هنر حمله: ده تا از بهترین چیزهایی که برای دوستداران هنر دنور به انجام این آخر هفته

دریافت به کشت این آخر هفته با یک دامنه جدید هنری اعم از نقاشی های دیواری به دو فیلم با نام های بزرگ و ناشناخته آنهایی که بیش از حد. در اینجا یک لیست به شما آغاز شده در گالری خود را به رقص راه—و همین حالا بعدی گالری سالانه Casa بنیتا ادای احترام آن نیز باز می شود در این آخر هفته.

"Gas Shortage," 2018 (ongoing), Google image of 1973 gas shortage etched in the wall using the sgrafitto technique, three windshield fluid relics containing the scrapings of the sgrafitto, working Milton driveway bell, hose and anchor.گسترش

“کمبود گاز,” 2018 (در حال انجام), تصویر گوگل از سال 1973 کمبود گاز اچ در روی دیوار با استفاده از sgrafitto تکنیک سه شیشه جلو اتومبیل مایعات آثار حاوی scrapings از sgrafitto کار میلتون جلوی خانه بل شیلنگ و لنگر.

حسن دوون Dikeou

دوون Dikeou, اواسط حرفه ای اسمیر
Dikeou مجموعه 1615 کالیفرنیا خیابان سوئیت 515
فوریه 20, 2020, از طریق فوریه 18, 2021
افتتاح: جمعه, 20 فوریه 6 تا 8 بعد از ظهر

در علاوه بر این به جمع آوری و گردآوری هنر برای بیست سال گذشته یا بیشتر در Dikeou مجموعه های عمومی/گالری خصوصی در مرکز شهر دنور آسمان خراش و همزمان با انتشار مجله هنر zingmagazineجت-تنظیم کلرادو بومی دوون Dikeou نیز یک هنرمند خودش و پیچیده و مفهومی در آن. اواسط حرفه ای اسمیرسرپرستی توسط Black Cube را Cortney خط آهن تواریخ Dikeou را سی سال فعالیت حرفه ای به تاریخ با یک نمایشگاه با دقت صحنه پیچیده تاسیسات که برخی از آنها شبیه طراحی-مجله گسترش متشکل از بیش از شصت و آثار در سه مکان. آن همه شروع می شود با یک پذیرایی رسمی در Dikeou مجموعه های مرتبط با حوادث و نمایش آشکار در طول زمان در بیشتر غیر رسمی Dikeou Pop-Up: Colfax فضا و در یک شهر کوچک پروژه در Morrison. نگه داشتن چشم خود را آنلاین و از طریق رسانه های اجتماعی هنوز-به-می شود-برنامه ریزی tie-ins.

Olive Moya, "Then the Story Goes."

زیتون ملا “و سپس داستان می رود.”

هنر بروکفیلد

زیتون ملا, پس از آن داستان می رود
جمهوری پلازا, 370 خیابان 17
فوریه 20, 2020 از طریق دسامبر 31 2021

Jessi در غرب Lundeen, تنفس
1801 خیابان کالیفرنیا
20 فوریه تا ژوئن 19
افتتاح: جمعه, فوریه 20, 3 تا 6 بعد از ظهر

هنر بروکفیلد رونمایی دو پروژه در مرکز شهر دنور در همان روز ابتدا با زیتون ملا براق نقاشی دیواری در سطح اجتماع از جمهوری پلازا, Denver, بلندترین ساختمان. آن را براق نمایندگی از یک حرکت سریع محیط شهرستان در شار در طول روز است. نقاشی دیواری قابل مشاهده است از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در ساعات کسب و کار. بروکفیلد دیگر در مرکز شهر املاک 1801 خیابان کالیفرنیا میزبان رسمی افتتاح برای هنرمند Jessi غرب Lundeen که بزرگ رایگان فرم انتزاعی نقاشی “من واقعی بزرگ شوید” و “بقایای کیهانی” که همچنین بیان یک مرکز شهر پرنیان قطع خواهد شد در سال 1801 لابی از طریق ژوئن.

Art Attack: Ten Best Things for Denver Art Lovers to Do This Weekend

حسن نیت ارائه میدهد از من مسیر انحرافی, Facebook

توماس “مسیر انحرافی” ایوانز بود این هنرمند: راهنمای تعاملی برای ماندگاری هنر حرفه ای
پاره پوشش LoDo, 1628 16th, خیابان
پنج شنبه, فوریه 20, 7 p. m.

دنور خود توماس “مسیر انحرافی” ایوانز که به دست آورد ملی cred برای رنگ خیس پرتره نقاشی های دیواری و تعاملی هیپ هاپ الهام گرفته از آثار می پردازد و بازگشت به پایگاه خود را با توان هنرمندیک کتاب جدید که بسته های عملی و خلاق عقل او سهام به طور منظم در رسانه های اجتماعی به عنوان هنر راهنمایی سه شنبه ها. ایوانز را معرفی و ثبت نام نسخه از این کتاب در پاره پوشش در فوریه 20 و میآید تا بعد از 6 به 9 p. m. در RedLine در پر جنب و جوش پانل بحث و دوم-احتمال امضای کتاب.

نهان Ann Arbor, عمومی, لباس تمرین
Counterpath, 7935 شرق 14th, خیابان
روز شنبه, فوریه 21, 7:30 تا 10:30 p. m.
رایگان

نهان جشنواره های محلی و فیلم تجربی نمایش شرکت های تولید شده توسط Counterpath و متصدی یعقوب Barreras خواهد شد سفر به آن آربور جشنواره فیلم در ماه مارس همراه آوردن یک نمونه ترکیبی از avant-garde, فیلم, خوانش و رقص. برای اولین بار به دیدن این سفر نشان می دهد در یک محاکمه رایگان اجرا در Counterpath محل که در آن همه آغاز شد.

Justyna Badach, "Ahmed al Rifai Shrine Tal Afar,” 2016, casein dichromate and gunpowder on watercolor paper.گسترش

Justyna Badach, “احمد رفاعی حرم Tal دور” 2016 کازئین دی کرومات و باروت بر روی کاغذ آبرنگ.

Justyna Badach

Justyna Badach, جنگ های نامتقارن
کلرادو, هنر عکاسی, مرکز, 1070, Bannock, خیابان
21 فوریه تا آوریل 18
پانل بحث و گفتگو: چهار شنبه, فوریه 21, 6 p. m.
افتتاح: جمعه 21 فوریه 7 تا 9 بعد از ظهر

پناهندگان هنرمند Justyna Badach “weaponizes” عکس و تصاویر از داعش استخدام فیلم با یک پایان فرار از باروت رنگدانه برای جنگ نامتقارن. این نشان می دهد طول می کشد یک استارک نظر نظامی تبلیغات, جنگ, تصاویر نکردم در رسانه ها و سیستمیک اینترنت, اطفاء شهوت با نگاه. برای نگاه کردن به درون را از دست ندهید پانل بحث و گفتگو با هنرمند و دانشگاه دنور خاورمیانه و روزنامه نگاری کارشناسان نادر هاشمی و کریم ال Damanhoury.

Beau Carey, "Losvik Alkekongen," 2019.

کمال کری “Losvik Alkekongen,” 2019.

کمال کری, سند چشم انداز غرب

کمال کری حوزه و محدوده
سند چشم انداز معاصر غرب دنور 2605 گردو خیابان
21 فوریه تا مارس 28
افتتاح: جمعه, فوریه 21 6 تا 8 بعد از ظهر

مکزیک جدید مبتنی بر نقاش کمال کری به ارمغان می آورد یک دسته جدید از خوش تیپ معاصر مناظر کوه به سند چشم انداز غرب است. برخی از آثار نشان دهنده فازهای ماه سایه یا غروب رنگ لایه لایه بین زمین شناسی قله.

Vinni آلفونسو تصویر نشان می دهد
Scottie برگس فیلتر
دزدان دریایی: هنر معاصر 7130 West 16th, خیابان لیکوود
21 فوریه تا مارس 8
افتتاح: جمعه 21 فوریه 6 به 10 p. m.

از آن لذت ببرید در دزدان دریایی که در آن Scottie برگس و Vinni آلفونسو نمایش آثار انتزاعی مجسمه در رنگ ریسمان و یک دیوار به اندازه شبکه از 2000 مینی های gestural نقاشی. مهمان هنرمند اریک Pendergraft رزین.

Joe Higgins, “Foothills Autumn,” monotype.

جو هیگینز “کوهپایه پاییز” monotype.

جو و هیگگینس

ریتم در تعادل
Niza Knoll, گالری 915 سانتافه رانندگی
21 فوریه تا مارس 29
افتتاح: جمعه, فوریه 21, 5:30 تا 8:30 p. m.
دریافت بسته شدن: پنج شنبه, مارس 29, 11 صبح تا 3 بعد از ظهر

Niza Knoll میزبان پنجگانه جامد محلی printmakers در ریتم در تعادلیک نمایش سرپرستی (و از جمله) کلرادو خط maven پاتریشیا Branstead یک استاد از مواد. متنوع که همچنین شامل جودیت بنت Austin باکینگهام جو هیگینز و چارلز Wooldridge, مخلوط کردن, چاپ, رسانه های اشکال و رنگ ها برای خوب به دنبال نشان می دهد.

"Fertile Rhythm," wood, fiber, fabric, acrylic paint, metal, flowers, 2020, presented by Pink Progression.

“بارور ریتم” چوب, الیاف, پارچه, رنگ های اکریلیک, فلزی, گل, 2020, ارائه شده توسط Pink پیشرفت.

تیفانی Matheson, Scottie برگس و رابین Hextrum

از صمیم قلب سرخورده هنرمند صحبت
McNichols ساختمان 144 غرب, Colfax, خیابان
چهار شنبه, فوریه 22, 1 تا 3 بعد از ظهر

در رابطه با این چهار بخش نمایشگاه از صمیم قلب سرخورده نشان می دهد interweaving کار توسط یک کوارتت از محلی, تعاونی های زنان’-حقوق-گروهی متمرکز صورتی پیشرفت میزبان دریافت و صحبت با چند تن از هنرمندان که ایجاد مشارکتی کار می کند نشان می دهد.

Robert Rauschenberg, “Visual Autobiography,” 1968, photolithograph on paper, three parts.گسترش

رابرت روشنبرگ, “Visual زندگینامه” سال 1968 photolithograph بر روی کاغذ سه بخش است.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه هنر, هوای آزاد,

روشنبرگ: بازتاب و Ruminations
موزه از هنر 1000 انگلوود پارک وی انگلوود
فوریه 24 از طریق ژوئن 13
بهنگام بلیط $10

دنور-منطقه دوستداران هنر باید منتظر یک زمان طولانی برای دیدن روشنبرگ: بازتاب و Ruminations در موزه هنر, هوای آزاد, که تا به حال به تعویق انداختن نشان می دهد بیش از یک سال است. اما این در نهایت اینجا و در این نمایشگاه رسما باز می شود با بیش از پنجاه قطعه توسط neo-dadaist رابرت روشنبرگ یک دنباله-دنباله دار در-این-لحظه ای هنرمند که حاوی رسانه ها آزادانه در دو بعدی و مجسمه کار می کند. علاوه بر اینکه خوب فیلمهای برای دنور نشان می دهد نیز دو برابر به عنوان یک Mo’Print 2020 ارائه با تمرکز بر هنرمند دستکاری چاپ فرآیندهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>