به عنوان ایلینوی COVID-19 مرگ و میر بالا 6,000 متخصص هشدار علیه ‘coronavirus خستگی’

تعداد Illinoisans مرگ از COVID-19 افزایش 95 روز شنبه گفته مقامات آوردن مجموع تلفات به بیش از 6 ، 000.

مواردی از بیماری تنفسی رشد 797 در 24 ساعت گذشته در این ایالت ایلینوی وزارت بهداشت گزارش شده است. در ضمن هفت روز مثبت رای برای COVID-19 آزمون در 4% بازتاب ادامه روند نزولی; در مه 31 نرخ 7 درصد.

                                                                                                                                                                                                                       

در سطح ایالت مرگ و میر ناشی از این ویروس شماره 6,018 و موارد ایستاده در 129,212.

پرسید: اگر آب را COVID-19 عفونت پزشک مایکل بوئر گفت: شواهد نمی یاد که.

در عوض هفته از ماندن در خانه با ادامه جسمی فاصله و با پوشیدن ماسک در حال کار برای tamp کردن گسترش ویروس, او گفت:.

نه همه قوانین زیر در مورد ماسک در شرایط عمومی و آن را نشانه ای از “coronavirus خستگی گفت:” بائر مدیر پزشکی در نورث وسترن پزشکی دریاچه جنگل بیمارستان.

“این ویروس نشده است اما افرادی وجود دارند که بیش از آن را,” او گفت:.

روزانه تعداد زیادی از مردم که درگذشت 95 است که بالاترین سطح از روز پنجشنبه 116 و یک پرش از 14 روز به طور متوسط 79 مرگ و میر در روز است. اما در بیشتر موارد کمتر از دو هفته به طور متوسط از 1,144. دولت نرخ بهبود 92% است.

تا کنون در منطقه شمال شرق که شامل طبخ و یقه شهرستانهای در مسیر وارد فاز 4 از پنج فاز چهار-منطقه برنامه ترمیم در ژوئن 26, بلند کردن بیشتر COVID-19 محدودیت. در مه 29, دولت برداشته اقامت در خانه سفارش و وارد مرحله 3.

                                                                                                                                                                                                                       

مردم در حال حاضر ممکن است از جمع آوری در گروه های 10 یا کمتر; در فاز 4 که گسترش به 50 نفر یا کمتر اجازه می دهد سینما برای باز کردن با قوانین و مقررات.

خواسته در مورد نگرانی که بیشتر مردم mingling با هم از جمله تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی به تازگی باعث افزایش COVID-19 تابستان امسال بائر گفت که بعید است.

“من پیش بینی نیست موج دیگری از آن” بائر گفت که موارد تا به حال یک چشم انداز مثبت پس از آخر هفته روز یادبود اما فروکش کرد.

تعداد افراد بستری در ایلینوی برای COVID-19 غوطه ور از 3,336 در مه 29 به 2,573 که از روز دوشنبه در برخی از نوسانات با توجه به IDPH.

از سه شنبه IDPH داده ها نشان داد منطقه شمال شرق تا به حال 9 درصد COVID-19 رای مثبت بر اساس آخرین هفت روز; دولت متریک برای رسیدن به مرحله 4 است که 20 درصد یا زیر. بیمارستان پذیرش نرخ پایین و 32 درصد از کل تخت بیمارستان در دسترس هستند که همچنین دیدار با دولت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>