آرلینگتون و سواران گروه معامله به معنی زنده مسابقه می تواند شروع ماه آینده

پس از یک تلخ yearlong قرارداد اختلاف آرلینگتون دور مسابقه بین المللی و صاحبان اسب و مربیان باید امضا یک توافق نامه جدید است که اجازه می دهد زندگی می کنند مسابقه برای شروع در مسیر به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

مدیریت آرلینگتون ارتفاعات بیضی و ایلینوی تجربه سواران انجمن ارائه شده به امضا دو سال قرارداد به ایلینوی مسابقه مدیره صبح روز دوشنبه پس از یک دور نهایی مذاکرات بیش از آخر هفته. جلسه روز دوشنبه مشخص چهارم چنین جلسه منصوب دولت نظارتی پنل این ماه به عنوان اعضای هیئت مدیره نگهداری می شود تعویق انداختن تصویب آرلینگتون درخواست برای کوتاه مسابقه فصل در میان اختلاف قرارداد.

                                                                                                                                                                                                                       

آرلینگتون جمهور تونی Jen تشکر هیئت مدیره کمیسر تام مک کالی و مدیر اجرایی Domenic DiCera که در خدمت به عنوان غیر رسمی داوران در چانه زنی جدول.

“ما تا به حال ما ضربه — بیش از برجستگی — اما ما واقعا مدیون این دو آقایان برای چشم انداز خود را, اما بیشتر از همه صبر خود را” Jen گفت.

دیوید McCaffrey مدیر اجرایی سواران را تکرار آن احساسات.

“در صورتی که تعریف خود را از برجستگی های, من می خواهم به دانستن آنچه که یک انفجار بود,” او پکتیا میباشد. “All’s well that ends well. من هیجان زده هستم که ما رو به خط پایان است.”

آرلینگتون است که انتظار می رود برای باز کردن آن سیرجهت مخالف مبداء مسابقه به اسب و کارگران در ژوئیه 6, با, مسابقه, برای شروع, جولای 23. مسابقه ای زندگی می کنند — بدون تماشاگر — برنامه ریزی شده در پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها از طریق سپتامبر. 26.

برای اطلاعات بیشتر در این بررسی به بعد به dailyherald.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de