شانون Joern که می شده است که بر اساس دنور-معاون رئیس جمهور از ملی پیشرفت برای Artspace این مینیاپولیس غیر انتفاعی توسعه دهنده پشت های متعدد زندگی می کنند-فضاهای کار در سراسر کلرادو به شدت از نقش او را. از خانه اش در دنور او ابزاری در کار با جامعه هنر در پروژه, Aurora, Colorado Springs, Wheat Ridge, ترینیداد, دریاچه بزرگ و Ridgway توسعه روابط قوی برای هنر گروه های ایالتی و هل دادن به جلو های مختلف راه حل مقرون به صرفه برای هنرمند زندگی می کنند و فضای کار.

در دنور هر چند او با چالش های بیشتری مواجه می شوند.

یک سال پیش او و Artspace کارکنان خود را در یک وضعیت ناامید کننده. آنها در حال صرف بیش از یک دهه در تلاش برای ساختن یک زندگی-فضای کار برای معماران و طراحان در دنور و تا به حال حتی یک سایت امن در شمال رودخانه هنر منطقه است. گروه یافت به سود شریک توسعه, Westfield و با هم برنامه ریزی برای ساخت 85 واحد از مسکن مقرون به صرفه برای معماران و طراحان. اما غیر انتفاعی بود قادر به جمع آوری پول به اندازه کافی در شتاب گاهشمار Westfield بود که در یک بحران برای باز کردن AEG جدیدترین محل ماموریت سالن.

“از نظر ما این نیست در مورد عدم تامین مالی یا تامین مالی سقوط کرد که از طریق” Joern گفت Westword آوریل گذشته. “این است که واقعا در مورد چالش هایی که واقعا وجود دارد زمانی که شما در حال تلاش برای تراز غیر انتفاعی توسعه املاک و مستغلات با تلاش یک برای سود توسعه تلاش کنند. در نهایت فشار و جدول زمانی بسیار متفاوت هستند.”

این پروژه شکست خورده چپ Artspace, کارکنان, تجدید نظر در این نوع همکاری آنها مایل به با برای سود توسعه دهندگان. به عنوان برای هر پروژه در آینده در مسیر بالا شهر ؟

“ما بسیار باز به امکانات دیگر در دنور می گوید:” وندی هولمز معاون ارشد رئیس جمهور از مشاوره و همکاری های استراتژیک در Artspace. “ما به دنبال هر چیزی در این زمان فعال است.”

اما غیر انتفاعی است که هنوز هم کار در مراحل مختلف این فرآیند در پروژه های دیگر در کلرادو شهرستانها از جمله شفق قطبی. چه Artspace می برد در مورد کار در کلرادو — در مقابل کشورهای دیگر با کمتر مکانیسم برای سرمایه گذاری مقرون به صرفه-پروژه های مسکن — تنوع جریان بودجه است که می تواند بنیاد با هم به ارمغان بیاورد پروژه ها به زندگی است. “کلرادو است یک آرایه شگفت انگیز از منابع اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه هوشمندانه قطعه آنها را با هم” هولمز می گوید. “نه این که از آن آسان است.”

قطعا در دنور است که اعلام نشده هر چیز دیگری در کار می کند برای حل مقرون به صرفه-بحران مسکن روبرو هنرمندان.

شاید Joern استخدام خواهد شد برای کمک به پیدا کردن یک ثابت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im