آسیا امروز: 67 موارد جدید در کره جنوبی بالاترین پرش در 3 هفته

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 67 موارد اضافی از coronavirus بزرگترین روزانه پرش در حدود سه هفته در میان یک روند رو به بالا در عفونت های جدید.

آمار و ارقام منتشر شد شنبه صورت گرفت این کشور در مجموع به 12,373 با 280 مرگ و میر. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 10,856 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 1,273 باقی می ماند در درمان است.

                                                                                                                                                                                                                       

آژانس می گوید 31 از موارد جدید آمد از خارج از کشور در حالی که بقیه به صورت محلی آلوده. آنها بزرگترین افزایش روزانه از 79 مورد در آوریل 28.

کره جنوبی در تلاش برای جلوگیری سنبله در تازه انتقال ویروس از اوایل ممکن است زمانی که آن کاسته اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بسیاری از موارد جدید گزارش شده در پرجمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر سکونت دارند.

جدید موارد مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات خدمات کلیسا بزرگ تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

– چین سرمایه ثبت یک کاهش بیشتر در تایید coronavirus موارد به عنوان محکم اقدامات برای جلوگیری از گسترش در محل باقی می ماند. مقامات گزارش 22 مورد جدید در پکن در روز شنبه همراه با پنج نفر دیگر در نقاط دیگر کشور است. جدید مرگ و میر گزارش شده است و 308 نفر باقی می ماند و در بیمارستان بستری است. یکی از پکن موارد است که یک پرستار در یک بیمارستان در حومه منطقه Changping. این شهر پکن دانشگاه بین المللی بیمارستان که در آن او در حال حاضر تحت محکم محدودیت همراه با جوامع مسکونی در اطراف این منطقه است. در مجموع 205 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در پکن پس از وقوع هفته گذشته آغاز شد و حداقل دو نفر از آنها بدحال و 11 نفر دیگر در بیماری جدی است.

                                                                                                                                                                                                                       

– Coronavirus شیوع در چین دیده می شود به عنوان افزایش در خرید آنلاین با نزدیک به 4.7 میلیارد بسته تحویل داده شده توسط پستی و پیک شرکت در اواسط سال ولگردی و قانونی شکنی خرید بیش از 48 درصد از سال گذشته با توجه به اداره پست. تجارت الکترونیکی شرکت های از قبیل Alibaba و JD.com ارائه شده عمده تبلیغات به نوبه خود ژوئن 1-18 به یک جشنواره خرید. چین را به شدت توسعه خرده فروشی آنلاین و تحویل خدمات شده اند و عمده سود در طول بیماری همه گیر در حالی که آجر و ملات فروشگاه شده اند تا حد زیادی بسته و یا مجبور به محدود کردن تعدادی از مشتریان.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net