Arkush: کامل فصل NFL به نظر می رسد فقط یک فانتزی

سخت تر از ورزش حرفه ای لیگ سعی کنید برای شروع کمتر به احتمال زیاد به نظر می رسد NFL می گوید بازی در, اما آن را به خاک سپرده شد در پرسش و تعداد بسیار کمی از پاسخ

درخواست NFL کمیسر راجر Goodell و یا هر یک از 32 تیم و صاحبان آنها را به شما بگویم کاملا وجود دارد رفتن به 16.بازی NFL های نجومی این سال و اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد در سه هفته در ماه جولای 28th.

                                                                                                                                                                                                                       

متاسفانه این کفش دیگر شروع به رها کردن در اوایل این هفته و شنبه آن را تبدیل شدن به برجسته و روشن است که تا این لحظه لیگ هیچ ایده دقیقا چگونه آن را به این کشش. و بازیکنان ناراضی هستند و بسیار نگران به حداقل می گویند.

در نامه سرگشاده ای به قلم لیگ ملی فوتبال, بازیکنان, انجمن رئیس جمهور جدید کلیولند براونز مرکز J. C. Tretter به ما اطلاع “به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در طول COVID-19 گیر این NFLPA و NFL تشکیل یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان برای توسعه پروتکل های طراحی شده برای آوردن بازیکنان به سرعت کامل در یک راه سالم و زمانی که آنها بازگشت.

“NFL در ابتدا پذیرفته و اجرا مشترک کمیته پیشنهادات از جمله موارد شبیه هیچ شیوه های مشترک و بدون فن در اردوگاه های آموزشی. اما NFL تمایلی به پیگیری کمیته مشترک را توصیه 48 روز اردوگاه آموزشی برنامه. با وجود این کارشناسان ارزیابی است که تیم به صورت جدی خطر بازیکن-آسیب سنبله سال جاری (بر اساس گذشته NFL داده ها و یافته های اخیر از ورزش لیگ که در حال حاضر به بازگشت به بازی در این سال) NFL تمایلی به اولویت بندی بازیکن ایمنی و معتقد است که این ویروس را خم به فوتبال است.”

با توجه به Tretter. نگرانی عمده در اینجا این واقعیت که “ما از علت سعی و کوشش و بررسی تاثیر بازگشت به بازی فوتبال پس از غیر منتظره ای طولانی دوره دور. برای مثال پس از تمدید استراحت پس از سال 2011 تحریم صدمات 25 ٪ افزایش یافته. آشیل آسیب بیش از دو برابر و همسترینگ گونه رفت تا 44٪.”

                                                                                                                                                                                                                       

و این فقط نوک کوه یخ است.

Tretter نیز توضیح داد: “NFL به تازگی اعلام کرد می خواهد به بازی دو فصل بازی. زمانی که ما خواسته برای یک دلیل پزشکی برای بازی که نیست تعداد در جدول رده بندی در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام NFL موفق به ارائه یک.

“با هیچ دلیل پزشکی ارائه شده برای برگزاری هر فصل بازی و تمایل به پیروی از کمیته مشترک توصیه های NFLPA هیئت بازیکن نمایندگان به اتفاق آرا رای دادند و در برابر هر گونه پیش فصل بازی است.”

در پایان روز, چلیپا Tretter پیام به لیگ برتر است “روشن شده است برای ماه است که ما نیاز به پیدا کردن یک راه مناسب فوتبال در داخل جهان از coronavirus. تصمیم گیری است که در خارج از لنز است که هر دو خطرناک و غیر مسئولانه است.”

معلوم نیست در این لحظه فقط به آنچه NFL گزینه ها باید بازیکنان حاضر به بازی در نمایشگاه بازی و رک و پوست کنده مردمی که هیچ جا در نزدیکی بزرگترین مسئله این NFL season مواجه است.

                                                                                                                                                                                                                       

بمب واقعی کاهش یافته است, روز شنبه هنگامی که NFL شبکه تام paul allen گزارش صاحبان پیشنهادی به NFLPA قرار دادن 35 درصد از بازیکنان حقوق این سال در سپردن به مدیریت هزینه در طول سال 2020 فصل است.

چه لیگ است که واقعا و گفت می خواهد یک پرچین در برابر درآمد از دست رفته — و که رفت و بیش مانند سرب بالون با بازیکنان است.

تشکیلات موقعیت است که کاملا باید به صورت جمعی سودا و آن را بسیار به احتمال زیاد به یک چانه زنی جلسه. صاحبان هستند در واقع با گفتن بازیکنان ما می خواهیم شما را به بازی تمام 16 بازی قراردادهای خود تماس بگیرید و برای ما قصد داریم برای محافظت از شما در تمام راه شما و کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند ضروری است و ما می خواهیم به خودداری و احتمالا نگه داشتن به اندازه یک سوم یا بیشتر از حقوق و دستمزد خود را اگر ما پول کمتر و یا از دست دادن یک کمی.

این ممکن است قابل فهم اگر آن را یک پرچین در برابر فصل پایان بودن کمتر از 16 بازی ها, اما این چیزی است که صاحبان می گویند.

ما در حال حاضر می دانیم استادیوم خواهد شد یا خالی و یا نیمه پر وجود دارد رفتن به طور قابل توجهی از دست داده و بلیط امتیازی و پارکینگ درآمد و ظاهرا صاحبان فکر می کنم بازیکنان باید پوشش حداقل بخشی از این هزینه است.

هر کسی می تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که صاحبان ارائه شده به بازیکنان پاداش بیش از و بالاتر از آنچه در قرارداد خود به نام چرا که آنها تا به حال خوب به خصوص در سال ؟ نه ؟ چرا که آن را هرگز اتفاق افتاده است و هرگز نمی خواهد.

در حال حاضر از 16 بازی 2020 NFL season احساس می کند سال نوری دور است.

• * * * توییتر: @Hub_Arkush

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de