دستگیری ساخته شده آمار-و-اجرای نمایش تاج راننده سرعت را با موتور سیکلت پیچیده در اطراف سپر جلو


تاج (CBSLA) — یک تاج مرد دستگیر شده بود روز شنبه برای جنایت hit-and-run پس از یک تصادف گرفتار در دوربین نشان داد راننده به سرعت با یک موتور سیکلت پیچیده در اطراف این خودرو سپر.

صحنه باز شدن حدود 7 بعد از ظهر روز جمعه در رو به مشرق خطوط 91 آزادراه فقط غرب از 15 آزادراه در تاج هنگامی که راننده وانت رخ داد یک موتورسوار و موفق به متوقف کردن.

25 ساله جورج والنتین بستری بودن راننده با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا صورت گرفته بود به زندان در روز شنبه. او در حال برگزار شد رابرت پریسلی بازداشتگاه.

موتورسوار زنجیره Arunritthirot گفت: او فرود آمد و حدود 200 فوت دور از برخورد در وسط اتوبان اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

راننده ادامه داد: در اتوبان با Arunritthirot موتور هنوز متصل به وسیله نقلیه قبل از اینکه در نهایت توفنده به یک حصار و در حال فرار با پای پیاده به زهکشی جایی که شاهد تلاش برای متوقف کردن او قبل از از دست دادن بینایی از شک با توجه به CHP. “من مانند آه این مرد را سعی کنید برای کشتن من!” Arunritthirot گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با CBS2/KCAL9. “من آن را دوست دارم احساس عمدی بود مانند او شکار مرا پایین.”

Arunritthirot نمی شد به طور جدی مجروح اما در مورد شکایت درد به بازوها و پاهای خود را.

CHP برآورد موتورسوار قرار بود 65 mph زمانی که وانت ضربه او را از رفتن 70 مایل در ساعت.

یک فیلم از این حادثه گرفته شده توسط ناتالی Duran خواهد شد و راس بودند که پس از وانت و خواستار CHP.

یک تصویر از یک فیلم ارسال شده به یوتیوب در 19 ژوئن 2020 نشان دادن یک راننده سرعت در حالی که یک موتور سیکلت بود پیچیده در اطراف این خودرو سپر پس از hit-and-run. (حسن نیت ارائه میدهد: خواهد راس/یوتیوب)

Arunritthirot گفت: او هنوز هم در شوک درباره حادثه است. او گفت که او می خواهم به دیدار و تشکر از دورن و راس برای گرفتن سقوط و منجر پلیس به بازداشت.

CHP گفت: آنها باور نمی الکل یا مواد مخدر به عوامل در این مورد در این زمان. این حادثه هنوز در دست بررسی و CHP تشویق دیگر شاهد تماس تصادف واحد تحقیقات در 951-637-8000 با هر گونه اطلاعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de