آینده 2020 بوجود می آیند جشنواره موسیقی است تا در هوا.

پس از هفت سال سالانه آخر هفته موسیقی, عرفان, هنر و فعالیت های دیگر خواهد بود برگزار شد در طلوع آفتاب در مرتع پرورش احشام یک عقب نشینی معنوی در لاولند اجرا شده توسط فرستادگان الهی نور یک گروه است که اغلب به عنوان یک فرقه است.

دیرین تولید Tierro لی و پل Bassis نیز تقسیم از جشنواره با برنامه ای برای کار بر روی یکی دیگر از مقیاس بزرگ کلرادو رویداد موسیقی در حالی که همکار تهیه کننده لوقا وارد است اقدام به پرتاب یکی دیگر از نسخه از بوجود می آیند در مکان های مختلف.

“پل Bassis و Tierro لی در یک دست و لوقا Comer از سوی دیگر توافق کرده اند که به بخش راه در ارتباط با بوجود می آیند جشنواره موسیقی” لی می گوید Westword. “آقای اینده ادامه خواهد داد به کار بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر. آقای Bassis و آقای لی به دنبال تلاش های دیگر در موسیقی و جشنواره کسب و کار. این بوجود می آیند جشنواره موسیقی دیگر نمی خواهد ارائه شده در طلوع آفتاب در مرتع پرورش احشام اما برگزار خواهد شد در محل دیگری در کلرادو اعلام خواهد شد. طلوع آفتاب در مرتع پرورش احشام خواهد بود به دنبال توسعه آینده جشنواره ها و کنسرت ها در مرتع پرورش احشام.”

هیچ یک از تولید کنندگان مورد بحث تقسیم با طلوع آفتاب در مرتع پرورش احشام; تسهیلات به اظهار نظر نیست.

اگر وارد می شود راه خود را بوجود می آیند را به محل جدید خواهد بود در شمال پارک نهر مخزن بین شهرهای کوچک از گیاهی شبیه شاهبلوط هندی و لیورمور در Larimer County است.

“سایت کاملا از راه دور: هیچ همسایه برای دو مایل; تنها حدود هشت ظرف سه مایل. طلوع آفتاب تا به حال صدها نفر از همسایگان در یک و دو و سه مایل” وارد توضیح می دهد. “سایت احاطه شده توسط کوه ها در همه طرف بسیار بزرگتر از طلوع آفتاب عمدتا تحت پوشش ضخیم تر چمن با حماسه views قاره تقسیم و در مورد همان مقدار از زمان را از دنور. من احساس می کنم آن را احتمالا بهترین سایت در این دولت بوجود می آیند.”

در حالی که اینده کاهش می یابد به اظهار نظر در مورد خروج از همکار خود تولید کنندگان او احساس خوش بینانه: “من می توانم بگویم که به اعتقاد من بوجود می آیند است بهره مند تقسیم با یک مکان بهتر, بهتر, بودجه و بیشتر آزادی خلاق, جهت و تنوع است.”

در مارس 9, Larimer County کمیسیون را در نظر بگیرید پیشنهاد سایت برای یک سال 2020 جشنواره در یک جلسه.
“اگر آنها تایید ما در حال حرکت رو به جلو با بوجود می آیند 2020; اگر نه ما دوباره برای 2021 می گوید:” وارد است. “ما نمی بینیم و هیچ دلیل عینی برای کمیسیون به انکار برنامه ما است.”

حتی پس هیچ چیز خاصی است.

“در لحظه” وارد اذعان می کند: “ما نمی دانیم که در گذشته یا در آینده بوجود می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de