سهام آسیا افزایش به عنوان سرمایه گذاران نگاه به آینده به هفته داده

پکن-بازارهای سهام آسیا افزایش یافت دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه پیش رو برای داده های آنها امید را حمایت از خوش بینی در مورد بهبود اقتصاد جهانی است.

معیار در شانگهای و توکیو و هنگ کنگ و استرالیا همه پیشرفته.

                                                                                                                                                                                                                       

بازارهای وال استریت بالاتر هفته گذشته پس از به طور غیر منتظره ای قوی شاغلین با وجود برخی از ایالات آمریکا گزارش رکورد جدید کروناویروس عفونت. بازارهای ایالات متحده بسته شد دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

‘œThe نبرد بین Covid-19 کشیدن و بهبود شرایط اقتصادی همچنان,’� گفت Jingyi پان IG در یک گزارش.

شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.9% به 3,274.62 در حالی که شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو به دست آورد 1.4% به 22,612.72. این هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه شده 2.5% به 26,006.60.

این Kospi در سئول گل رز 1.3% به 2,180.70 و سیدنی S&P-ASX 200 پیشرفته 0.2% به 6,070.10. نیوزیلند و سنگاپور و جاکارتا نیز به دست آورد.

این هفته سرمایه گذاران به دنبال به جلو به نرخ بهره تصمیم گیری در استرالیا و مالزی است. بانک مرکزی استرالیا است که انتظار می رود برای حفظ نرخ بهره در یک رکورد کم 0.25% در حالی که پیش بینی انتظار می رود یکی دیگر از برش از بانک نگارا مالزی.

بازار نیز در حال تماشای یک انتخابات در سنگاپور و ممکن است ناآرامی ها در هنگ کنگ بیش از یک امنیت قانون است.

قیمت سهم افزایش یافته است که برخی از کشورها سهولت anti-virus اقدامات و بازگشایی کسب و کار, اما پیش بینی هشدار می دهند افزایش ممکن است خیلی زود به پایدار نامشخص شرایط اقتصادی است.

                                                                                                                                                                                                                       

آیا این تجمع می تواند پایدار ‘œis شدیدا وابسته به چگونه بازار واکنش نشان می دهند اگر بهبود داده تثبیت یا می رود به معکوس,’� گفت: Stephen Innes از AxiCorp در یک گزارش.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص به پایان رسید کوتاه چهار روز معاملاتی هفته تا 4 درصد.

شاخص Nasdaq composite با صعود 0.5% به یک رکورد جدید. شاخص Dow Jones Industrial Average 0.4%.

است که با وجود افزایش موارد جدید در پرجمعیت ایالات متحده از فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا. که باعث شده است تا برخی از فرمانداران به توقف بازگشایی کسب و کار و یا سفارش دیگران به دوباره نزدیک است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 24 سنت افزایش به $40.41 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن به دست آورد 17 سنت در لندن به $42.98 در هر بشکه رسید.

دلار به دست آورد به 107.68 ین از روز جمعه 107.52. یورو به دست آورد به $1.1280 از $1.1243.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de