آسیایی, سهام لبه بالاتر پس از دیوار خیابان تجمع fizzles

بانکوک — سهام و تجارت بود که کمی بالاتر در آسیا روز چهارشنبه پس از یک weekslong تظاهرات در وال استریت ضربه زدن به ترمز.

بازار روز چهارشنبه در توکیو و هنگ کنگ و سیدنی افتاد اما در شانگهای پس از S&P 500 با کاهش 0.8% آن از دست دادن بزرگترین تقریبا در سه هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

منتقدان شده اند گفت: هفته است که این تجمع شده اند ممکن است بیش از حد. سهام افزایش یافت بسیار سریع تر از بسیاری از اقتصادهای در حال انتظار و افزایش تعداد عفونت در بسیاری از کشورها نشان می دهد این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از.

سرمایه گذاران در انتظار نشست فدرال رزرو در روز بعد برای سیگنال در آینده محرک برای اقتصاد ایالات متحده است.

بانک فدرال وعده عظیم بی سابقه مقدار کمک کمک کرد راه اندازی تجمع اخیر و سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن واکنش بانک مرکزی به های اخیر ترقی در شغل اعداد.

با سیر عفونت هنوز نامشخص ‘œthe سوال اصلی باقی مانده است بازار را بهبود خریداری تغذیه برخی از زمان را به استفاده از آن همه گلوله و یا آنها را نگه داشتن پدال به فلز؟” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص لبه 0.1% بالاتر به 23,115.22 پس از دولت گزارش کاهش شدید سفارشات ماشین آلات در ماه آوریل است. کره جنوبی Kospi 0.2% 2,193.33 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز به دست آورد 0.2% به 25,096.14.

                                                                                                                                                                                                                       

سیدنی S&P/ASX 200 اضافه 0.4% به 6,166.50.

شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.5% به 2,940.87 پس از داده ها نشان داد کاهش قیمت تولید و پایین تر از انتظار می رود نرخ تورم در ماه آوریل است.

‘œThe ضعف در قیمت فشارهای باید سهولت در ماه های آینده به عنوان مداوم سطح شیب دار تا در سیاست محرک درایوهای بهبود بیشتر در فعالیت” جولیان Evans-Pritchard و مارتین راسموسن از اقتصاد سرمایه گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

جدا از پرتاب ریباند در عفونت در برخی از ایالات آمریکا کارشناسان نگران افزایش تعداد coronavirus موارد در مناطق در حال توسعه با لرزان سیستم های بهداشتی می تواند به تضعیف تلاش ها برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

هند و پاکستان و برزیل و مکزیک و آفریقای جنوبی در میان کشورهای, کاهش, مستند محدودیت های خود را قبل از شیوع بیماری باید به اوج خود رسید و بدون نظارت دقیق و تست سیستم در محل.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 7.2 میلیون نفر تایید شده است با آلوده coronavirus نزدیک به 2 میلیون نفر از آنها در ایالات متحده است. بیش از 410,000 نفر در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که اعتقاد بر این است که به درک واقعی از میزان این بیماری همه گیر.

در فروش است که برخی از تحلیلگران می گویند بود سر رسیده و شاخص S&P 500 از دست 25.21 امتیاز به 3,207.18 روز سه شنبه. آن است که پشت در قرمز برای سال باقی می ماند و 5.3 درصد کمتر از یک مجموعه در ماه فوریه است. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 1.1% به 27,272.30.

این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام کاهش 1.9% به 1,507.05.

پیشرو گسترده فروش شرکت که یک افزایش بزرگ در روز جمعه پس از دولت گفت: کارفرمایان مشاغل اضافه شده به اشتغال در ماه مه به جای کاهش میلیون ها نفر.

اما شاخص Nasdaq composite با افزایش 0.3% به 9,953.75 به عنوان فن آوری و ارتباطات خدمات سهام پیشرفته.

Chipmaker Advanced Micro Devices صعود 6.5% و Netflix یک برنده بزرگ در طول coronavirus مستند را به دست آورد 3.5 درصد.

در نشانه دیگری از افزایش احتیاط عملکرد در 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.82% از 0.83% اواخر روز سه شنبه. این تمایل به حرکت با انتظارات سرمایه گذاران از اقتصاد و تورم هر چند هنوز هم به خوبی بالا 0.64% سطح که در آن آغاز شده در هفته گذشته.

قیمت نفت کاهش یافت و در روز چهارشنبه با معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه پایین 72 سنت در $38.22 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را به دست آورد 75 سنت افزایش به $38.94 در هر بشکه در روز سه شنبه. نفت خام برنت برای تحویل در ماه آگوست به 60 سنت افزایش به $40.58 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز دلار آمریکا تضعیف شد و به 107.67 ین ژاپن از 107.74 ین در روز سه شنبه. یورو افزایش یافت به $1.1343 از $1.1338.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga چو استن و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de