هنر حمله: شانزده راه برای جشن گرفتن اولین جمعه در دنور

Mo’Print دنور 2020 واقعا می خواهید در این ماه و در ماه مارس اولین جمعه است سکوی پرتاب برای بسیاری از چاپ مربوط را نشان می دهد. ArtHyve هنر + فمینیسم نیز در این آخر هفته با سخنران ویژه و کارگاه رهبر Käthe Kollwitz, بنیانگذار چریکی دختران هنر جمعی. اما این همه نیست چند روز آینده باید ارائه دهد: گالری اجازه رقص آغاز خواهد شد.

Paloma Ayala, "Use the Space, Use It You Must" (detail), 2020.

پالوما آیالا “استفاده از فضا با استفاده از آن شما باید” (جزئیات), 2020.

حسن نیت ارائه میدهد از PlatteForum

پالوما آیالا استفاده از فضای استفاده از آن شما باید
PlatteForum, 2400 Curtis خیابان
5 مارس از طریق 21
افتتاح: پنج شنبه, مارس 5, 6 تا 8 بعد از ظهر

PlatteForum ساکن پالوما آیالا, مکزیکی چند رسانه ای هنرمند در حال حاضر مستقر در زوریخ مشغول به کار بوده است از طریق پرسش از جنس سیاست و چگونه آنها بازی کردن در یک ساخت اجتماعی با ArtLab جوانان کارورزان از ژانویه همه در حالی که ساختمان اصلی نصب و درگیر شدن دانش آموزان در آشپزی-ساخت. آیالا پرده نتایج جستجو در مارس 5, پیوست, محلی, خلاق, Genevieve والر که خود پروژه — DARIA (هنر دنور, بررسی تحقیق و تجزیه و تحلیل) مجله هنرجدید, هنر, فصلنامه تامین مالی در بخشی از یک شهر دنور تصور 2020 اعطا خواهد شد و همچنین اولین با آیالا به عنوان آن دختر را پوشش میدهد. تاریخ انتقادی گفتگو.

Join in an art project in the spirit of late artist Margaretta Gilboy at BMoCA.گسترش

عضویت در یک پروژه هنری در روح از اواخر هنرمند Mastercard Gilboy در BMoCA.

Mastercard Gilboy

تخته سنگ موزه هنرهای معاصر 1750 13th Street بولدر

Candice Davis, بلند کردن که ما صعود
5 مارس از طریق 22
افتتاح و عملکرد: پنج شنبه, مارس 5, 6 تا 8 بعد از ظهر
دوم عملکرد: شنبه, آوریل 7, 2 تا 3:30 بعد از ظهر

Mastercard Gilboy – تحت اللفظی یا نه ؟ کارگاه
یکشنبه, مارس 8, 2 تا 5 بعد از ظهر $51 $60

هنرمند Candice دیویس طول می کشد بیش از BMoCa در حال حاضر جعبه فضای این بهار با یک استعاری راه پله نصب و راه اندازی طراحی شده است به مقایسه انتظارات از رویای آمریکایی برای همه با واقعیت تلخ نژادی و جنسیتی و نابرابری. برای تکمیل بیانیه دیویس خواهد شد اضافه کردن یک عنصر نمایشی به کار در باز کردن و دوباره در بعد از ظهر روز شنبه, مارس 7 (ثبت نام آنلاین تشویق است). فراتر از آن است که این ستارگان هنر آخر هفته از آغاز تا پایان در BMoCA: در مارس 8, موزه برگزار خواهد شد سرگرم کننده کارگاه آموزشی با همکاری لیگ دانشجویان هنر دنور, کاوش آجیل و پیچ و مهره از نقاش Mastercard Gilboy که کار همچنین در حال حاضر بر روی صفحه نمایش با Gilboy همکاران ساندرا کاپلان. اطلاعات بیشتر در مورد از این دست در ورزش و ثبت نام آنلاین.

مرکز شهر: ادای احترام به Mudd باشگاه #2
خط مایر پروژه های 2528 گردو خیابان
5 مارس از طریق 22
BYO آثار هنری: پنج شنبه, مارس 5 و جمعه, مارس 6, 8 تا 11 بعد از ظهر

خط مایر پروژه به ارمغان می آورد پشت آن ادای احترام به Mudd باشگاه پروژه — باز-تماس hang-your-own-جامعه هنر نمایش گالری در رایگان-تفکر تجربی روح نیویورک Mudd باشگاه در حدود سال 1980. وال کار تنها هیچ بزرگتر از 48 اینچ مربع به قطع در طول شب از ماه مارس 5 و 6; شرکت کنندگان را تشویق به داد و ستد کالا و یا خرید از هر یک از دیگر.

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denver

آثار هنری توسط b1n4ry. عکس حسن نیت ارائه میدهد از سوم تلماسه محصولات.

شب چراغ دنور
16 و Arapahoe, خیابان
پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها در مه: مه 5-7, 6:30 تا 9:30 p. m.; مارس 12-14, 7:30 تا 10:30 p. m.; مارس 19-21 و 26-28, 7:45 بعد از ظهر تا 10:45 p. m.

شب چراغ دنور تغییر گارد در ماه مارس با هنر جدید و بعد از آن ساعت مربوط به طول روز. آغاز مارس 5, دیدن انیمیشن کار توسط هنرمندان Kendra Sav ارائه میوه و کریس بیگلی پیش بینی شده در به یاد ماندنی مقیاس در Arapahoe سمت خیابان از D&F برج در پنجشنبه روزهای جمعه و شنبه پس از تاریک.

Aaron Morgan Brown, “White Wolf,” oil on canvas.

آرون براون مورگان “سفید گرگ” روغن روی بوم.

آرون براون مورگان واکر هنرهای زیبا

سفرهای داخلی
واکر هنر 300 غرب 11th, خیابان
6 مارس تا مه 2
افتتاح: جمعه, مارس 6, 5 تا 9 بعد از ظهر

شش گالری هنرمندان — آرون براون مورگان مالکوم Easton, کتی Kalkstein کونور شاه و آنجلا Piehl —گام به رویایی قلمرو درونی ابعاد با غور و زودگذر و سورئال نتایج. عناصر, عکاسی دیجیتال, هنر اختلاط رنگها, draftsmanship نقاشی و رسانه های مخلوط با ارائه تصویری درست و تجربه یک سفر فوق العاده.

A mélange of new shows hits William Havu Gallery.

یک mélange جدید نشان می دهد بازدید ویلیام Havu گالری.

حسن نیت ارائه میدهد از ویلیام Havu گالری

نامرئی افق: Sushe فلیکس تریسی فلیکس و حداکثر لیمن
تونی اورتگا: Doble Sentido دو معنی در نیم اشکوب
ویلیام Havu گالری 1040 خیابان چروکی
6 مارس تا آوریل 26
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

در سراسر خیابان را از واکر هنرهای زیبا وجود دارد نوع دیگری از مخلوط در Havu گالری: قدیمی دنور مورد علاقه های شما مانند چشم انداز نقاشان Sushe فلیکس و تریسی فلیکس و سرامیک هنرمند حداکثر لیمن که به روز رسانی تصاویر گرفته شده از فرهنگ های باستانی در گالری اصلی و در اشاره به Mo’Print 2020, نمایشگاه چاپ توسط تونی اورتگا قرار می دهد که یک طنز چرخش در مکزیک کلیشه.

موضوع داغ: یک گروه نشان می دهد
Dateline ، 3004 Larimer, خیابان
6 مارس از طریق 31
افتتاح: جمعه, مارس 6, 5 تا 8 بعد از ظهر

Jeromie Dorrance در Dateline تیم با Pabst روبان آبی به ارائه یک محلی Mo’Print نشان می دهد سرپرستی Jazzmyn باربوسا با زیرزمینی پرنیان. Barbosa, همراه با تیلور Barbosa, یوسف Coniff میریام Dubinsky و ماریو Zoots خواهد شد به اشتراک گذاری چاپ و limited-edition zines قیمت به فروش می رسانند. باید hella ،

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denver

مریم Atencio

خیابان Views
آلتو, گالری 4345 غرب خیابان 41
6 مارس از طریق 28
افتتاح: جمعه, 6 مارس 6 تا 10 بعد از ظهر

هر نوع خط روش در زیر آفتاب را ببینید نور روز در آلتو گالری در این دنور-محور Mo’Print سال 2020 نشان می دهد از آثار با الهام از چشم انداز شهری. ببینید اگر شما می توانید نقطه خود را در محله!

Sandra C. Fernandez, “We Are All in the Same Boat,” at CHAC Gallery.

ساندرا C. فرناندز “ما همه در همان قایق” در CHAC گالری.

ساندرا C. فرناندز

Estampas ایالت کورینتس y Comunes (فعلی و رایج چاپ)
CHAC گالری 222 سانتافه رانندگی
از طریق مارس 31
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

CHAC بزرگ برای ورود Mo’Print 2020 به بررسی سیاسی و اجتماعی ریشه لاتین و Chicano خط با شیوه های تازه کار از یک ملی از هنرمندان از جمله چند دنور مبتنی بر لامپ گرد هم آورده توسط هنرمند/متصدی تونی ارتگا. انتظار یک نمایشگاه سرشار از تکنیک و فرهنگی موضوع است. این یک حرکت جسورانه برای CHAC; توجه است به خوبی سزاوار.

آخرین شناخته شده زنده
البدل 890 C 14th, خیابان
6 مارس از طریق 27
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

یاس Dillavou کلرادو اسپرینگز اقامت با ریشه در پورتوریکو, احضار خارج از میراث او را با گذشته شناخته شده زندهیک paean به فرهنگ و تلاش در برابر از دست دادن آن به جذب و decolonizing نیروهای بیان شده از طریق ترکیبی از نصب و راه اندازی و عملکرد. خودتان ببینید در باز کردن و لذت بردن از غذا و نوشیدنی توسط فانی شام نسبت Beerworks و درام عطار.

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denverگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از کوته متفکرین

کوته متفکرین ارائه
سرگیجه فضای هنری, 960 سانتافه رانندگی
افتتاح: جمعه, 6 مارس 6 تا 10 بعد از ظهر

حفاری به یک freakier نسخه از “شراب و آهنگ” در هنگام سرگیجه میزبان نامتعارف گروه محلی و عکاسان و تصویرگران و هنرمندان از جمله آنتونی دوربین Terrance دانکن بانی فینلی تونی گالاگر کتی تفت Mar ویلیامز و جی Vollmar. موسیقی زنده توسط, بانی انتشار و کوته Monkeyz خواهد بود نامتعارف ، افت و دریافت دیدگاه های مختلف از هنر منطقه در سانتافه و همین حالا Mar ویلیامز, تالار گفتگوی جوانان ایرانی گربه صورتی مجسمه سازی — به عنوان اگر شما می تواند.

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denver

حسن نیت ارائه میدهد از Indyink

Mo’Print در انتزاعی
انتزاعی, 742 سانتافه رانندگی
6 مارس از طریق 31
افتتاح: جمعه, 6 مارس 6 تا 10 بعد از ظهر
سوم جمعه دریافت: جمعه, مارس 20 6 تا 10 بعد از ظهر

Indyink خرده فروشی, فروشگاه, انتزاعی, تیم با Mo’Print برای چاپ ویترین برای مطابقت با هر کسی بودجه ارائه شده از هنرمندان هر دو به خوبی تاسیس و فداکارانه در خیابان. Artsy کیسه مخلوط اجرا می شود از طریق پایان ماه مارس; های اضافی دریافت با چاپ دموی توسط Indyink و هنرمندان Moeh Haywood و اوان Lorenzen است که برای برنامه ریزی مارس 20.

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denverگسترش

ست Beckton حسن نیت ارائه میدهد از دیوار

دخترک معصوم, دیوار, گروه نشان می دهد: تجلیل از زنان در هنر
آیرنتن رسومات & Crafthouse, 3636 شاه بلوط محل
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

اگر همه به خوبی می رود, دخترک معصوم, دیوار جدید نقاشی دیواری جشنواره با تمرکز بر زنان و غیر دودویی هنرمندان کار بزرگ را اولین در وستمینستر در نمایشگاه بیش از بیست مترو دنور نقاشان دیواری دارای حق اعمال قوطی اسپری و قلم. جمع آوری کمک های مالی کلیدی است و شما می توانید شروع به کمک کردن در این پیش نمایش, ویترین, که در آن یک حراج سکوت برای خود انتخاب هنرمند-سری junior سنوبردی از حماسه کوه دنده کمک خواهد کرد که قدرت این جشنواره است. چرا که این رویداد در آیرنتن اول چهل نفر در درب را دریافت خواهد کرد special-edition دیوار, دخترک معصوم, نوشیدن شیشه ای. به دنبال راه های دیگر به من بدهید ؟ دخترک معصوم, دیوار, راه اندازی یک کمپین Kickstarter در تاریخ 1 مارس.

Art Attack: Sixteen Ways to Celebrate First Friday in Denver

وینسنت ارزان

وینسنت ارزان و جدید روز در حال افزایش
بحث در گالری 4382 جنوبی برادوی
6 مارس از طریق 31
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

حفاری عجیب و غریب جهان از وینسنت ارزان در suave اتاق نشیمن محیط بحث در گالری به عنوان او رنگ عشق نامه به دنور در گذشته و حال به عنوان یک شهر مرزی به عنوان دیده می شود از طریق ارزان در باب روز-Glo عینک.

Colfax هنر خزیدن: New Orleans سبک
40 غرب هنر منطقه 1560 گوی خیابان لیکوود
جمعه, مارس 6, 6 تا 9 بعد از ظهر

بهار است در اطراف گوشه, حداقل با توجه به خورشید و ماه و ستاره و 40 غرب در حال آماده سازی خود برای گرم-آب و هوا و رطوبت منطقه گسترده اولین جمعه blowouts شروع با یک مردی Gras با مضمون شب در ماه مارس است. همراه با یک گروه راهپیمایی زنده, هنرمند دموی و گالری عکس سرشار از هنر 40 غرب ارائه خواهد شد پیشگویان تاروت خوانش نقاشان چهره, خانواده, هنر و صنعت ایستگاه دانه های بسیار و کاخون کامیون مواد غذایی. در Pasternack هنر هاب 6851 غرب, Colfax, Avenue, new نمایشگاه شامل گالری لبه جامعه نسخه قابل چاپ نمایش برای Mo’Print و عضو نشان می دهد که با جود بارتون و چاک McCoy در هسته و همچنین به عنوان یک ادامه نگاهی بعدی گالری Casa بنیتا دیدنی و Kanon جمعی را Artigras عضو نشان می دهد. در ضمن 40 غرب گالری میزبان یک عضو ویترین در حالی که Scottie برگس, Vinni آلفونسو و اریک Pendergraft تحمل کردن زمان نزدیکی در دزدان دریایی, 7130, West 16th, خیابان. پیدا کردن تمام اطلاعات در 40 غرب سایت.

اولین جمعه در سالی درجه سانتی گراد
سالی سانتی گراد 445 جنوبی Saulsbury خیابان لیکوود
پذیرش: یکشنبه, آوریل 6, 5 تا 9 بعد از ظهر

ضرب و شتم می رود در سالی درجه سانتی گراد با اولین جمعه حزب تقریبا در سطح 40 غرب است. بررسی هنر توسط Valency Elise Genis, Dylan Pommer, RUMTUM و Dinkc; دیده بان جنبشی ریسندگی در زندگی رهبری حولا هوپ عملکرد و هنر دموی توسط Signtologist.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>