به عنوان سبزی درجه یک به سود پاکسازی تجدید سبز خود را در دستور کار

پاریس — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که یک بار اعلام کرد ‘œMake سیاره بزرگ دوباره’� اما که آب و هوا دستور رو زدم البته مداوم تظاهرات خیابانی تحت فشار جدید برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی پس از حزب سبز بود و در روز یکشنبه انتخابات محلی است.

در فرانسه حزب سبز و چپ متفقین ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در دور دوم رای گیری, گرفتن شهرستانها مانند لیون استراسبورگ و Besançدر.

                                                                                                                                                                                                                       

نشان می دهد که او در حال شکل گرفتن سود به طور جدی پاکسازی است که نشست روز دوشنبه با شهروندان که او برگزار شده در اوایل سال جاری در پاسخ به انتقاد که او انجام نمی دهد به اندازه کافی در آب و هوا.

شهروندان است که به او یک لیست جدید از آب و هوا با طرح های کشیده شده از بلند پروازانه گزارش آن وارد شده که شامل توصیه هایی در مبارزه با تولید گازهای گلخانه ای CO2 توسط weening فرانسوی, خود ارضایی, اتومبیل سواری و پیشنهاد جایگزین مانند خودروهای برقی و همچنین دربندی اثرات مضر مسافرت هوایی.

این گروه محفوظ است بسیاری از آن آتش در سفر که به تولید 30 درصد از گازهای گلخانه ای در فرانسه.

زرد جلیقه عدالت اقتصادی تظاهرات آورده است که فرانسه را به زانو در ماه زدم برخی از پاکسازی سبز در دستور کار کردن آهنگ به عنوان آن بود باعث شد مخالفت با سوخت جدید مالیاتی است که او برنامه ریزی شده برای کمک به در آب و هوا مبارزه کنند.

در اوایل سال جاری پاکسازی تلاش برای خواستگاری سبز رای دهندگان با تماس با نبرد در برابر تغییر آب و هوا و نابودی محیط زیست ‘œthe مبارزه از آن خود کرد.� کلمات آمد و در طول یک ماه فوریه دیدار ذوب یخچال های طبیعی در کوه های آلپ فرانسه بود اما محکوم به عنوان یک توخالی انتخاباتی شیرین کاری با فعالان محیط زیست. منتقدان را متهم به پاکسازی استفاده یخی عکس-op برای صیقل دادن دولت اعتبار سبز پیش از انتخابات محلی است.

___

دنبال تمام AP پوشش تغییر آب و هوا در https://apnews.com/Climate.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de