرض گرفتن یک فندک. او آشفته است که نمی باید یک فندک او را به نام نژادی لکه دار کردن و منگنه قربانی چند بار. میفیلد بود و بعد محکوم به یک بزه تعداد جرم و جنایت نفرت حمله باعث آسیب.

میفیلد نیز محکوم به 9 سال در زندان ایالتی برای یک سال 2005 ضرب وشتم محکومیت ساخت نژادپرستانه دیدگاه نسبت به یک زن و دوست پسر او را در یک ایستگاه گاز پس از آنها کاهش یافته است به او تغییر دهید. او پانچ مرد قربانی بارها و بارها در صورت که نیاز به هشت بخیه.

پانل از قضات نیز اشاره کرد که در جریان پرونده میفیلد تهدید به زن “رها” نوزاد متولد نشده او در حالی که او در انتظار در ایستگاه اتوبوس.

عنوان سوم-مهاجم میفیلد مواجه شد حکم اجباری از 25-سال-به-زندگی زیر در کالیفرنیا سه اعتصاب قانون تا زمانی که قاضی Roger B. رابینز اخراج او 2005 محکومیت حمله با سلاح مرگبار که روشن راه را برای یک جمله کوتاه در سال 2018 جرم و جنایت نفرت مورد.

با توجه به صدور حکم, پیشرفت میفیلد شد واجد شرایط برای 38 سال و چهار ماه به زندگی در زندان ایالتی.

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر که با حضور چندین جلسات دادگاه در این مورد اظهار داشت که میفیلد اتحاد صلیب شکسته و سفید supremacist خالکوبی گفتن این دادگاه است که وجود دارد “فقط بدون هیچ تردیدی او یک نژادپرست است.”

همراه با دادستان که مخالف پنج سال محکوم اسپیتزر نیز مورد تردید اگر آن را “حفاظت از جامعه در برابر کسی که خیلی بد است.”

اعضای NAACP به اورنج کانتی انسان کمیسیون روابط و ضد افترا لیگ نیز با حضور در جلسات دادگاه در حمایت از قربانی.

دادگاه تجدید نظر تصمیم به سرنگونی جمله حرکت پرونده را به دادگاه که در آن میفیلد باقی مانده است واجد شرایط برای 38 سال به حبس ابد اگر در همه محکوم به اتهامات در این حمله.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de