به عنوان موارد COVID-19 نزدیکی 140,000 را پریتزکر تأکید دولت تعیین شده وارد فاز 4

شما آن را انجام داده ایم تا آن را نگه دارید اما نمی توانید از خود راضی Gov. J. B. پریتزکر و کارشناسان بهداشت گفت Illinoisans در تایید متعدد COVID-19-مربوط به محدودیت برداشته خواهد شد جمعه.

تعداد COVID-19 موارد رشد 894 و مرگ و میر با افزایش 41 مقامات نیز گزارش شده در یک شنبه جلسه. تعداد موارد این بیماری تنفسی در 139,434 در حالی که تعداد مرگ و میر در سطح ایالت است 6,810.

                                                                                                                                                                                                                       

“حرکت به فاز 4 این اوایل هرگز داده” پریتزکر گفت.

ایالات مانند کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا “در حال حاضر شاهد افزایش قابل توجهی در موارد بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه تخت استفاده و آنها را مجبور به عقب حرکت می کند و در خانه بماند-که نه داستان در ایالت ایلینوی است.”

خشن, اقامت در خانه سفارش تحمیل مارس 21 آورده انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ایلینوی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و چندین پرونده های حقوقی در اول ترم فرماندار ، مقررات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 همچنین صالح اقتصاد به عنوان هزار شغل از دست داده.

اما فداکاری را نجات داد و زندگی پریتزکر گفت: پنج شنبه با استناد به داده ها نشان می دهد که تست مثبت رای برای COVID-19 کاهش یافته است از اوج 23.6% در اوایل ماه مارس به 3% و بستری شدن در بیمارستان برای بیماری را کاهش 65 درصد از اوج 4,817 در اوایل ماه مه به 1,626 بر اساس هفت روز به طور متوسط.

هنوز “این ویروس نشده و زمانی که مردم نمی پوشیدن پوشش صورت در گردهمایی در گروه های بزرگ و نه تمرین های اجتماعی فاصله آنها در حال گرفتن بیمار و برخی از آنها در حال مرگ-منظورم این است که مردم از همه سنین” پریتزکر گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی وزارت بهداشت مدیر نگزی Ezike گفت: “ایلینوی در حال تبلیغ در سراسر کشور به عنوان گرفتن آن را حق.”

رفتن به جلو “ما در حال رفتن به همزیستی با COVID,” او گفت:, و اضافه کرد که آژانس ارائه شده است یک ابزار آنلاین است که اجازه می دهد تا ساکنان به دیدن این وضعیت از موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان متریک در هر شهرستان.

اگر علائم هشدار دهنده ظاهر می شود “است که با احتیاط شما ممکن است فکر می کنم دو بار در مورد عادات شخصی خود و شاید تجدید نظر در مورد بیرون رفتن در آن گروه بزرگی جمع آوری و یا رفتن به داخل سالن ناهار خوری تجربه” Ezike گفت.

پریتزکر اعلام کرد دولت را بسیج 12 سفر تست واحد برای رسیدگی به نقاط داغ در مکان های مانند خانه های سالمندان و یا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن شیوع بیماری رخ می دهد.

اگر ایلینوی در ادامه به دیدار با معیارهای از قبیل ثبات و یا کاهش بستری شدن در بیمارستان و مثبت شدن نرخ زیر 20 درصد محدودیت های اضافی می تواند برداشته پریتزکر گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

در همین راستا “من نمی ترسم برای محافظت از مردم از ایلینوی در حال حرکت به عقب اگر ما خروش” او گفت:.

رسیدن به مرحله 5 یا نسبی عادی نیست و به احتمال زیاد بدون واکسن و یا اثبات شده پزشکی درمان فرماندار گفت.

ایلینوی, روزانه نتایج آزمون نشان می دهد عفونت نرخ 2.8 درصد افزایش یابد. در ضمن 894 عفونت های جدید بیش از ماه ژوئن به طور متوسط روزانه 758 و بالاترین پس از 975 در تاریخ 5 ژوئن. روزانه تعداد مرگ و میر — 41 — کمتر از ماه به طور متوسط 58. میزان بهبودی از این بیماری است که 94 درصد.

در شیکاگو و حومه هفت روز به طور متوسط مثبت نرخ 5 درصد در مقایسه با 28 درصد در اوایل ماه آوریل.

مقامات خاطر نشان کرد ساکنان به پوشیدن ماسک دستهای و حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت.

“بسیاری از مردم می آیند برای دیدن پوشیدن ماسک به عنوان نوعی نماد سیاسی. اما مگر این ماسک به معنای واقعی کلمه یک بیانیه سیاسی در آن سیاسی نیست — آن را یک تکه پارچه را پوشش می دهد که بخشی از بدن است که نیاز به محافظت می شود مانند دستکش در زمستان” گفت: دانشگاه شیکاگو پزشکی پزشک و متخصص بیماری های عفونی امیلی Landon.

در اینجا نگاهی به برخی از فاز 4 تغییرات و قوانین:

• گروه می توانید با جمع آوری تا یا 50 نفر یا 50 درصد از ظرفیت اتاق اجازه می دهد همایش ها و مراسم عروسی.

• داخل سالن ناهار خوری می توانید از سرگیری اما احزاب باید 10 یا کمتر و جداول باید در فاصله 6 فوت از هم جدا. مهمانان باید ماسک می پوشند در حالی که انتظار برای یک جدول در هنگام سفارش و تا زمانی که آنها خدمت کرده است.

• ورزش جوانان با گروه اندازه 50 و یا کمتر. تماشاگران مجاز است اما در 20 درصد ظرفیت منطقه صندلی.

• موزه ها و باغ وحش ها می تواند بازگشایی اما با 25 درصد از نرمال اشغال.

• انتخاب سرپوشیده تفریحی مثل بولینگ و اسکیت می توانید رزومه با ظرفیت محدود.

• پارک آب و تفریحی شنا می تواند بازگشایی تحت دستورالعمل های دقیق.

• بهداشت و مراکز ورزشی و ورزشگاه باز ممکن است در 50 درصد ظرفیت است. گروه کلاس های تناسب اندام تا 50 نفر مجاز است. اعضا باید پوشیدن ماسک زمانی که آنها در حال ورزش نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de