به عنوان COVID مرگ و بستری نرخ سهولت شهرستان لا خواستار پوشش صورت در حالی که در

لس آنجلس (CBSLA) – Coronavirus موارد در لس آنجلس می روند در مسیر درست مقامات بهداشتی می گویند حتی به عنوان آنها خواست Angelenos به سایش پوشش صورت در حالی که در.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز جمعه گفت در حالی که COVID-19 مرگ و میر و موارد همچنان به افزایش شاخص های کلیدی از گسترش – در درجه اول مرگ و بستری شدن نرخ – یا کاهش و یا برگزاری مداوم.

مقامات گزارش یکی دیگر از 38 مرگ و میر به دلیل coronavirus لغو شهرستان را در مجموع به 3,063. این شهرستان همچنین ثبت دیگر 1,414 تایید موارد این ویروس در آوردن کل به
79,609.

این شهرستان را هفت روز به طور متوسط مرگ و میر حذف شده است از اواسط ماه آوریل در حالی که این تعداد به طور متوسط روزانه مرگ و میر است که در حال حاضر بین 20 تا 30 در مقایسه با 46 در اوایل ممکن است.

فرر نیز اذعان کرد افزایش اندکی در بستری شدن در بیمارستان به تازگی اضافه کرد که می تواند یک نتیجه از بیمارستان های تست هر کسی که می آید به امکانات.

اما او همچنین تاکید کرد ضرورت برای مردم به پوشیدن ماسک در هر زمان آنها در ارتباط با افراد خارج از خانواده خود را برای جلوگیری از واژگونی در روند فعلی.

“من یک مقدار زیادی از سوالات در مورد این که چرا این مهم است به خصوص از افرادی که نگران آلوده شدن خود” فرر گفت. “مسئله مهم در اینجا این است که ما درخواست شما را به پوشیدن صورت پوشش برای محافظت از خودتان. ما از شما درخواست برای پوشش دهان و بینی خود را برای محافظت از دیگران به خصوص از آنجا که شما می توانید با آلوده COVID-19 و هیچ نشانه ای از بیماری است.”

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom موظف است که کالیفرنیا سایش پوشش صورت در تقریبا تمام تنظیمات در خارج از خانه. مشابه دستور در محل بوده است در L. A. شهرستان از اواسط ماه مارس.

اورنج کانتی و دیگر Southland ساکنان صحنه اعتراض به این حکم با استناد به آزادی های مدنی و اقتصادی از جلوگیری از مردم را از مراجعه به کسب و کارهای محلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de