قلمرو مذهبی اسقف اعظم اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی ساختمان به 70,000 دانش آموزان

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو اعلام کرد که جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای بازگشایی آن ساختمان مدرسه به 70,000 دانش آموزان در طبخ و دریاچه های استان ها در پاییز است که در آن متعهد به ماه گذشته است.

در میان طرح عناصر و قوانین:

                                                                                                                                                                                                                       

• همه دانش آموزان بیش از سن 2 و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه. ماسک ممکن است حذف شده و تنها در طول تعیین شده فعالیت های مانند ناهار و زنگ تفریح و تنها اگر دانش آموزان باقی می ماند جسمی دور.

• دانش آموزان را می توان به یک “کوهورت” که مربوط به خود کلاس درس کلاس باقی خواهد ماند و با همان همکلاسی در تمام طول روز. دانش آموزان باقی خواهد ماند و از نظر جسمی به دور از هم که ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

• مدارس را فراهم جدید وانت و رها کردن مراحل پیاده روی مسیرهای درون ساختمان ها و دیگر اقدامات برای محدود کردن تعامل فیزیکی.

• پدر و مادر خواسته خواهد شد که به فرزندان خود درجه حرارت روزانه. متوسط چک را نیز رخ می دهد که دانش آموزان وارد ساختمان مدرسه هر روز.

                                                                                                                                                                                                                       

• مدارس را پایبند به عفونت پروتکل نیاز به هر دانشجویی که ارائه علائم COVID-19 و/یا تست مثبت برای این ویروس به قرنطینه و به دنبال توجه پزشکی قبل از بازگشت به کلاس.

• خانواده هایی که آماده هستند برای فرزندان خود را به بازگشت به کلاس های درس را هنوز هم باید گزینه ای را برای یادگیری آنلاین.

“اعتقاد ما بر این است که فرد در آموزش است بهترین راه برای بهره مندی دانش آموزان ما و متعهد به ارائه که آموزش به شیوه ای امن” مدارس کاتولیک سرپرست جیم Rigg در انتشار اخبار گفت.

او گفت: این طرح توسعه یافته توسط کارکنان مدرسه در مشاوره با متخصصان پزشکی ایالتی و مقامات محلی و آموزگاران و پدر و مادر و دیگران.

ایمنی و رفاه دانش آموزان و کارکنان مدرسه میباشد, او گفت:, و اضافه کرد که به دلیل پیشرفت COVID-19 همه گیر باقی می ماند غیر قابل پیش بینی وجود دارد که بالقوه است که ساختمان خواهد بود دوباره بسته اگر یک افزایش قابل توجهی در موارد رخ می دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: این سیستم انجام خواهد داد آنچه در آن می توانید تا هر کس احساس امنیت در ساختمان ها و خانواده ها نیز باید به مسئولیت شخصی برای منافع مشترک و همچنین از ایمنی خود را.

“ما سخت کار کرده اند به ارائه یک بازگشایی طرح که به رسمیت می شناسد مزایای بزرگ در مدرسه آموزش و هنوز هم بیانگر تعهد ما به حفظ زندگی انسان” کاردینال Blase Cupich گفت: در انتشار. “حتی در بهترین زمان ما مدارس کمک به اطمینان حاصل شود که کودکان تغذیه خوب و یک مکان امن برای یادگیری است. آن را حتی بیشتر مهم است که خانواده ها باید دسترسی به این مزایا در طول بیماری همه گیر.”

برای اطلاعات بیشتر schools.archchicago.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de