دنور Mo’Print 2020 خط ویترین — است که دور تا پس از ماه ژانویه به اوج در ماه مارس — موج رو به جلو به عنوان فوریه می آید به نزدیک با دهانه در گالری چاپ استودیو و خالی دیوار. و دنور صحنه ارائه شده — از روشنبرگ در موزه از هنر به سمت داستان بر روی دیوار RiNo — زیرا این راهی است که ما رول در کلرادو.

Josh Davy and Keith Oelschlager share a show at Valkarie Gallery.گسترش

جاش دیوی و کیت Oelschlager به اشتراک گذاری نشان می دهد در Valkarie گالری.

کیت Oelschlager و جاش دیوی

جاش دیوی و کیت Oelschlager, به آرامی محو میشه
Valkarie گالری 445 جنوبی Saulsbury خیابان لیکوود
فوریه 26 مارس 22 طریق
افتتاح: جمعه, فوریه 29, 5 تا 8:30 p. m.

جاش دیوی و کیت Oelschlager ارائه دیدگاه های مخالف از چشم انداز شهری برای به آرامی محو دور. در حالی که دیوی قطاری ساختمان های صنعتی در کاهش خاموش, سیاه و سفید, Oelschlager رنگ از خیابان های شهرستان صحنه و روستایی reveries ارائه شده در زیر هاله ای از نوستالژی.

خشن سنگهای: واقعا وجود دارد هیچ تفاوت بین هنر و نماز
اتحادیه هال گالری مجموعه 144 داخل Coloradan, 1750 Wewatta خیابان
26 فوریه تا مارس 12
افتتاح: پنج شنبه, مارس 26 6 تا 9 بعد از ظهر

واقعا وجود دارد هیچ تفاوت بین هنر و نماز فعلی و آخرین مرحله از اتحادیه هال گالری نگهداری pop-up art, سری خشن سنگهای قیمتی, ویترین آثار عجیب و غریب-شناسایی هنرمندان — با پیچ و تاب: تمام هنر منابع reverentially ویژگی های معنوی و مذهبی هنر بدون لزوما مذهبی بودن را در قصد. هنرمندان جس سرمه آدم میلنر, Jacob Aaron شرودر و جو Sinness عرضه epiphanic تصاویر, در حالی که در حال ظهور متصدی رابرت مارتین که مفهوم یکی از سه انتخاب شده از یک فراخوان دعوت بینندگان به نگاه رو به بالا در هنر عمدا بالا قرار داده شده بر روی دیوار در راه استراتژیک. تجربه آن را به عنوان یک نمایشگاه هنری در پذیرش و یا به عنوان بخشی از یک تجربه همهجانبه در اجرام آسمانی عجیب و غریب صبحانه اجتماعی در گالری در شنبه 7 مارس از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر دریافت اطلاعات و بلیط $30 آنلاین.

Taiko Chandler, "Daybreak 1."

Taiko چندلر “سپیده دم 1.”

Taiko, Chandler, فضای, گالری,

سخت و فشرده | ماه چاپ
فضای, گالری, 400 سانتافه رانندگی
27 فوریه تا مارس 28
افتتاح: جمعه, فوریه 27 6 تا 9 بعد از ظهر

فضای گالری شلاق تا برجسته Mo’Print 2020 گروه نمایش, نمایشگاه, گالری, هنرمندان, که, اکسل, در, خط, عرصه, پوشش طیف گسترده ای از رسانه های چاپی از جمله monoprints, collographs copperplate ، mixed-media تصاویر و بیشتر. این یک plummy مخلوط از یک دسته از جوانب مثبت. هنر آب نبات در بهترین حالت آن است.

Jane Lackey and Thomas Lehn, Vintage child’s writing desk (Seat of Learning detail), found object, dimensions variable, 2018.

جین سرسپرده و توماس Lehn, قدیمی, کودک میز تحریر (صندلی یادگیری جزئیات) یافت شی ابعاد متغیر 2018.

جین سرسپرده و توماس Lehn

جین سرسپرده و توماس Lehn, صندلی یادگیری
گالری هنر معاصر UCCS گوش و حلق مرکز هنرهای 5225 شمالی نوادا خیابان کلرادو اسپرینگز
27 فوریه از طریق جولای 18
افتتاح: جمعه, فوریه 27, 5 تا 8 بعد از ظهر
هنرمند بحث: پنج شنبه, 27 فوریه 6 تا 7 بعد از ظهر چپمن پایه Recital Hall
ثبت نام در پیشبرد برای هر دو در uccspresents.org

صندلی یادگیری همه شروع با یک صندلی به نوعی که پس از خدمت به عنوان یک دانش آموز میز در کلاس درس بیش از تعداد نامعلومی از سال است. هنرمندان جین سرسپرده و توماس Lehn دیدم که آن را به عنوان یک یادگاری از قرن بیستم و بی نظیر داستان گنجینه جمع آوری مشابه جسم و قصه و سپس مشغول به کار با دانش آموزان در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز برای ایجاد یک نصب و راه اندازی از یافته های خود را.

Suzanne Frazier muses on zazen meditation at D'art Gallery.گسترش

سوزان Frazier muses در ذاذن مراقبه در d’art گالری.

سوزان Frazier

لیزا Calzavara, سایه نفس
سوزان Frazier Boketto
D’art, گالری 900 سانتافه رانندگی
27 فوریه تا مارس 22
افتتاح: جمعه, فوریه 28, 5 تا 9 بعد از ظهر

D’art اعضای لیزا Calzavara و سوزان Frazier موم غور با یک خوبی همسان نشان می دهد از رویایی چشم انداز کار می کند: Calzavera ارائه می دهد بدن از رسانه های غنی از نقاشی و پیوند رس و رزین دیوار مجسمه و فریزر muses روی کلمه “Boketto” به معنی “زل زده vacantly به فاصله بدون تفکر” در رابطه با عمل او را از نشستن ذاذن.

Matthew Defeo experiments with wet plate collodion photography at Pattern Denver.گسترش

متی Defeo آزمایش با صفحه collodion عکاسی در الگوی دنور.

متی Defeo

متی قد بلند استیلوتر
الگوی دنور 855 Wyandot خیابان
27 فوریه تا مارس 13
افتتاح: جمعه, فوریه 27 6 تا 9 بعد از ظهر

الگوی دنور آغاز یک تکرار سری از پاپ آپ نمایشگاه با یک چشم و در این نسخهها کار در حال پیشرفت با عکاس متی Defeo خواهد شد که در حال حاضر نتایج تجربی از یک هفته اقامت در عکاسی کارگاه و گالری. در کشتی را مورد آثار تجربی شامل خیره کننده و مرطوب ورق collodion پرتره از و فلزی نوازندگان.

Connor Holiski, “Chernobyl Nuclear Plant.” Anya Otterson, “Pushing Water.” Miles Alldrit, “St. Peter's Reflection.”گسترش

کانر Holiski, “چرنوبیل نیروگاه هسته ای.” آنیا Otterson, “هل دادن آب است.” مایل Alldrit, “سنت پیتر انعکاس.”

دانشگاه دنور تحصیل در خارج از کشور برنامه

دوم سالانه تحصیل در خارج از کشور نمایشگاه هنری
ویکی Myhren گالری 2121 شرق Asbury خیابان
25 فوریه تا مارس 5
افتتاح: جمعه, فوریه 27 ظهر تا 1 بعد از ظهر

دانش آموزان در دانشگاه دنور تحصیل در خارج از کشور برنامه ارسال عکس های گرفته شده در طول سفر جهانی برای شانس در شناخت تجربی عکس و از این فرصت برای نشان دادن کار خود را در یک گالری pop-up. جایزه? در علاوه بر این به دیوار فضای برنده کسانی را نیز دریافت خواهد کرد یک حرفه ای چاپ کار خود را. افت و جاروب دور.

Enrique Chagoya, “Expresses Niothing But the Self,” 2015, color lithograph.گسترش

انریکه Chagoya, “بیانگر Niothing اما خود” 2015 رنگ حجاری.

انریکه Chagoya کوسه جوهر

چاپ از کوسه جوهر
مایکل وارن معاصر 760 سانتافه رانندگی
25 فوریه تا مارس 28
افتتاح: جمعه, فوریه 28, 5 تا 8 بعد از ظهر

یکی دیگر از Mo’Print ورود برای سال 2020 چاپ از کوسه جوهر است که یک ادای احترام به جانباز استودیو printmaker جوانه کوسه که کار با بیش از 160 هنرمندان از سراسر جهان انجام شده در لیون, کلرادو, برای چند دهه. دیدن آنچه که در صنعت چاپ مورد تمام شده است و لذت بردن از آثار چشمگیر فهرستی گفت: هنرمندان.

Danqi Cai, “Two Is Better Than One” (Grey), lithograph and screenprint.

Danqi Cai “دو بهتر از یک” (خاکستری), حجاری و screenprint.

Danqi Cai

خارجی متولد شده
لبنی مرکز هنرهای 2590 گردو خیابان بولدر
فوریه 28 طریق 5 آوریل سال 2020
افتتاح: جمعه, 28 فوریه 5 تا 7 بعد از ظهر

لبنی وزن در ماه از چاپ با یک نمایش از کار توسط یک گروه جهانی از مهاجران زن در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده. در علاوه بر این به مجموعهای از lithographs, monoprints و قلم توسط Taiko چندلر Danqi Cai بوسیدن Tsogo ارین Hyunhee Kang روبرتا Restaino ، Dianna Frid, آویزان Lu و آنا ماریا هرناندو این نمایشگاه همچنین شامل یک استقلالی از نقاشی و نقاشی به صورت کاملتری چشم انداز.

چاپ از جوهر بزرگ بیشتر دنور
قرمز خوشمزه مطبوعات 9901 شرق 16 خیابان شفق
فوریه 28 مارس 29 طریق
افتتاح: جمعه, 28 فوریه 6 تا 8 بعد از ظهر

قرمز خوشمزه مطبوعات شناخته شده برای آن قرمز-مینا چاپ لقب “قرمز خوشمزه” میزبان یک نمایش واقعا بزرگ woodcut چاپ توسط کنگره کلرادو printmakers که مورد نیاز مطبوعات را اندازه ابعاد به دنبال از طریق با ایده های خود را. قرمز خوشمزه همچنین کوه امداد-نسخه قابل چاپ نشان می دهد در خلق ساختمان 9995 شرق, Colfax, خیابان شفق قطبی در آغاز مارس 6, در علاوه بر این به میزبانی چاپ N پاینت جمع آوری کمک در 7 مارس در Cheluna دم شرکت استنلی بازار 2501 دالاس خیابان شفق.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com. برای اطلاعات بیشتر حوادث این هفته, پیدا کردن جزئیات در این هفته 21 بهترین چیز برای انجام در دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im