آسیایی, معیار جست و خیز کردن, به دنبال درآمد بانک های مرکزی

توکیو — سهام آسیا سقوط جمعه به عنوان گزارش های حاکی از اخراج کارگران آمریکایی در حال تداوم در سطوح بالا پس از اقتصاد ایالات متحده قرارداد در حدود 33% سالیانه در زمستان بدترین سه ماهه در ضبط.

گزارش های درآمدی سنج چگونه به خوبی کسب و کار مدیریت خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر اضافه شده به دل تنگی. برخی از شرکت های فن آوری باید bucked روند و در حال نشان دادن نتایج مثبت است. اما بسیاری از شرکت ها در حال صدمه زدن به.

                                                                                                                                                                                                                       

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 1.9% به 21,920.98 در حالی که کره جنوبی Kospi تضعیف 0.2% به 2,262.00. استرالیا S&P/ASX 200 غرق 1.9% به 5,939.20. هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز با کاهش 0.3% به 24,633.42 در حالی که شانگهای کامپوزیت از دست 0.3% در 3,278.40.

مرداد گرایش به شپشو ماه برای سهام اشاره کرد استفان Innes از AxiTrader Corp.

‘œStock بازار به دنبال فوق العاده اصلاحی به حدی که ما وارد می شود می تواند به عقب برگشت مرحله را به اوت اغلب به عنوان مراجعه کننده تابستان swoon” Innes گفت: در یک تفسیر.

در یک سیگنال مثبت چین در گزارش خود فعالیت تولید نیز در ماه جولای و سفارشات صادرات تقویت شده با وجود ضعیف آمریکا و اروپا تقاضا است. ماهانه بررسی منتشر شد جمعه بود که یکی دیگر از نشانه های جهان در دومین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی جلسات مختلف کشور در دستور کار هفته آینده.

‘œSecond چهارم تولید ناخالص داخلی اندونزی و فیلیپین نیز قرعه کشی موشکافی برجسته تاثیر بیماری همه گیر’� گفت: Bernard Aw اصلی اقتصاددان برای IHS Markit در سنگاپور است.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت ژاپن گفت: در اواخر روز پنجشنبه از اقتصاد این کشور به احتمال زیاد به نزول 4.5 درصد برای سال مالی منتهی به مارس سال 2021. آن را پیش بینی بازگشت به رشد در سال مالی زیر.

در میان شرکت های ژاپنی گزارش سود هفته آینده در حال سونی Corp., Honda Motor Co., Toyota Motor Corp و Nintendo Co.

برخی از شرکت ها در حال برگزاری بهتر از دیگران است.

ژاپنی گزارش های رسانه ها گفت: تویوتا در دوره برای تبدیل شدن به شماره 1 خودروساز در جهان دوباره سبقت فولکس واگن در حال حاضر تولید کننده برتر جهانی و فروش خودرو. تویوتا فروش شد و در حال حاضر دوره نقاهت در بازارهایی مثل چین که دوره نقاهت بعد از آن در اوایل شیوع COVID-19 با توجه به شرکت.

یک شبه ایالات متحده گزارش داد اقتصاد در یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه در ماه آوریل تا ژوئن به عنوان اپیدمی خاموش شدن ناگهانی گسترش یافته است.

اخبار های شیب دار فروپاشی آمد و به عنوان یک تجدید حیات از شیوع بیماری تحت فشار قرار دادند تا کسب و کار در بسیاری از مناطق به نزدیک برای بار دوم. دولت برآورد سه ماهه دوم سقوط در تولید ناخالص داخلی هیچ مقایسه ای از پرونده آغاز شد و در سال 1947. قبلی بدترین سه ماهه انقباض – در 10% کمتر از یک سوم از آنچه گزارش شد پنج شنبه – رخ داده است در سال 1958 در طول دولت آیزنهاور.

                                                                                                                                                                                                                       

خبر بد بود هیچ شگفتی بزرگ در وال استریت شاخص S&P 500 با کاهش 0.4% به 3,246.22. نزدیک به سه چهارم سهام در شاخص کاهش یافته است. در میان سخت ترین ضربه شد نفت تولید کنندگان و بانک ها و شرکت های دیگر که بیشتر نیاز اقتصاد برای خروج از رکود است.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 0.9% به 26,313.65.

سهام به نظر می رسید برای یک مقدار تندتر سقوط پیش از آن در روز اما قوی تر از حد انتظار سود گزارش شده توسط یو پی اس و شرکت های دیگر کمک کرد تا بازار اصلاح آن ضرر و زیان است. بنابراین steadying قیمت آمازون و دیگر تکنولوژی گرا سهام که گزارش نتایج خود را پس از روز معاملاتی به پایان رسید.

پیش بینی گزارش های خود را که ثابت شد حتی بهتر از وال استریت انتظار کمک نزدک کامپوزیت به طور کامل پاک کردن آن اوایل ریزش و صعود 0.4% به 10,587.81.

اما به طور کلی درآمد گزارش شده اند بسیار پایین تر از سال پیش قبل از همه گیر رخ داد. شرکت های بزرگ در شاخص S&P 500 در مسیر گزارش نزدیک به 38% کاهش در سه ماهه دوم سال جاری با توجه به FactSet.

مدت کوتاهی پس از معاملات به پایان رسید برای روز, Amazon, Apple, Facebook و Google شرکت مادر همه گزارش بزرگتر سود برای آخرین سه ماهه از وال استریت پیش بینی کرده بود. سرمایه گذاران همچنان به گله به آنها انتظار آنها رشد خواهد کرد به عنوان همه گیر تسریع تغییر جهت تجارت آنلاین.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 14 سنت افزایش به $40.06 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 37 سنت افزایش به $43.31 در هر بشکه رسید.

دلار تضعیف شد 104.22 ین ژاپن از 104.73 ین. یورو دلار هزینه 1.1894 از $1.1846.

___

AP کسب و کار نویسنده استن چو کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر