دبی, امارات متحده عربی — در دبی پارک صنعتی کارگران جوش مته و ساخت آنچه یک کارآفرین را می بیند به عنوان کلیدی برای آینده نزدیک از این کویر شهرستان دولت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: ضد عفونی دروازه.

Husam زمار شرکت ایجاد چنین گیتس برای دولت و مشتریان تجاری. او معتقد جدید اقدامات ایمنی را پیدا خواهد کرد پذیرش گسترده فقط به عنوان آشکارسازهای فلزی را پس از 9/11 حملات تروریستی. ‘œIf از نظر ما دو نفر یکی دارای یک چاقو و یک coronavirus دوم یکی صد برابر خطرناک تر از یکی از اولین’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

ترس از ویروس قابل لمس است در دبی و سایر نقاط امارات متحده عربی یک فدراسیون از هفت sheikhdoms که در آن خارجی ها را تا 90 ٪ از جمعیت. در عین حال حتی به عنوان تایید coronavirus موارد سنبله امارات متحده عربی است که باز کردن آن کاورنو مراکز و رستوران ها در یک قمار برای تحریک اقتصاد خود را در حالی که هنوز در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

که منجر به یک حالت عادی در اینجا حرارت چک اجتماعی فاصله مانیتور در سوپر مارکت ها و مشخص کردن صندلی های خالی در این شهر بدون راننده مترو. اما جمعیت در حال حاضر به مراکز و دیگران در حال ترک خانه های خود پس از دو هفته یک مستند مشتاق به حزب در یک شهر شناخته شده برای آن شب زنده داری و افزایش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

در بلند کردن محدودیت های دقیق تر, امارات متحده عربی با اشاره به مقدس اسلام روزه ماه رمضان آغاز شد که در اواخر هفته گذشته. دبی نیز برداشته weekslong قرنطینه منظور در یک محله در کنار نهر دبی است که خانه را به بسیاری از کارگران کم درآمد در اواخر روز شنبه گفت: تا به حال شناسایی شده جدید کروناویروس موارد وجود دارد برای دو روز.

اما نرخ تشخیص برای موارد همچنان به سنبله با توجه به انبوه تست. مقامات می گویند بیش از 1 میلیون آزمایشات تجویز شده است – تعدادی انتظار می رود به افزایش است. روز دوشنبه در ابوظبی, گروه توسعه اقتصادی دستور داد شرکت های خارج از مناطق آزاد به آزمون تمام کارکنان خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

تا کنون امارات متحده عربی گزارش شده بیش از 10,800 تایید موارد این ویروس با 82 مرگ و میر. روزهای اخیر دیده می شود تعداد افزایش حدود 500 روزانه در بخشی با عنوان تست می رسد امارات متحده عربی جمعیت از دستمزد پایین کارگران که باقی می ماند به خصوص در معرض خطر به عنوان آنها می تواند زندگی می کنند با حداکثر 10 نفر در یک اتاق مانند دیگر کشورهای عربی خلیج فارس.

امارات متحده عربی نیست و در عین حال مانند ووهان چین که از آن اولین مورد از این ویروس پدید آمده است. وجود امنیت زیستی بازرسی ها همه جا هستند که اسپری مردم با مواد ضد عفونی کننده و یا آنها را از طریق یک جعبه خاکستری decontaminant گاز مانند یک ایرلاک. شبیه دروازه یا تونل ساخته شده در بوسنی و هرزگوین ترکیه و کنیا و در جای دیگر با هدف کشتن اثری از این ویروس در افراد لباس یا بدن خود را.

به امید پر کردن یک پیش بینی تقاضا در امارات متحده عربی زمار شرکت گارد من سازه دروازه از فریم فلزی گالوانیزه و متوسط-چک کردن تجهیزات از چین است. کسی که در تلاش برای ورود به یک کسب و کار و یا کار با یک دروازه در ابتدا باید تحت درجه حرارت بررسی و سپس راه رفتن را از طریق یک مه از مواد ضد عفونی کننده ایجاد ultrasonically.

در حالی که تشخیص نیست یک ناقل بدون علامت از coronavirus آن را هنوز هم خواهد مردم ارائه صلح از ذهن گفت زمار به سوریه کارآفرین مستقر در دبی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIn دو بعدی و یا سه ماه ما (احساس) که اگر آنها نمی, خود را بررسی کنید و حرارت وجود دارد این است که برخی از مشکل در این ساختمان’� او گفت:.

در چین هر فرد نیز یک œhealth کد’� که با استفاده از منطقه جغرافیایی و دیگر تلفن همراه داده ها به اختصاص یک عفونت خطر با رنگ قرمز و در نتیجه 14 روز از نزدیک تحت نظارت قرنطینه. در امارات متحده عربی از جمله تلفن همراه نرم افزار باقی می ماند داوطلبانه است.

این تصاویر از زمار دروازه و یا کلاه ایمنی بر اساس متوسط جستجوگر در حال حاضر مورد استفاده توسط پلیس دوبی می تواند تغذیه به صورت-به رسمیت شناختن پایگاه داده. امارات متحده عربی در حال حاضر دارای یک پایگاه داده از آن شناسنامه و کارت ملی سیستم است که ساکنان با استفاده از سریع مهاجرت ترخیص کالا از گمرک در فرودگاه بین المللی دبی. که سوخت نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و نظارت در امارات متحده عربی است که در سطح بین المللی مورد انتقاد قرار برای هدف قرار دادن روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر و مرتبط به یک مظنون به جاسوسی نرم افزار.

هنوز هم این کشور به آرامی باز به عنوان مردم در ماسک و دستکش در حال حاضر به بازار بروید. آرایشگر مغازه ها نیز بازگشایی شد و با قیچی و ماشین اصلاح فایل پیوست به صورت جداگانه سترون و پیچیده مانند فولاد ابزار.

چه این همه به معنی برای دبی شب زنده داری و نوار صحنه های مهم اقتصادی راننده در سوال باقی می ماند. مشهور ایرلندی نوار زنجیره ای در شهر-دولت به نام McGettigan را بی سر و صدا باز اصلی آن محل در دبی Jumeirah Lakes Towers محله در روز جمعه اما به زودی شاهد یک خط از افراد صف جلو را وارد کنید. نوار بسته اولیه قبل از 10 شب مقررات منع رفت و آمد شبانه.

و مانند دیگر میله در دبی, آن نشده است خدمت به الکل پس از 24 ساعت پلیس-اجرا lockdown برداشته. نشانه ای از جلو به مشتریان بگویید که ماسک ‘œmust مناسب در تمام زمانها.’�

این شرکت گفته آسوشیتد پرس در بیانیه ای که آن را مطابق با راهنمایی از مقامات محلی.

‘œThe سلامت و ایمنی از مشتریان ما اولویت ‘” از متوسط چک اجتماعی فاصله گرفتن از جداول مایع از محل و سایر مقررات’� آن را گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سام مک نیل در پکن و پری Abuelgasim در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net