برنت وود (CBSLA) — برای کسانی که قرار داده شده است از کار با توجه به ادامه coronavirus همه گیر وجود دارد تعدادی از شرکت ها به دنبال پر کردن صدها نفر از هزاران نفر از موقعیت.

ونسا روسالس با مواد غذایی 4 کمتر گفت: شرکت به دنبال استخدام یک تعداد زیادی از مردم برای آن انبارها و فروشگاه های خرده فروشی.

“من بسیار هیجان زده هستم که ما قادر به ارائه چیزی نیاز فوری برای جامعه در حال حاضر بسیاری از مردم از کار” او گفت:. “بنابراین من شخصا فقط احساس بسیار افتخار به کار برای یک شرکت است که قادر به ارائه است که در زمان نیاز. و از یک شرکت و نظر آنها فقط به عنوان هیجان زده و wnat برای دریافت برخی از مردم از طریق درب.”

مرتبط با: Coronavirus: 128 جدید, موارد, 4,700 آزمایش در شهرستان لا

دلار درخت و Albertsons نیز در نظر گرفتن برنامه های کاربردی خارج شده گفت: این برنامه برای اضافه کردن 150,000 موقعیت های جدید و 7-Eleven گفت: به دنبال آن است برای اضافه کردن تا 20 ، 000 شغل با توجه به افزایش کسب و کار.

آمازون پس از دیدن افزایش سفارشات آنلاین گفت: به دنبال آن است به استخدام 100000 نفر. غول خرده فروشی نیز افزایش حداقل پرداخت به 17 دلار در هر ساعت از طریق آوریل است.

“من شروع به نگرانی در مورد چگونه همه چیز را که قرار بود به بازی کردن” یک کارگر انبار گفت.

Domino’s Pizza گفت: این انتظار به استخدام نزدیک به 10000 نفر — عمدتا تحویل رانندگان و سازندگان پیتزا اکنون که میلیون ها نفر از آمریکایی ها را آغاز کرده اند سفارش در بیرون رفتن.

Erewhon در سانتا مونیکا نیز استخدام همراه با وان و تعدادی از غذاهای کل مکان در سراسر لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im