به عنوان MLB 60-بازی فصل تساوی نزدیک مراقب باشید خوش بینی غالب

با شروع لیگ اصلی بیس بال را کوتاه نجومی یک هفته دور بازی در خالی استادیوم و عجیب و غریب فوق العاده زمین باز یافته قوانین در آستانه تبدیل شدن به واقعیت است.

در حال حاضر که بازیکنان عادت کرده ایم به COVID-19 آزمون اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در محل باشگاه وانجمن آن زمان فقط در مورد برای دیدن اگر 30 تیم می تواند 60-برنامه بازی میان یک بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œObviously آن را به احساس می کنید کمی متفاوت راه رفتن چیزهایی با طرفداران و چه نه” تخمیر infielder اریک Sogard گفت: “œbut همه ما هیجان زده برای رفتن و بازگشت وجود دارد.’�

شروع فصل بعدی دوشنبه شب با دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن میزبانی نیویورک یانکیز و لس آنجلس داجرز استقبال رقیب San Francisco Giants. بقیه لیگ برتر می پیوندد نزاع جمعه موضوع مشترک که همه بازی ها برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در غرفه هر تیم باید یک hitter وظیفه تعیین شده است و یک دونده خواهد شد قرار داده شده در پایه دوم در طول اضافی نوبت.

زمانی که کمپ تابستانی آغاز شد در اوایل این ماه پس از تمدید اخراج با توجه به شیوع کروناویروس وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید که آیا تلاش برای نجات این فصل خواهد همیشه این دور.

چند ستاره را انتخاب و به شرکت از همان آغاز و به ندرت روزی بدون یک مثبت COVID-19 آزمون در یک اردوگاه و یا یکی دیگر. اما در اینجا ما صرف روز از راه اندازی یک فصل است که منحصر به فرد در تقریبا در هر راه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI شده ام نگه داشتن انگشتان من عبور در هر روز است. تا کنون ما در حال انجام نسبتا خوب” سعید آرام مدیر براندون هاید که تیم باز می شود در بوستون بعدی جمعه شب. ‘œWe هنوز هم یک راه برای رفتن قبل از 24th و من عصبی هستم به عنوان کسی که ما در حال رفتن به سالم است.”

اما هاید همچنان امیدوار فصل در زمان شروع خواهد شد و به فاصله.

‘œPeople احساس مثبت در مورد چگونه آن را کار کرده و تا کنون از رفتن به جلو,” او گفت:.

حذفی, مدیر کل دیوید استرنز با اشاره به کاهش نرخ مثبت تست اخیرا ” œis واقعا تشویق امضا کنید.”

‘œThat به همه ما اعتماد به نفس در همه بخش های صنعت است که اگر ما همچنان به انجام کارهای درست, دنبال, مناسب, پروتکل که ما قصد داریم برای خودمان یک فرصت بسیار خوب,” Stearns گفت.

در حالی که هیچ دلیلی برای خوش بینی وسرد حقیقت این است که COVID-19 است و نه دور.

Tampa Bay outfielder Austin مراتع شده و در مجروح لیست پنج شنبه شب پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

                                                                                                                                                                                                                       

مراتع بود که برای اولین بار همه ستاره فصل گذشته پنبه حلاجی شده .291 با 33 homers و 89 RBIs. او تا به حال نه دیده شده است در Tropicana زمینه با خبرنگاران پس از کار کردن با اشعه در جولای 3, اولین روز تابستان اردوگاه.

25-در سال دوم خلیج تمپا بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus. Right-hander تایلر Glasnow به این تیم پیوست روز شنبه گم شده و پس از 11 روز از تابستان اردوگاه.

ستاره سوم baseman Yoán مونکادا دوباره به Chicago White Sox گم شده و پس از شروع تابستان خود را در اردوگاه زیرا او آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت که او نمی تجربه هر گونه علائم عمده بود اما یک زمان دشوار برای او و کمی ترسناک است.

White Sox مدیر ریک alexandria pro uk نیز با این تیم پس از خروج از کمپ در هفته گذشته برای رفتن به خانه به کالیفرنیا برای یک خانواده مراسم تشییع جنازه.

تگزاس رنجرز مسکن برت مارتین قرار داده شد مجروح لیست به دلیل مثبت خود را coronavirus آزمون قبل از شروع تابستان اردوگاه.

مارتین در حال حاضر در معرض خطر بالاتر است چرا که او دارای دیابت نوع 1 مثبت بود خواندن در طول مصرف غربالگری دو هفته پیش. او تجربه خفیف علائم COVID-19 از جمله گرفتگی و خستگی.

از آنجا که مارتین در مجروح لیست با توجه به coronavirus او نیست تعداد نسبت به این تیم 40-مرد فهرستی از حد در حالی که در IL. 25 سال lefty بود 2-3 با 4.76 دوران به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته.

در میامی outfielders مت جویس و لوئیس Brinson قرار داده شد و در 10 روز مجروح لیست توسط Marlins. هیچ دلیل داده شد اما هر دو شده اند کنار پس coronavirus آغاز تست در شروع اردوگاه.

آنها هنوز هم شانس بازی در این فصل مدیر همین Mattingly گفت.

بریوز در انتظار بازگشت چهار بازیکن که تست مثبت: چهار بار All-Star فردی Freeman, راه اندازی مسکن Will Smith, right-hander Touki Tousssaint و infielder پیت Kozma.

دزدان دریایی شده اند بسیار آرام و به طور کلی در نظر مسائل بهداشتی بالقوه مرتبط با COVID-19 یا در غیر این صورت.

‘œThere چیزهایی که اتفاق می افتد که ما نمی بحث در مورد” سال اول مدیر Derek شلتون گفت. ‘œWe فقط باید برای انطباق و تنظیم و این چیزی است که ما انجام هر روز.”

در آتلانتا left-hander کول Hamels (التهاب تاندون ماهیچه سه سر) انداخت یک جلسه طرف خواهد شد و پس از یک روز خاموش در روز جمعه. Right-hander Kyle رایت به نظر می رسد مجموعه ای برای باز کردن فصل پنجم نویسنده پس از تبادل سه نوبت در یک intrasquad بازی.

در نیویورک دو بار Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom هنوز هم قصد دارد به زمین در روز افتتاحیه برای متس. او در سمت چپ یک intrasquad بازی سهشنبه با بازگشت تنگی اما پیشگیرانه MRI آمد پاک است.

تاخیر به شروع فصل کار کرده است به نفع Houston Astros بودند که هو unmercifully در بهار آموزش در پی خود نشانه-سرقت رسوایی.

‘œI دیدن لبخند بیشتر. در واقع من بیشتر شادی” مدیر گرد و خاکی بیکر گفت:. ‘œFour ماه پیش بود که یک زمان دشوار است. بسیاری اتفاق افتاده است. ما در زمان های مختلف و فضا از ما چهار ماه پیش است.’�

با طرفداران در غرفه آستروس را نمی شنوند هر این jeers. MLB ارائه هر باشگاه با آرایه ای از جمعیت برای تلفن های موبایل و پد لمسی دستگاه است که می تواند خود را یکپارچه ballpark سیستم آدرس عمومی برای کمک به مدیریت بازی از کسانی که برای تلفن های موبایل.

Marlins outfielder کوری Dickerson نیست مشتاق جمعیت سر و صدا در حال بازی در طول تمرینات است.

‘œIt برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک ماشین صدا به من’� Dickerson گفت. ‘œI می خواهم به جای برخی از موسیقی در حال پخش.”

___

AP نویسندگان ورزشی استیو Megargee استفن هاوکینز, استیون شراب Kristie Rieken چارلز Odum فرد گودال جی کوهن و مایک فیتزپاتریک کمک کرده است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de